מאמרים - תמיכה

iForms Enterprise - שליחת טופס למילוי וחתימה
שליחת טופס למשתמש בודד או לקבוצת משתמשים. שליחת טופס בודד און קבוצת טפסים.
קראו עוד
בניית טופס מקוון
תכנון טופס הוא צעד לא פשוט, והוא מחייב תשומת לב לשורה ארוכה של פרטים. אנחנו צריכים להגדיר את הפרטים הנחוצים, לוודא שהמסמך ברור ונהיר, וכן לוודא שהמשתמשים יודעים בדיוק היכן הם נדרשים לחתום כדי שהמסמך יעמוד בכל הנהלים והדרישות.
קראו עוד
חתימה דיגיטלית pdf - חתימה על טפסים מכל מקום | iforms - חתימה על מסמך pdf
חתימה דיגיטלית pdf - רוב המידע זורם היום דרך הרשת, באמצעות הדואר האלקטרוני או בעזרתן של אפליקציות מסרים מידיים כמו Whatsapp. באופן טבעי, אלה גם הכלים האידאליים מבחינתנו לקבל ולהעביר מידע, ובפרט טפסים שונים. חברת iForms מזמינה אתכם להצטרף לעולם הדיגיטלי ולשנות את פני העסק שלכם כדי לחסוך זמן יקר וטעויות רבות, עם חתימה על מסמך pdf או מילוי טפסי pdf וטפסים נוספים מקוונים שתוכלו להפיק בזמן הקצר ביותר.
קראו עוד
אפליקציה לחתימה על מסמכים | iforms
אפליקציה לחתימה על מסמכים. פעם, חתימה על מסמכים ארגוניים הייתה עניין מסורבל ומורכב למדי. היינו צריכים ערימת ניירת, כלי כתיבה, מדפסת זמינה וגם סורק, ורצוי שיהיה עובד פנוי להזנת הנתונים ולסריקת הטפסים החתומים. אין ספק שהיה זה פרויקט של ממש, והוא גבה מהעסק מחירים שונים, הן ברמה הכלכלית והן ברמה הפרקטית
קראו עוד
הצעת מחיר דיגיטלית | iforms
הצעת מחיר דיגיטלית - גיוס לקוחות הוא אחד היעדים החשובים ביותר עבור כל ארגון גדול ועסק קטן, וזהו לב ליבה של הפעילות העסקית. אנחנו עמלים על פעולות שיווק, על איסוף לידים, על תהליכי מכירה נכונים וכמובן גם על קביעת תמחור המותאם לצרכיו של הלקוח
קראו עוד
חתימה על מסמכים | iforms
חתימה על מסמכים - ככל שחולף הזמן, נדמה שרשימת הטפסים שלנו רק הולכת ותופחת. בכפוף להנחיות משרד הבריאות אנחנו זקוקים להצהרות בריאות וטפסים מיוחדים, לפי החוק העובדים נדרשים למלא טופס 101 מדי שנה ועם ההחלטה לשנות את תנאי השכר של העובדים אנחנו מעדכנים מסמך רשמי שיגדיר באופן מדויק את הזכויות והחובות שלהם.
קראו עוד
iForms Enterprise - ממשק אדמין - כניסה ועמוד ראשי
ממשק ניהול של מנהל מערכת - אדמין במערכת iForms Enterprise.
קראו עוד
iForms Enterprise - היסטוריית הטפסים
מעקב אחר כל הטפסים שנשלחו למילוי וחתימה לכל העובדים/הלקוחות.
קראו עוד
iForms Enterprise - אישור טופס שנחתם על ידי מנהל
לאחר שהמשתמש מילא וחתם על הטופס, כשהטופס נמצא בסטטוס נחתם, מנהל יכול לצפות בטופס לאשר או לדחות אותו.
קראו עוד
iForms Enterprise - ניהול שדות פרופיל משתמש (עובד/לקוח) ואיך להציג אוטומטית את שדות המשתמש בטפסים
ניהול שדות פרופיל משתמש (עובד/לקוח) ואיך להציג אוטומטית את שדות המשתמש בטפסים
קראו עוד
iForms Enterprise - הוספת משתמש חדש
הוספת משתמש למערכת, הגדרת סוג המשתמש ומתן הרשאות למשתמש
קראו עוד
iForms Business - סרטוני הדרכה לתחילת עבודה
התחלת עבודה עם מערכת iForms Business. יצירת תבנית טופס חדשה, שליחת טפסים למילוי וחתימה, מעקב אחר כל הטפסים שנשלחו.
קראו עוד
חיסכון בזמן ובמשאבים
חיסכון בזמן ובמשאבים
קראו עוד
יצירת נוהל משופר, יעיל וידידותי בארגונים וחברות
יצירת נוהל משופר, יעיל וידידותי בארגונים וחברות
קראו עוד
הסוף לבירוקרטיה ולתיוק ניירת
הסוף לבירוקרטיה ולתיוק ניירת
קראו עוד
מה ההבדל בין חתימות אלקטרוניות לדיגיטליות?
מה ההבדל בין חתימות אלקטרוניות לדיגיטליות?
קראו עוד
היתרונות בטופס 101 מקוון
היתרונות בטופס 101 מקוון
קראו עוד
רוצים לייעל את השירותים של העסק? עברו לעולם הדיגיטל!
רוצים לייעל את השירותים של העסק? עברו לעולם הדיגיטל!
קראו עוד
קצרו תהליכים וחסכו זמן וכסף
קצרו תהליכים וחסכו זמן וכסף
קראו עוד
פותחים שנה חדשה בעסק בלי כאבי ראש
מכירים את הרגע הזה שבסוף השנה האזרחית כל עובדי החברה צריכים לחתום מחדש על טופס 101? מחלקת משאבי אנוש בחברה נכנסת לכוננות ומתחיל תהליך ארוך ומורכב של החתמת העובדים, איסוף הטפסים והזנת כל הפרטים למערכת. אולם לכל זה, יש פתרון פשוט!
קראו עוד
שומרים על סביבה ירוקה יותר
חתימות דיגיטליות הפכו לחלק מחיי היום יום של רובנו. אנחנו חותמים בסופר לאחר תשלום, חותמים לשליח לאחר מסירת פריט, חותמים בבנק ובדואר. מסמכים רבים עברו לממשק הדיגיטלי ומאפשרים לנו לבצע עסקאות שונות
קראו עוד
הסוף להסכמים מודפסים!
בשנים האחרונות, התרגלנו לעשות הכול בצורה מקוונת. אם אתם בעלי עסקים, טופס מקוון יכול לחסוך לכם הרבה זמן, כסף והתעסקות והמאמר הבא יסביר לכם כיצד ואיך.
קראו עוד
פתרון יצירתי לצורך נפוץ במיוחד
עד לא מזמן במציאות העסקית הוותיקה, חתימות על חוזים והסכמים התבצעו על נייר, באמצעות עט רגיל. במציאות העסקית המודרנית, כאשר נהוג להעביר מסמכים בצורה מקוונת ללא שימוש בנייר, נדרש פתרון יצירתי וטכנולוגי.
קראו עוד
המילה האחרונה בעולם העסקים
תוכנות וחידושים עסקיים ממשיכים לחולל מהפך בסביבה העסקית. בין היתר, התוכנות מיושמות לטובת שיפור תהליכים, קיצור לוחות זמנים, מניעת בירוקרטיה מיותרת ועוד.
קראו עוד
קיצור תהליכי עבודה בעזרת iforms
קיצור תהליכי עבודה
קראו עוד
אספו דרישות ובקשות בצורה יעילה ומהירה בעזרת Iforms
אספו דרישות ובקשות בצורה יעילה ומהירה בעזרת Iforms
קראו עוד
אותו הטופס המוכר - בגרסה דיגיטלית | iforms
טופס 101 הוא טופס שכל העובדים חייבים למלא על מנת לבצע תיאום מס מול רשות המיסים. טופס 101 אינטרנטי הוא למעשה אותו טופס 101 המוכר והאהוב רק בגרסה דיגיטלית, המאפשר לעובדים ומעסיקים למלא את כרטיס העובד והבקשה שלהם להקלה ולתיאום מס באופן אלקטרוני ברשת האינטרנט.
קראו עוד
תחשבו ירוק - תחשבו iforms
אפליקציה לחתימה על מסמכים אונליין מספקת לצרכנים ולאנשי מקצוע דרך פשוטה לחתום ולהחזיר אלקטרונית מסמכים כמעט מכל מקום בעולם, באמצעות כמעט כל מכשיר.
קראו עוד
הדרך המעודכנת והחדשנית ביותר למילוי טפסים | iforms
עטים? זה כל כך שנות ה- 90. היום הדרך המעודכנת, החדשנית והיעילה ביותר למילוי טפסים היא באמצעות חתימה דיגיטלית
קראו עוד
נהלו את העסק בצורה דיגיטלית
אם אתם עדיין לא משתמשים בשירות של טפסים מקוונים, המאמר הבא מיועד עבורכם. טפסים מקוונים הם הדרך הטובה והמדויקת ביותר להתנהל בעידן הדיגיטלי והם יכולים לחסוך לכם הרבה זמן מיותר ולוגיסטיקה מעיקה
קראו עוד
יצירת מערכת טפסים שתתאים לצרכים שלכם | Iforms
יצירת טפסים ומסמכים היא אחד הדברים החשובים ביותר לכל עסק, כחלק מהסכמים עם ספקים, לקוחות ועובדים בארגון או בעסק. על מנת ליצור טפסים מקוונים שמתאימים לדרישותינו וצרכינו הארגוניים
קראו עוד
פתרונות חדשניים שישנו את חייכם | Iforms
שימוש במודלי תמחור מסורתיים כמו הצעת מחיר דיגיטלית וחוזים שונים מנייר, כיום אינו נחשב כשיטה יעילה להפקת רווחים. כיום קיימים מבחר פתרונות חדשניים המבוססים על טכנולוגיה דיגיטלית ואחסון בענן.
קראו עוד
פתרון אקולוגי ונוח שמתאים לכל עסק | iforms
בעידן הדיגיטלי, טפסים מנייר הם משהו שהולך ונעלם. יותר ויותר חברות מחפשות אחר פתרונות אקולוגים ונוחים, המחליפים את התהליך המסורבל של חתימה על טפסים מנייר.
קראו עוד
הדרך הנכונה לעשות עסקים | iforms
בלי הסכמים וחתימות על חוזים אי אפשר לעשות עסקים. עד לזמן האחרון, חתימה על הסכם חייבה נוכחות פיזית של כל הצדדים, שניים או יותר. כיום, בזכות כלים של העידן הדיגיטלי, הושלמה מהפכה חשובה.
קראו עוד
טכנולוגיה שתקל עליכם | iforms
עדיין משתמשים בטפסים מנייר? הגיע הזמן להתקדם.
קראו עוד
טפסים אלקטרונים מותאמים אישית | iforms
הדרך להוסיף שדות לחתימה אלקטרונית לטפסיי הרשמה וחוזים מקוונים, בקשות לעבודה, עצומות, כרטיסי עובדים ועוד, הופכת לקלה יותר ויותר.
קראו עוד
מילוי PDF בשלושה צעדים פשוטים | iforms
חיפוש מהיר באינטרנט יראה לכם מגוון רחב של אפשרויות עריכה ומילוי של מסמכי PDF. עם זאת, שירותי תוכנה רבים כגון Adobe Acrobat הם די יקרים ולא תמיד מותאמים לנוחות המשתמשים.
קראו עוד
הסוף לטופסולוגיה המבולגנת | iforms
אם מישהו חשב כי בעידן הדיגיטלי יבוא הסוף על טופסולוגיה ובירוקרטיה, באה המציאות וטפחה על פניו. ובכל זאת, אי אפשר לומר כי הטכנולוגיה לא מייצרת פטנטים שהופכים את תהליכי החתימה להרבה יותר פשוטים.
קראו עוד
הקלה על העבודה המשרדית עם טפסים של Iforms
לשירותי חברת iForm יתרונות רבים עבור מעסיקים ועובדים כאחד, באמצעות הנגשת המערכת בהליך השלמה קצר יותר של טופס 101. ניתן לשלוט בקלות על תהליך המילוי ולהקל על המעקב על מגוון רחב של טפסים דיגיטליים, במטרה לשפר את פעילותם של עסקים, חברות וארגונים בכל הנוגע להתמודדות עם טפסים ובירוקרטיה נחוצה.
קראו עוד
אבטחת מידע בעזרת טפסים דיגיטליים | iforms
מעמד חתימה הוא מעמד מחייב מאוד. חתימה על חוזים מחייבת הן מבחינה אתית והן מבחינה משפטית, ולכן לעצם פעולת החתימה יש משמעות ניכרת. יחד עם זאת, העידן הנוכחי, מאופיין בתהליכי דיגיטציה מואצים, ההולכים ומשתכללים כל הזמן. חלק בלתי נפרד מכך הוא המעבר לשימוש בטפסים מקוונים, המהווים אלטרנטיבה אקולוגית ונוחה לטפסים מנייר.
קראו עוד
חבילות משתלמות של טפסים לחתימה און ליין | iforms
מערכת טפסים מקוונים, מאפשרת לבצע המרה של כל מסמך רגיל לפורמט  של טופס דיגיטלי. את הטופס ניתן לשלוח ללקוח, לספק, לשותף ולעובד לצורך מילוי וחתימה. לדוגמא, מערכת טפסים דיגיטלים מאפשרת לשלוח באופן אוטומטי, לכל העובדים בארגון טפסי 101 בכל תחילת שנת עסקים. תוכלו למצוא בחברת iForms טפסים מקוונים ומסמכים דיגיטליים לחתימה בחבילות משתלמות.
קראו עוד
טפסים מנייר - מיושנים ולא רלוונטיים | iforms
הטפסים המקוונים מאפשרים שליחה וקבלה של מידע, אבל מה לגבי הזנתו במערכת? ובכן, גם בהיבט הזה יש לטפסים הדיגיטליים יתרון מובהק, שכן הם מתממשקים עם המערכות הרלוונטיות בארגון ואפילו עם טבלאות אקסל, כך שהזנת המידע נעשית אוטומטית ואין צורך בכוח אדם לביצוע המשימה.
קראו עוד
היתרונות בעבודה עם מערכת טפסים המתממשקת למערכות הפנים ארגוניות של הארגון | iforms
את המערכת של iForms ניתן לחבר בקלות אל המערכת הפנים ארגונית שלכם ולשלב אותה עם הכלים הנוספים במערכת הקיימת שלכם, כך שתוכלו ליהנות מכל היתרונות של המערכת במקום אחד ומבלי צורך לנתב את עצמכם בין מערכות השונות.
קראו עוד
הסכם, חוזים והצעות מחיר דיגיטליות | iforms
בעידן שאנו חיים בו כיום, שגרת העבודה של כולנו נמצאת בסמארטפון, במחשב הנייח, הנייד, בטאבלט וכד'. העבודה שלנו מול המכשירים הללו הפכה להיות כל כך אוטומטית, שבכל רחבי הארץ הוקמו כיתות מחשבים מתקדמות כך שבחלק מהמקצועות כבר מעבירים את השיעורים מול מחשבים ולא מול לוח מחיק, במכללות שונות ברחבי הארץ החלו להתקיים קורסים דיגיטליים בנוסף או במקום קורסים פיזיים.
קראו עוד
איך כותבים ובונים טופס דיגיטלי בצורה נכונה? | iforms
כיום ניתן לראות יותר ויותר אנשים ובעלי עסקים שעושים שימוש בטפסים דיגיטליים. הטפסים המקוונים תורמים לסדר ולארגון, לעבודה יעילה ומהירה יותר, הם משפרים חוויית הלקוח במקרים רבים, מונעים היעלמות של מסמכים מפני שהם יהיו מגובים במערכת ובענן ומכילים עוד יתרונות רבים נוספים.
קראו עוד
רוצים לייעל את העסק שלכם? כנסו למאמר | iforms
ישנן הרבה דרכים שיכולות לשמש אתכם כדי ליעל תהליכי עבודה ולהפוך אותם לחכמים ויעילים יותר. אם אתם רוצים לייעל את העסק שלכם, לחסוך זמן רב, לשפר את השירות ללקוח או להעניק כלי עבודה אפקטיבי לעובדים שלכם, הכירו את המהפכה שנקראת טפסים חכמים.
קראו עוד
שירות שעושה את ההבדל | iforms
אם אתם מנהלים עסק קטן או גדול, ארגון רפואי, מוסד לימודים, חברה או כל ישות אחרת המצריכה קשר שוטף עם מספר גדול של אנשים בו זמנית, הגיע הזמן להכיר את השירות שיעשה את ההבדל – טפסים מקוונים
קראו עוד
מהי בעצם מערכת טפסים? | iforms
מדובר במערכת המאפשרת העברת מסמכים וטפסים רגילים כמו אלו שמונחים על השולחן במשרד, לפורמט דיגיטלי. כל חברה יכולה לבחור את הפורמט הנכון עבורה, ולהתאים אותו ללקוחות לספקים או לעובדים. בנוסף, המערכת מאפשרת להתממשק עם מערכות ארגוניות רבות לצורך שליפת נתונים וניהול מידע.
קראו עוד
למה כדאי להשתמש בחתימה דיגיטלית | iforms
עבודה עם טפסים דיגיטליים הפכה זה מכבר לפופולרית מאוד בקרב בעלי עסקים רבים בארץ ובעולם. חברות בכל סדר גודל עושות פעולות מגוונות במסמכים שונים בצורה מקוונת: חוזים, הצעות מחיר, הסכמים מול ספקים, טפסי 101 לעובדים ואינספור סוגים אחרים של טפסים וקבצים שונים.
קראו עוד
טפסים מקוונים עם חתימה של iforms
מערכת iForms הנה המערכת המובילה בישראל לניהול ויצירה של טפסים מקוונים עם חתימה. חברות תקשורת, כבלים וחברות רבות אחרות עושות שימוש במערכת, בין היתר כדי להחתים לקוחות על ציוד ועבודה במקום על ידי הטכנאים בקלות ופשטות.
קראו עוד
חיסכון עצום בזמן במעקב אחר כל המסמכים והטפסים החתומים | iforms
התנהלות יעילה חשובה מאוד לכל בעל עסק, החל מבעלי עסקים קטנים ועד בעלי רשתות וארגוני ענק. התנהלות שכזו היא חיונית הן לצורך שיפור ויעילות העבודה והתפוקה בעסק, הן לצורך מתן מענה מהיר ומקצועי ללקוחות החברה, לשותפים או לספקים וכמובן גם לעובדי החברה, המעוניינים לחסוך בזמן כאשר הם מחפשים אחר מסמך או טופס חתום כזה או אחר. כיום באמצעות מסמכים דיגיטליים ניתן לחסוך המון זמן, מאמץ וכסף.
קראו עוד
סבבי אישורים וחתימות לייעול תהליכים עסקיים וארגוניים | iforms
את הטפסים הדיגיטליים, כולל שדות החתימה ו/או טפסים חכמים תוכלו לבנות וליצור בקלות ובמהירות דרך מערכת iForms. מערכת זו תאפשר לכם בין היתר ליצור טפסים רספונסיבים המתאימים לטלפונים ניידים, מחשבים ומכשירים שונים עם מסכים בגדלים שונים, כמו גם ניתן יהיה להמיר קבצים מסוגים שונים לטפסים דיגיטליים.
קראו עוד
טפסים מקוונים לרישום | iforms
שימוש בטפסים מקוונים הוא חיוני מאוד לכל עסק כיום. ניתן לחסוך זמן יקר ולייעל את העבודה עם טפסים אלו, וגם למצוא אותם גם בקלות לאחר מכן.
קראו עוד
גם אתם צריכים מסמכים דיגיטליים בחיים שלכם! | iforms
מה הם מסמכים דיגיטליים וכיצד הם יכולים לסייע לכם בהתנהלות שוטפת, בניהול העסק, בייעול מחלקת כוח אדם, חברת ביטוח או כל ארגון אחר? בשורות הבאות נסביר על המהפך שהביאה הטכנולוגיה והיא זמינה כיום גם בשבילכם
קראו עוד
פחות בירוקרטיה, יותר תפוקה | iforms
על מנת לייעל את הטיפול במסמכים, בהסכמים, ברישום לשירות, ובביצוע הזמנות, נהוג להטמיע מערכת דיגיטלית. אולם לא מספיק שקיימת אפשרות לשלוח ללקוח, לספק או לעובד מסמך אשר מצורף למייל- נוסף על הטופס, מוטב שתהיה אפשרות לבצע חתימה על מסמך PDF. אבל כדי שהדברים יתנהלו בצורה הכי טובה, יעילה ובטוחה, צריך לוודא כי מדובר על חתימה דיגיטלית מאובטחת. על ידי הטמעת מערכת ייעודית כמו המערכות המתקדמות של iForms, גם בארגון או בעסק שלכם תוכלו ליישם את הדברים, ללא קושי ועל הצד הטוב ביותר.
קראו עוד
חתימה על מסמכים - מכל מקום ומכל מכשיר | iforms
אם אתם מעסיקים המעוניינים ליעל את העבודה והטיפול בשכר. אתם כבר מבינים שתהליכים דיגיטליים הכרחיים לשם כך. מעבר לטופס 101 אונליין יאפשר לעובדים שלכם למלא טופס מכל מקום ומכל מכשיר. הטופס יעבור תהליך וולידציה על כל השדות שמולאו והנספחים ישמרו במאגר הנתונים.
קראו עוד
מה מאפשרת מערכת טפסים מתקדמת? | iforms
טפסים ומסמכים הם חלק בלתי נפרד משגרת עבודה של כל עסק, קטן או גדול, לכן תהליך הדיגיטציה לא פסח גם עליהם. קיימות מערכות רבות המאפשרות להפוך כל מסמך לדיגיטלי
קראו עוד
שימוש במערכת טפסים דיגיטליים יקל לכם על החיים | iforms
שימוש נכון בפתרונות מקוונים יכול לחסוך טרחה, מאמץ, כסף וזמן. פתרון מעולה שעומד כיום לרשותם של עסקים וארגונים מכל הסוגים הוא מערכת משוכללת לעריכה, פיתוח והפצה של טפסים.
קראו עוד
הפכו כל מסמך לטופס | iforms
הכירו את מערכת iForms – מערכת דיגיטלית חכמה ליצירה ובנייה של טפסים מקוונים. טפסים אלו יכולים להיות מומרים מכל סוג קובץ לקובץ דיגיטלי (WORD, PFD ועוד). הקובץ הדיגיטלי יכול להיות קובץ רגיל או חכם, ולכלול גם שדה לחתימה דיגיטלית בעלת תוקף משפטי, וכמו כן ניתן גם לייצר טפסים מורכבים המצריכים סבבי חתימות ואישורים.
קראו עוד
איך טפסים מקוונים חוסכים זמן יקר בקיום פגישות? | iforms
לא משנה כמה נהיה עסוקים ועמוסים, תמיד יהיו לנו עוד דברים לעשות ונראה כאילו זמן העבודה אף פעם לא מספיק לנו. בעלי העסקים העצמאיים לרוב יהיו אנשים עסוקים במיוחד, המבצעים פעולות שונות במהלך היום בעסק שלהם ורודפים כל הזמן אחר הכנסה גדולה יותר ושיפור הביצועים בעסק. אחד הדברים החשובים שכדאי לבצע כדי לשפר כל עסק, אלו פעולות חיסכון בזמן יקר והתייעלות העבודה בעסק. מרבית העצמאיים מקיימים פגישות רבות שמטרתן תהיה בדרך כלל לייצר עבודה נוספת, לפגוש לקוחות ושותפים פוטנציאליים ולחתום על מסמכים בין הצדדים.
קראו עוד
התייעלות מחלקת משאבי אנוש בניהול כל טפסי הארגון במקום מרכזי אחד | iforms
כדי לשפר ולייעל את העבודה בעסק, ניתן יהיה לבצע זאת בכל מחלקה בנפרד. מחלקת משאבי אנוש היא מחלקה האחראית על קליטת העובדים וכן גם ניהול העובדים באופן שוטף, כולל דאגות לצרכיהם, מתן מענה של ייעוץ ופניות מטעם העובדים אל ההנהלה ועוד.
קראו עוד
קליטה מהירה וקלילה של עובדים | iforms
זימנתם את העובד להתחיל עבודה ביום X? תוכלו כבר לפני כן לשלוח לו קישור לטופס 101 מקוון, שימלא אותו בינתיים וישלח לכם עם החתימה דיגיטלית שלו וכל הפרטים הנדרשים. כך חסכתם זמן ביום הקבלה של העובד, והוא יכול להגיע ולהתרכז בלימוד העבודה. כמו כן, ברגע שאתם עובדים עם טפסים מקוונים אתם יכולים ליהנות מעבודה מסודרת ויעילה לאורך זמן.
קראו עוד
איך אפשר לחתום על קובץ PDF בקלות? | Iforms
בים יכולים להשתמש היום בתוכנות ובאפליקציות שונות לא רק כדי לנהל את העניינים הפיננסיים שלהם ואת שאר המגעים עם הרשויות, אלא לוותר לגמרי על נייר והדפסות על מנת לנהל ניירת, לחתום על חוזים, להגיש טפסים למטרות שונות כמו חוזים ובקשות, הוכחות שונות לפעילות שנדרשות לרשויות ועוד.
קראו עוד
איך חותמים חתימה דיגיטלית | iforms
כמה נוח וקל לעבוד על מחשב כשיש בו את כל הפונקציות המשרדיות שאנחנו זקוקים להן, כולל הגשת טפסים ודיווחים שונים לרשויות ולמשרדי ממשלה. נדיר היום לצאת מהבית להגיש טפסים פיזית ואנחנו בהחלט יכולים להסתפק במה שמציעות לנו אפליקציות ותוכנות שונות על מנת למלא טפסים בנוחות ובמהירות ולהגיש אותם חתומים.
קראו עוד
איך יוצרים חתימה דיגיטלית | Iforms
מסמכים חוזיים, טפסים או העתקים שונים של תעודות הם סוגי מסמכים שאי אפשר להגיש אותם מבלי לחתום עליהם. כשמשתמשים באינטרנט כדי להקל על העברת מסמכים וטפסים למילוי ולחתימה נוצר צורך לחתום עליהם בדרך אחרת והמטרה היא גם לוודא שמדובר בחתימה מקורית ולא מזויפת.
קראו עוד
איך לחתום על מסמך pdf בקלות? | iforms
היום אפשר להוסיף חתימות דיגיטליות לכל מסמך שעורכים ומנסחים בפורמט המתאים בפלטפורמה שמאפשרת גם הוספת חתימה כזאת. PDF הוא מסמך בפורמט שהשם המלא שלו הואPortable Document Format, שמאפשר לערוך אותו גם לאחר שסוגרים אותו בצורה כזאת בעזרת התוכנה המתאימה.
קראו עוד
איך עושים חתימה דיגיטלית? | iforms
מערכת ניהול טפסים כמו של iforms אפשר להוסיף את החתימה הדיגיטלית בכמה צעדים פשוטים ולנהל את ההיסטוריה של המסמך עד לשליחה הבטוחה שלו דרך הממשקים השונים עם מערכות אחרות. זה בוודאי נוח יותר ממילוי טפסים מנייר ושליחתם בידי שליחים או בדואר, משום שזה גם חוסך זמן וגם מאובטח יותר לכולם.
קראו עוד
פתרונות חתימה דיגיטלית | iforms
חברת iforms מציעה לכם את הפלטפורמה הידידותית למשתמש שלה כדי להפיק מסמכים חתומים בחתימה מקורית. כך תוכלו להיות בטוחים שאתם מגישים מסמך קביל וחוקי לכל המטרות שלכם כבעלי עסק וכספקי שירותים ללקוחות שלכם.
קראו עוד
איך עושים חתימה דיגיטלית ב-pdf? | iforms
כשאתם עורכים מסמך בתוכנה של חברת iforms אתם מקבלים מסמך חתום בצורה מקורית ואותנטית וקלה לזיהוי ולפיקוח על זהות החותם. האסמכתא מתקבלת באימייל שלכם לאחר כל שינוי ומתעדת את מי ששינה ותיקן את המסמך ומספר עוקב לכל מסמך. אמצעי הזיהוי הקפדניים מאפשרים לכם להיות בטוחים שלכל מסמך יש מעקב ומספרים מזהים כדי לעקוב אחריו בסדר הרץ של המסמכים שלכם.
קראו עוד
איך ליצור חתימה דיגיטלית? | iforms
החשיבות הגדולה של אותנטיות המסמכים הרשמיים שצריך להגיש במקומות עבודה או למשרדים ממשלתיים וכדומה ברורה לכל מי שחושש שיזייפו את החתימה שלו. חשוב לדעת שגם בגרסה האלקטרונית של מסמכים כאלה ופלטפורמות שמאפשרות למלא טפסים ולערוך מסמכים יש אפשרות להוסיף חתימה דיגיטלית חוקית ומאושרת על ידי משרד המשפטים.
קראו עוד
מה זה חתימה דיגיטלית? | iforms
בתקופה שבה עוד נהוג היה להשתמש בפקס או בדואר רגיל ולא באימייל או באפליקציות, מסמכים היו חייבים להיות חתומים בכתב יד על מנת לאשר את האותנטיות שלהם. כשנוצרו המסמכים הדיגיטליים מכל הסוגים, מקובצי וורד ועד PDF, נוצרה בעיה שהיה צורך לפתור – כיצד לחתום על מסמכים כאלה מבלי לזייף אותם ומבלי לאבד את הנוחות והקלות של שימוש במסמכים אלקטרוניים לצד האותנטיות והחתימה הנדרשת על מנת להעניק להם תוקף חוקי ומשפטי.
קראו עוד
דיגיטציה של מסמכים | iforms
המצאת המדפסת אמנם הקלה על עסקים ובעלי מקצוע שונים להפיק מסמכים ולהדפיס כל מה שנחוץ להם אבל במקביל פותחו תוכנות מתקדמות שייתרו לגמרי את השימוש בנייר.
קראו עוד
איך לחתום על קובץ pdf | חברת iforms
כל מי שעובד עם מסמכי וורד ורוצה להפוך אותם אחר כך לקובץ PDF יודע שאין קל מזה. שומרים את המסמך הגמור והערוך בפורמט זה ואפשר להגיש אותו אחר בדפוס או בדיגיטל וזה ברור לכולם שזהו מסמך שאי אפשר לשנות משום שהוא חתום בתוכנה זאת.
קראו עוד
איך לעשות חתימה דיגיטלית | iforms
היתרון של מסמכי וורד בניסוח ועריכה של מסמכים הוא ברור אבל גם אותם רצוי בדרך כלל להפוך למסמך בפורמט PDF משום שהוא נחשב לפורמט חתום וסגור שאפשר להדפיס אותו בצורה בטוחה ואפשר להגיש אותו בצורה הדיגיטלית שלו ולהיות בטוחים שאף אחד לא התערב ושינה שם חתימה.
קראו עוד
התייעלות בצורה איכותית | iforms
אחת הדרכים הנהדרות והמושלמות ביותר להתייעל מבחינה ארגונית זה באמצעות חתימה על מסמך pdf אשר דרך טכניקה זו תוכלו לייעל את הארגון שלכם בצורה מדהימה ואיכותית וכן תוך כך שהארגון שלכם יחסוך המון כסף.
קראו עוד
לסגור עסקאות בצורה בטוחה ונוחה | iforms
אחת הדרכים הנהדרות והטובות ביותר לסגור עסקאות עם לקוחות זה באמצעות הצעת מחיר דיגיטלית אשר באמצעות אפשרות זו תוכלו לסגור עסקאות עם הלקוחות שלכם בכל מקום בעולם ובצורה מאובטחת ואיכותית.
קראו עוד
לחתום באופן איכותי ויעיל | iforms
בשביל לבצע את הליך החתימה הדיגיטלית יש צורך בחברה אשר מתמחה בכך ואשר יודעת לעשות הליך זה בצורה טובה ואיכותית וכן תוך כך שהיא משתמשת בממשקים נוחים. לשם כך תוכלו לפנות ל iForms אשר הינה חברה אשר מתמחה בכל הנוגע לתחום המסמכים המקוונים, לנו יש מערכת חכמה במיוחד ואיכותית אשר הינה מאובטחת ברמה הגבוהה ביותר שיש.
קראו עוד
עשיית טפסים בצורה מושלמת וקלה | iforms
דרך נהדרת ואיכותית לחתום על מסמכים ולמשל על טופס 101 זה באמצעות טופס 101 אונליין אשר דרכו תוכלו ליהנות מיתרונות רבים של חתימות דיגיטלית ולמעשה לשדרג משמעותית את הארגון שלכם.
קראו עוד
לעבור לטכנולוגיה חדשנית | iforms
חת מהדרכים לייעל את הארגון שלכם ולעבור לטכנולוגיה חדשנית יותר ומתקדמת יותר וכן לייעל את ההליכים בארגון זה באמצעות חתימה דיגיטלית מאובטחת אשר באמצעות טכניקה זו תוכלו למעשה לייעל את הליך החתימות בארגון שלכם ולעשות אותו יעיל יותר ומאובטח יותר
קראו עוד
להשתמש בטכנולוגיה בצורה נכונה | iforms
אחת הדרכים הנפלאות והמעולות ביותר להתייעל מבחינה טכנולוגית בארגון זה דרך תוכנה לחתימה דיגיטלית אשר באמצעות תוכנה זו תוכלו למעשה לחתום על מסמכים בצורה בטוחה ואיכותית יותר.
קראו עוד
להתייעל בצורה חכמה ואיכותית | iforms
אחת הדרכים הנהדרות והטובות ביותר להתייעל מבחינת מקום עבודה זה באמצעות טופס 101 מקוון אשר דרכו יוכלו העובדים למלא את הטופס בצורה פשוטה ואיכותית
קראו עוד
איך עובדים עם חתימה דיגיטלית? | iforms
למרות השימוש הנרחב במסמכים אלקטרוניים, במקרים בהם נדרש להבטיח משמעות משפטית, אישור מחבר ואי-הכחשה, נעשה שימוש רב במסמכי נייר. חתימה דיגיטלית למסמך PDF מוכרת כתחליף של חתימה בכתב יד בניהול מסמכים אלקטרוני.
קראו עוד
מהי חתימה דיגיטלית ואיך יוצרים אותה? | iforms
חתימה דיגיטלית היא מסמך אלקטרוני המאמת את זהות המשתמש ומונע התעסקות בתוכן המסמך אשר נוצרת באמצעות תוכנה לחתימה דיגיטלית. במילים פשוטות, חתימה זו מבטיחה שמחבר המסמך הוא מי שיצר אותו, ותוכן המסמך נכתב על ידו בפועל.
קראו עוד
האם חתימה דיגיטלית היא מאובטחת מספיק? | iforms
חתימה דיגיטלית היא טכניקת קידוד המשמשת לאימות האותנטיות והשלמות של הודעה, תוכנה או מסמך דיגיטלי, כמו למשל הצעת מחיר דיגיטלית הנשלחת על ידי עסק מסוים.
קראו עוד
כיצד פועלת תוכנה ליצירת חתימות דיגיטליות? | iforms
תוכנה חתימה דיגיטלית היא כלי עזר קריפטוגרפי הנחוץ לפעולה נכונה של כל המרכיבים של ניהול מסמכים אלקטרוניים. שימוש בתוכנה המתאימה ליצירת חתימה דיגיטלית מאפשרת אישור האותנטיות של החתימה ויצירת נקודת זמן החתימה.
קראו עוד
תוכנה חינמית לעריכת קבצי PDF
תוכנה חינמית לעריכת קבצי PDF
קראו עוד
טופס חשוב והכרחי להמשך עבודה
אחד מן הטפסים החשובים ביותר לכל מעסיק ומועסק זה הוא טופס 101 דיגיטלי אשר הינו טופס חשוב והכרחי להמשך הליך קבלת עובד. כמו כן טופס זה הינו מהווה אסמכתא לכל מיני גורמים והינו טופס חשוב.
קראו עוד
לחתום באופן מושלם ואיכותי
דרך נהדרת להתייעל בארגון ולחתום על מסמכים בצורה טובה ואיכותית זה כמובן באמצעות חותמת דיגיטלית אשר דרך שיטה זו תוכלו להפוך את הארגון שלכם ליעיל ואפקטיבי יותר במגוון רחב ועשיר של תחומים.
קראו עוד
דרך נהדרת להתייעל
קיימות דרכים רבות להתייעלות ארגונית
קראו עוד
ייעול ארגוני בצורה מדהימה
רוצים לייעל את דרכי הפעולה של הארגון שלכם? הגעתם למקום הנכון!
קראו עוד
להעביר מסמכים בצורה נכונה
מה היתרונות בחתימה דיגיטלית מאובטחת ?
קראו עוד
להתייעל מכל מקום בעולם
אנו מתעסקים בתחום המסמכים המקוונים כבר מ2007 כך שאנו עם ניסיון רב בתחום. הטמענו את התוכנות שלנו במאות חברות וארגונים תוך עבודה ממוקדת ויסודית ותוך עבודה איכותית במיוחד כלפי כלל הארגונים.  
קראו עוד
דרך נהדרת לקצר הליכים
יש המון דרכים לייעל תהליכים בארגון שלכם. קראו את המאמר הבא וגלו.
קראו עוד
להעסיק בצורה טובה ואיכותית
אחת הבעיות של ארגונים זה עצם כך שיש יותר מדיי ניירת שגם צריך לשמור וגם צריך לרכוש אותה.
קראו עוד
איך ליצור הצעת מחיר דיגיטלית?
כאן תמצאו את התשובה!
קראו עוד
היתרונות של חתימה על מסמכים דיגיטליים
חשיבות החתימה בצורה דיגיטלית
קראו עוד
מסמך פשוט שיכול לחסוך המון זמן ועבודה
בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים משתמשים בטפסים דיגיטליים, מהם קבצים אלו וכיצד הם מייעלים את תהליך העבודה?
קראו עוד
הטופס הנדרש למילוי על פי החוקים של מס הכנסה
המסמך שכל עובד חייב למלא אותו בתחילת כל שנת עבודה, ביום שבו התחיל עבודה חדשה או במידה והיו שינויים במצב האישי
קראו עוד
מילוי טפסים בקלות ויעילות - כיצד זה עובד?
הכירו את המוצר שבו משתמשים כבר הרבה חברות למגוון רחב של טפסים, כמו למשל מילוי טופס 101 על עובדים, עסקאות מול לקוחות וספקים ועוד
קראו עוד
סוג מיוחד של חתימות אלקטרוניות
סוג חתימה המבוססת על תעודה דיגיטלית המזהה את מי שחתם על המסמך. חתימה דיגיטלית מזהה באופן ייחודי ומשייכת את החותם למפתח פרטי המשמש ליצירת החתימה.
קראו עוד
להשתמש בפחות ניירת - קבצים דיגיטליים שניתן לשלוח באינטרנט
בעשר השנים האחרונות חלו שינויים גדולים באופן שבו עסקים וחברות מתמודדים עם כל מיני מסמכים וטפסים. המגמה היא כמובן להשתמש בפחות ניירת עד שכבר אין צורך בה.
קראו עוד
כיצד ניתן לשיפר את אופן העבודה ואת האופן שבו מנצלים את הזמן?
בין אם זה המגזר הפרטי או המגזר הממלכתי. כל העסקים והחברות מחפשים דרכים לחסוך זמן וכסף על ידי שיפור ועדכון תהליכים, כיצד זה עובד?
קראו עוד
ייעול תהליכים על ידי שירותים הדיגיטליים מיוחדים
היתרון הגדול ביותר של טופס דיגיטלי הוא שזה אומר סוף עידן הנייר, כל הדברים הקשים לביצוע לא קורים, הכל מתבצע באינטרנט.
קראו עוד
דרך מודרנית ועדכנית לפתור בעיה שמתאימה לתקופה
היום כולם עוברים לשיטת "חתימה ירוקה" כך שלקוחות ומוכרים יוכלו לחתום על מסמכים מבלי לקבוע פגישה.
קראו עוד
iForms Flow - מילוי ושליחת טפסים עם שלבים דינמיים
טופס עם שלבים דינמיים הוא טופס שהשלבים שבו אינם קבועים ומוגדרים בתבנית הטופס, אלא שלבים של חותמים שונים בכל טופס מחדש.
קראו עוד
לחסוך זמן יקר עם פעולת חתימה מודרנית
קובצי PDF משמשים כמעט את כל החברות והסוכנויות הממשלתיות. לעתים קרובות, נעשה שימוש בחתימות דיגיטליות כדי להבטיח את האותנטיות של המסמך.
קראו עוד
חתימה אלקטרונית – כך זה עובד
מה כוללת החתימה הדיגיטלית וכיצד עקרון זה פועל בעצם?
קראו עוד
מסמכים שניתן לחתום באינטרנט באופן פשוט וקל
שטפסים הדיגיטליים הם כלי חשוב והכרחי עבור העסקים, והשימוש בהם יכול לשפר מאוד את אופן ביצוע עבודתם, הכירו את המוצר החדשני.
קראו עוד
תהליך קל ופשוט בעל יתרונות רבים
טופס 101 אינטרנטי הוא אחת הפונקציות החדשות בהן עסקים יכולים להשתמש כדי לחסוך בזמן ומשאבים.
קראו עוד
כיצד ניתן להפיק את המרב מהעבודה השוטפת ולקצר תהליכים?
אחת הדרכים שבהן הטכנולוגיה סייעה להאיץ תהליכים ולחסוך זמן וכסף - כך תוכלו לחסוך בנייר ובזמן יקר ולהגיב במהירות ובצורה מסודרת ללקוחות מתחומים רבים ושונים.
קראו עוד
למלאות את הטופס בצורה פשוטה ומהירה
הכירו את טפסי PDF הניתנים למילוי קלים לשימוש ולשיתוף וזו אחת התכונות הטובות ביותר שלהם.
קראו עוד
כל מה שצריך לדעת על חתימה מיוחדת באמצעים דיגיטליים
איך משתמשים בחתימה דיגיטלית אלקטרונית והאם חתימה דיגיטלית על מסמכים נראית כמו חתימה רגילה ידנית, או יותר כמו ברקוד?
קראו עוד
טפסים מיוחדים שניתן למלא ולשלוח אותם באינטרנט
טפסים מקוונים, הנקראים גם טפסי אינטרנט או טפסי HTML, הם דפי אינטרנט המאפשרים למשתמשים למלא מידע. לאחר מילוי הטופס, המידע נשלח אוטומטית למחשב בו הוא מעובד.
קראו עוד
חתימה מיוחדת באמצעות שימוש בקודים
חתימה שאינה דורשת רישום מיוחד. כמו כן היא יכולה להיווצר על ידי המשתמש עצמו, אשר יוצר סיסמא לכניסה לאתר או למערכת המידע, או להפיק על ידי המערכת באופן עצמאי ומסופקת למשתמש.
קראו עוד
גרסאות מחשב של טפסי נייר
הטפסים מקוונים מקלים על העובדים להשיג מידע מהיר ונכון בכך שהם מאפשרים להם לעשות זאת בסמארטפונים או במחשבים שלהם, טפסים מקוונים הם דרך מהירה ובטוחה לאיסוף נתונים.
קראו עוד
סוג מיוחד של חתימה אלקטרונית - מהי?
כאשר אנו שומעים את המילה "חתימה", רובם יודעים שמשמעותה לא רק חתימה בדיו על נייר, אלא ההגדרה כוללת גם כל צורה של חותמת דיגיטלית הקיימת היום, הכירו את החותמת המיוחדת.
קראו עוד
הטופס שמקל על העסקים לאסוף ולאחסן מידע
הכירו את הטפסים בעלי מגוון יתרונות העולים על למילוי טפסים בכתב יד.
קראו עוד
חתימה באמצעים אלקטרוניים – הכיצד?
הכירו אצ הכלי הנוח ביותר ליצירת אינטראקציה זה עם זה ועם רשויות ממשלתיות בדרך קלה ויעילה.
קראו עוד
כיצד ניתן לבנות ולהשתמש בטופס דיגיטלי מקוון?
לעצב ולבנות טפסים מקוונים שמכניסים מידע לתהליכים העסקיים שלכם, כיצד עובד התהליך?
קראו עוד
איך להוציא טופס 101 באופן פשוט וקל?
אם אתם התחלתם עבודה חדשה או שנה חדשה התחילה, זה הזמן שאתם יכולים לשאול את עצמכם איך להוציא טופס 101?
קראו עוד
כיצד התוכנה ניחודית המאפשרת חתימה דיגיטלית?
פיסת טכנולוגיה ייחודית המאפשרת שליחת ניירות חתומים דיגיטלית בקלות, מהירה וידידותית.
קראו עוד
גרסה אלקטרונית של מסמך – דרך קלה הרבה יותר
הכירו את הטופסים שניתן למלא באופן דיגיטלי ובקלות רבה יותר ובפחות כסף ללא צורך בהדפסה.
קראו עוד
המוצר שעוזר לאנשים לעבוד טוב יותר ולהיות פרודוקטיביים יותר
הכירו את אחד הכלים החשובים ביותר שעסקים מודרניים משתמשים בהם.
קראו עוד
מערכת מיוחדת לחתימה באופן פשוט וקל
כיצד ניתן להכין מסמכים דיגיטליים ולחתום עליהם בחתימה בטוחה?
קראו עוד
חוויה אישית יותר מאשר טופס בסיסי
טופס מיוחד אשר לרוב משפר את חווית המשתמש ויכול להגדיל את מספר האנשים שממלאים את הטפסים שלכם.
קראו עוד
מדוע להשתמש בחתימה דיגיטלית מיוחדת זו?
חתימה מיוחדת שהיא קוד מוצפן, המאפשר לאמת את מקוריות הטופס, כמו גם לאמת את זהותו של החותם
קראו עוד
טפסים מיוחדים וחשובים בעידן המודרני
כיצד העסק שלכם יוכל לאסוף ולנתח מידע חשוב בזמן אמת?
קראו עוד
האפשרות הייחודית עבור כל פלטפורמה שצריכה חתימה מקוונת
הכירו את התוכנה המיוחדת עבור החתימה הדיגיטלית באופן פשוט וקל
קראו עוד
לחתום באופן אלקטרוני על מסמכים באופן פשוט
מסמך דיגיטלי מיוחד בעל השפעה משפטית זהה לטופס נייר חתום על ידי אדם
קראו עוד
חוזים והסכמים עם חותמת מיוחדת
כך ניתן להשתמש בחתימה האלקטרונית בכדי לחתום על מסמכים שונים, הכירו את התכונות הקשורות לחתימה על הסכם בצורה דיגיטלית.
קראו עוד
הטפסים הפופולריים והידועים שאיתם המערכת עובדת
הדרך הפשוטה להפוך טפסי נייר ומסמכים רבים לקבצים דיגיטליים שתוכלו לעבוד עליהם בענן.
קראו עוד
חתימה על מסמכים באופן פשוט בצורה מקוונת באינטרנט
מעוניינים ללמוד כיצד לבחור את הפתרון הטוב ביותר לחתימה דיגיטלית? כך תוכלו לבחון את היתרונות הבולטים ביותר ולבחור באפשרות המתאימה לכם בדיוק.
קראו עוד
מהם היתרונות של חתימה דיגיטלית?
כל מה שרציתם לדעת על החתימה המיוחדת והחדשנית בעידן המודרני באופן פשוט וקל.
קראו עוד
לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות