מאמרים - תמיכה

בניית טופס מקוון
תכנון טופס הוא צעד לא פשוט, והוא מחייב תשומת לב לשורה ארוכה של פרטים. אנחנו צריכים להגדיר את הפרטים הנחוצים, לוודא שהמסמך ברור ונהיר, וכן לוודא שהמשתמשים יודעים בדיוק היכן הם נדרשים לחתום כדי שהמסמך יעמוד בכל הנהלים והדרישות.
קראו עוד
מילוי טפסי pdf
רוב המידע זורם היום דרך הרשת, באמצעות הדואר האלקטרוני או בעזרתן של אפליקציות מסרים מידיים כמו Whatsapp. באופן טבעי, אלה גם הכלים האידאליים מבחינתנו לקבל ולהעביר מידע, ובפרט טפסים שונים, לרבות טופס 101 עליו חותם העובד בכניסה לתפקיד, טופס הזמנת עבודה או רכש, ואף הסכמים שונים.
קראו עוד
אפליקציה לחתימה על מסמכים
פעם, חתימה על מסמכים ארגוניים הייתה עניין מסורבל ומורכב למדי. היינו צריכים ערימת ניירת, כלי כתיבה, מדפסת זמינה וגם סורק, ורצוי שיהיה עובד פנוי להזנת הנתונים ולסריקת הטפסים החתומים. אין ספק שהיה זה פרויקט של ממש, והוא גבה מהעסק מחירים שונים, הן ברמה הכלכלית והן ברמה הפרקטית
קראו עוד
הצעת מחיר דיגיטלית
גיוס לקוחות הוא אחד היעדים החשובים ביותר עבור כל ארגון גדול ועסק קטן, וזהו לב ליבה של הפעילות העסקית. אנחנו עמלים על פעולות שיווק, על איסוף לידים, על תהליכי מכירה נכונים וכמובן גם על קביעת תמחור המותאם לצרכיו של הלקוח
קראו עוד
חתימה על מסמכים
ככל שחולף הזמן, נדמה שרשימת הטפסים שלנו רק הולכת ותופחת. בכפוף להנחיות משרד הבריאות אנחנו זקוקים להצהרות בריאות וטפסים מיוחדים, לפי החוק העובדים נדרשים למלא טופס 101 מדי שנה ועם ההחלטה לשנות את תנאי השכר של העובדים אנחנו מעדכנים מסמך רשמי שיגדיר באופן מדויק את הזכויות והחובות שלהם.
קראו עוד
הוספת הערה לממלא הטופס מעל הטופס
באפשרותכם להוסיף הערה של טקסט, תמונות או וידאו מעל הטופס עם הוראות והנחיות למילוי
קראו עוד
שדה מסוג דרופדאון - אפשרויות לבחירה מתפריט נפתח
לכל טופס אפשר להוסיף מספר לא מוגבל של שדות דרופדאון של אפשרויות לבחירה
קראו עוד
איך שולחים מספר טפסים ביחד למילוי
איך שולחים מספר טפסים לעובד או לקוח במייל או ב SMS
קראו עוד
יצוא כל שדות הטופס שהוזנו לטופס על ידי המשתמשים לאקסל
ניתן לייצא את כל המידע שהוזן בשדות הטופס לאקסל.
קראו עוד
לאזור התוכן הראשי
פתיחת סרגל נגישות