טפסים מנייר - מיושנים ולא רלוונטיים

ברוכים הבאים לעידן הדיגיטציה, בו טפסים מנייר נחשבים כבר מיושנים ולא רלוונטיים. במאה הנוכחית, אנו רואים מגמה ברורה של מעבר לשימוש בטפסים מקוונים, שיש להם יתרונות משמעותיים על-פני טפסים מנייר. מעבר לעובדה שהם הרבה יותר ידידותיים לסביבה, טפסים מקוונים מאפשרים לחברות וארגונים לייעל תהליכים פנימיים בתוכם, לאסוף מידע ולהזין אותו בקלות. חברת iForms היא אחת מהחברות המובילות בשוק הטפסים הדיגיטליים והיא מעניקה שירות מצוין וחבילות אטרקטיביות לעסקים גדולים, קטנים ובינוניים.

 

למי הטפסים האלו מיועדים?

חברות ועסקים בכל גודל ובכל תחום עיסוק: גם עסקים קטנים זקוקים לשירות של טפסים מקוונים על-מנת להחתים לקוחות על הצעות מחיר, לשלוח חוזים לספקים וכדומה. הטפסים המקוונים הופכים את התקשורת בין העסק לגורמים אחרים לקלה ופשוטה והדבר חשוב פי כמה, כשמדובר בחברות גדולות. חברות אלו צריכות להחתים עובדים רבים על טפסים שונים, כגון טופס 101 ועוד. טפסים דיגיטליים מאפשרים להן לעשות זאת בקלות ובמהירות.

חברות משאבי אנוש וכוח אדם: חברות אלו מתנהלות מול אלפי לקוחות במקביל ולכן משתמשות בשירות של מילוי טפסי pdf אונליין למטרות מגוונות: טפסי 101, שאלוני הערכה, פרטי חשבון בנק, הסכמי עבודה, פוליסות ביטוח וכדומה.

מוסדות חינוך ומוסדות אקדמאיים: מוסדות אלו מתנהלים מול כמות גדולה של תלמידים וסטודנטים מדי סמסטר, וזקוקים למערכת טפסים מקוונים שתהווה צינור תקשורת יעיל בין המוסד לבין אלו הלומדים בו.

מרכזים רפואיים כגון קופות חולים, בתי חולים, קליניקות פרטיות וכדומה: האתגר הגדול של מרכזים בריאותיים, הוא להעביר ולקבל בצורה יעילה מידע, תוך כדי שמירה על חיסיון מלא ופרטיות הלקוחות. הטפסים המקוונים ממלאים את הצורך הזה בצורה אידיאלית, שכן הם עטופים במערכת אבטחת מידע משוכללת, המאפשרת מעבר בטוח של מידע רפואי חסוי. בנוסף, הטפסים משמשים מרכזים בריאותיים להזמנות רכש של ציוד רפואי, הפניות, מרשמים, דיווחי אשפוז וכדומה.

 

טפסים מקוונים מתממשקים עם מערכות הארגון

הטפסים המקוונים מאפשרים שליחה וקבלה של מידע, אבל מה לגבי הזנתו במערכת? ובכן, גם בהיבט הזה יש לטפסים הדיגטליים יתרון מובהק, שכן הם מתממשקים עם המערכות הרלוונטיות בארגון ואפילו עם טבלאות אקסל, כך שהזנת המידע נעשית אוטומטית ואין צורך בכוח אדם לביצוע המשימה. חברת iForms מציעה פלטפורמה של טפסים דיגיטליים ומסמכים מקוונים לחתימה עם התממשקות API לכל המערכות הפנים אירגוניות שלכם, שירות מצוין וחבילות משתלמות ואטרקטיביות.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות