חתימה דיגיטלית

חתימה דיגיטלית - החתימה הדיגיטלית בטפסי iForm הינה חתימה דיגיטלית מאובטחת על פי כל הנחיות משרד המשפטים כפי שנקבע ב- חוק חתימה אלקטרונית, התשס"א – 2001

 • היא הופקה באמצעי חתימה הניתן לשליטתו הבלעדית של בעל אמצעי החתימה
 • היא מאפשרת לזהות שינוי שבוצע במסר האלקטרוני לאחר מועד החתימה
 • היא ייחודית לבעל אמצעי החתימה
 • היא מאפשרת זיהוי של בעל אמצעי החתימה
 • לאחר ביצוע החתימה נשלחת אסמכתא עם תיעוד פרטי המסמך המוודאים כי הטופס לא השתנה לאחר שליחתו של החותם
 • מתן אפשרות למילוי וחתימה על טופס רק לאחר קבלת קוד לטלפון לאימות ודאי של החותם

 

ניתן לבצע חתימה דיגיטלית מכל מכשיר:
 

 

 

אסמכתא שנשלחת במייל עם כל חתימה:
 

 

 

האסמכתא מכילה את הנתונים הבאים בכל חתימה על מסמך:
 

File UniqueID:

מספר מזהה לכל טופס חתום הנשמר בבסיס הנתנוים וניתן לאמת את הקובץ בכל שלב

 

File Checksum:

Checksum הינה מחרוזת של מספרים ואותיות המשויכים לכל טופס חתום, המשמש בכדי "לבדוק" אם הנתונים או הקובץ שונו במהלך אחסון או שידור, כך שניתן להבטיח שהקובץ או הקבצים לא שונו במהלך ההעברה. אם ה- Checksum של הטופס החתום תואם לטופס המקורי אז לא בוצעו בו שגיאות או שינויים. אם ה- Checksum אינם תואמים, ייתכן שהטופס נפתח במזיד בניסיון לזייף את הנתונים והנחתימה בטופס.

 

IP: 

כתובת ה- IP ממנו המשתמש נכנס למילוי וחתימה על המסמך

 

Timestamp: 

תאריך ושעה של החתימה

 

 

 

מתן אפשרות למילוי וחתימה על טופס מקוון רק לאחר קבלת קוד לטלפון לאימות ודאי של החותם:
 

 

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

 • יצירת חותמת דיגיטלית

  בירוקרטיה היא מנת חלקו של כל עסק קטן וארגון גדול, ובמקרים רבים נדרשות מספר חתימות כדי לאשר הזמנת עבודה, הצעת מחיר או הסכם מכל סוג שהוא. אלא שהיום, המשימה הזו פשוטה ויעילה במיוחד, ואין לנו צורך להעביר ניירת בין משרדים, להמתין לחתימות ולקוות שההסכם יגיע ליעדו. למעשה, חתימה דיגיטלית מאפשרת לנו לקבוע כללים אחרים לחלוטין ולהגדיר עבור כל מסמך מי נדרש לחתום עליו, כמה חתימות נחוצות ואף האם יש משמעות לסדר החותמים. יתרה מכך, ניתן להגדיר לכל אחד על אילו שדות יידרש לחתום, ועם המערכת המתקדמת של iForms תוכלו אף לדעת מה מצבו של המסמך – ומהו קצב ההתקדמות.

   

  חתימה דיגיטלית – איך זה עובד?

  העברת מסמכים וטפסים לקבלת חתימה דיגיטלית מתבצעת במספר שלבים עיקריים:

  • בחירת המסמך, ההסכם או הטופס שיש לאשר – והעלאתו למערכת
  • הגדרת הגורמים הנדרשים לחתום והשדות עליהם הם מתבקשים לחתום
  • משלוח התרעה אוטומטית למשתמש, באמצעות הודעת SMS או דוא"ל
  • חתימת המשתמש על גבי המסמך עצמו
  • מעקב אחר מיקומו המדויק של המסמך בתהליך החתימות עד להשלמת כל החתימות הנדרשות

  באמצעות המערכת המתקדמת ניתן לבחור את שמות החותמים, את סדר החתימות, את השדות השונים ואת הפרטים שיידרשו למלא. ניתן אף לקבוע מראש קבוצות, למשל מנהלים בכירים או מנהלים בדרג ביניים, כדי להבטיח יעילות ולחסוך זמן יקר. במקביל, הגורם האחראי לאיסוף המסמך, מכל מחלקה באשר היא בארגון, יוכל להמשיך ולעקוב אחר המסמך ובמידת הצורך לשלוח התראות ותזכורות כדי לזרז את התהליך – ולהבטיח את השלמת התהליך בזמן.

   

  יתרונות השימוש בחתימה דיגיטלית

  חתימה דיגיטלית משנה לחלוטין את כללי המשחק, ועבור ארגונים גדולים ומורכבים שבהם נדרשות מספר חתימות לאישור עסקות, העסקת עובדים או ביצוע מהלכים גדולים – זוהי הזדמנות של ממש. למעשה, זוהי דרך יעילה ופשוטה לחסוך זמן יקר, להשלים סבבי חתימות ואף לשלוח התרעות ככל הנדרש. כל זאת, תוך שיש ליוצר המסמך מעקב מלא אחר החותמים ואחר החוסרים, כדי שיוכל לפעול להשלמת התהליך במהירות האפשרית. זהו אחד הכלים המשמעותי של חברת iForms, שמעמידה לרשותכם מגוון רחב של פתרונות דיגיטליים מתקדמים לעסק.

 • חתימה דיגיטלית על מסמכים

  ארגונים גדולים, וגם בחברות קצת יותר קטנות, הטפסים והבירוקרטיה מוכרים היטב. טפסים רבים עוברים ידיים, חלקם זקוקים לחתימה אחת בלבד, אחרים זקוקים למספר רב של חתימות. אלא שהצורך להמתין לטופס, לחתום עליו ידנית ולהעבירו הלאה, הוא עוד אתגר בירוקרטי עבור המערכת כולה. עם זאת, ניתן היום לחסוך את הזמן היקר ואת האנרגיה, להקל על כל הגורמים המעורבים ולייעל את התהליך באמצעות חתימה דיגיטלית על מסמכים. יש לה המון יתרונות ברורים מבחינת העסק, ובאמצעות המערכות המתקדמות של iForms תגלו שאתם לא צריכים לזוז מהמשרד כדי לוודא שכל המסמכים והאישורים מגיעים אליכם למחשב. זאת, בלי שתצטרכו לסרוק, להדפיס או להקליד נתונים.

   

  חתימה דיגיטלית על מסמכים – ייחודית ובטוחה

  ארגונים שבוחרים לעבור לשיטה ייחודית זו מבינים עד כמה חתימה דיגיטלית על מסמכים היא צעד חשוב ונכון עבור העסק:

  • היא ייחודית ולא ניתן לזייפה
  • היא מספקת את האישור הנדרש על מקוריותו של המסמך
  • היא מבטיחה לנו שהמסמך הועבר בשלמותו וללא שינויים
  • היא בטוחה לחלוטין ואף נחשבת לבטוחה יותר מחתימה ידנית (שניתן לזייף)

  במהותה, החתימה הדיגיטלית משנה לחלוטין את כללי המשחק, ולא רק שהיא בטוחה ונוחה יותר, היא גם חוסכת לארגון זמן יקר מאוד. כאשר נדרשת חתימתם של מורשי חתימה בכירים על הסכם, למשל, זוהי החתימה הדיגיטלית שמאפשרת לכל אחד לחתום בזמן שלו, בלי להמתין לניירת שתעבור בין המשרדים. יתרה מכך, חתימה דיגיטלית מבטיחה לנו מעקב פשוט ונוח אחר מקומו של המסמך בכל רגע נתון, ועד לקבלתו בחזרה – כשהוא מלא וחתום.

   

  מדוע כדאי לבחור חתימה דיגיטלית על מסמכים? 

  חיסכון בזמן, יעילות מקסימלית וגם פתרון ידידותי לסביבה בכלל. אין ספק כי חתימה דיגיטלית על מסמכים מספקת המון יתרונות משמעותיים מאוד עבור הארגון, הן ברמת העובד הפשוט והן ברמת המנהל הבכיר. גם היכולת לעקוב אחר המסמכים והחתימות, להתריע ולתזכר, ולקבל בקלות את הניירת החתומה, כל אלה הופכים את השיטה הזו לפתרון מנצח. צוות iForms יעזור לכם לתכנן את האישורים הנחוצים עבורכם, את הטפסים הדרושים ואת כל הפתרונות הטובים ביותר לעסק שלכם.

 • חתימה דיגיטלית על טפסים

  אם יש תחום אחד שבו עסקים ממשיכים להשקיע באופן משמעותי, תהליכי העבודה השונים הם בהחלט בראש הרשימה. למעשה, עם הכלים הנכונים ניתן לייעל את העבודה כולה, לצמצם את השימוש בניירת משרדית ולהפוך את הבירוקרטיה לפשוטה הרבה יותר. היום זה אפשרי בקלות בזכות טפסים מקוונים והאפשרות לשלב חתימה דיגיטלית על טפסים. בין אם אתם שולחים הצעת מחיר לאישור הלקוח, טופס למילוי פרטי העובד החדש או מסמך שאמור לקבל את חתימותיהם של המנהלים הבכירים בארגון – זהו הפתרון הנוח מכולם. חברת iForms מציעה לכם את כל הפתרונות הללו, ואתם יכולים לחסוך זמן, ניירת ואנרגיות, ולגלות עולם חדש, מהיר ובעיקר יעיל יותר.

   

  החשיבות הרבה של חתימה דיגיטלית על טפסים

  באמצעות חתימה דיגיטלית על טפסים, הארגון יכול ליהנות משורה של יתרונות משמעותיים מאוד:

  • צמצום השימוש בנייר ומניעת הצטברות ניירת משרדית
  • צמצום זמני ההמתנה הדרושים לקבלת חתימות מצד מורשי החתימה
  • קבלת מסמכים חתומים בהתאם לדרישות ולהנחיות של משרד המשפטים
  • חיסכון ניכר בעלויות (למשל בשל היעדר הצורך בהדפסה)
  • כל שינוי במסמך לאחר שייחתם יבטל את תוקף החתימה

  בפשטות, תהליך החתימה המסורתי הוא עניין מורכב ומסורבל, איטי ויקר להחריד. באמצעות מעבר לכלים דיגיטליים ניתן לשנות באופן דרמטי את התמונה, לקצר את לוחות הזמנים, להוזיל את העלויות ולעשות זאת באופן מאובטח ובראש שקט הרבה יותר. ארגונים שרוצים לייעל תהליכים, להיפטר מהניירת ולהפוך את הבירוקרטיה למשימה הרבה יותר נעימה – זהו בוודאי הפתרון עבורם. בתוך זמן קצר תוכלו לקבל את המסמכים שלכם כשהם חתומים ומוכנים.

   

  חתימה דיגיטלית על טפסים - ערך ומשמעות

  אם רק הייתם יכולים לצמצם טעויות, לחסוך זמן יקר ולהימנע גם מזיופים אפשריים, הכול היה נראה פשוט יותר. למרבה המזל, חתימה דיגיטלית על טפסים מספקת לכם את כל היתרונות הללו, ומסייעת גם בהוזלת העלויות ובייעול תהליכי העבודה הארגוניים בכלל. חברת iForms מזמינה אתכם ליהנות מכל היתרונות שיש למערכת שלה להציע, ליצור טפסים מקוונים בזמן קצר ולנהל את הטפסולוגיה הארגונית בצורה נוחה מאוד – וחשוב לא פחות מכך, באופן מאובטח הרבה יותר.

 • חתימה דיגיטלית על הסכם

  עסקים קטנים וגדולים מתמודדים עם שורה של הסכמים וחוזים, ונדמה שהם מהווים חלק מהותי ובלתי נפרד מאופיו של העסק. הם זקוקים להסכמי עבודה עם לקוחות, מסכמים בכתב את תנאי העסקה עם הלקוח, קובעים מראש את המחירים שישלמו לספקים ואת הזכויות שלהם במצבים כאלה ואחרים, ופועלים על פי החוק גם מול גורמים אחרים, לרבות שותפים עסקיים וקבלני משנה. כדי לעשות את זה נכון אין עוד צורך בערימות של ניירות המועברות באמצעות שליח. במקום, ניתן לבצע חתימה דיגיטלית על הסכם העבודה ולחסוך המון זמן. זהו הפתרון שמציעה לכם חברת iForms, המובילה בישראל בתחום הטפסים המקוונים והחתימות הדיגיטליות.

   

  האם חתימה דיגיטלית על הסכם באמת נוחה יותר?

  התשובה הפשוטה לשאלה הזו היא כן, וחשוב להבין שבאמצעות חתימה דיגיטלית על הסכם אתם יכולים להבטיח לעצמכם יתרונות ברורים רבים:

  • חיסכון בעלויות הדפסה ומשלוח
  • חיסכון בזמן הנדרש לשליחת ולקבלת הניירת, וכן להמתנה להשלמת סבב החתימות
  • מניעת טעויות ועיכובים בתהליך ההפקה של ההסכם
  • הבטחת אמינות ההסכם ומניעת שינויים בו לאחר שנחתם
  • שמירה מאובטחת של ההסכם החתום במערכת לאחר קבלתו

  כשאתם עוברים לפורמט מקוון ומייצרים הסכם לחתימה דיגיטלית, אתם משדרגים את תהליך העבודה כולו ומייעלים את ההתנהלות מול הלקוחות, הספקים, הקבלנים וכל הגורמים המעורבים. אתם יכולים לראות את התקדמות החתימה על ההסכם, לשלוח התראות דרך המערכת ולהתעדכן ברגע שהמסמך נחתם. כך אתם תמיד בשליטה, תמיד עם היד על הדופק, ובעיקר עם היכולת לפקח אחר ההסכם שלכם ואחר השינויים והתיקונים שעשויים להידרש בו.

   

  חתימה דיגטלית על הסכם מייעלת את העבודה

  במקום לסרבל את העבודה, להאריך את לוחות הזמנים ולהתמודד עם עיכובים כאלה ואחרים, חתימה דיגיטלית על הסכם היא פתרון נוח הרבה יותר. כך תוכלו לנהל את מערך החוזים שלכם מול העובדים, נותני השירותים, הלקוחות וכל גורם מולו אתם מתנהלים באופן קבוע ובכפוף לתנאי שירות מוגדרים. המערכת המתקדמת של iForms מעניקה לכם את הכלים הדיגיטליים הטובים ביותר, ומאפשרת לכם לייעל את העבודה כולה, ובפרט את ניהול ההסכמים והחוזים. כל זאת, תוך שמירת המידע באופן המאובטח ביותר – ולאורך זמן.

 • חתימה על מסמכים אונליין

  ככל שהארגון ממשיך לצמוח ולהתרחב, ניהול המסמכים והטפסים השונים הופך לאתגר של ממש. למעשה, הניירת המשרדית המהווה בסיס משמעותי להתנהלות היומיומית, היא משימה שנדרשים עבורה פתרונות מתקדמים ונוחים ככל האפשר. זה נכון בוודאי כאשר צוות העובדים תופח וכאשר נפתחים סניפים חדשים ומוקדים במקומות מרוחקים יותר. אלא שלאתגרים אלה יש פתרון אחד פשוט ומדויק, ובאמצעות חתימה על מסמכים אונליין תוכלו לקבל את כל הניירת שאתם צריכים – בלי להדפיס ולו עמוד אחד של וורד. איך עושים את זה? עם המערכת המתקדמת של iForms, החברה המובילה בישראל בתחום, שמציעה לכם מענה אפקטיבי שתפור בדיוק למידות שלכם.

   

  חתימה על מסמכים אונליין – מכל מקום

  באמצעות חתימה על מסמכים אונליין ניתן לקצר זמנים ולייעל תהליכים באופן ניכר:

  • המערכת מאפשרת יצירה מהירה של מסמכים בהתאמה אישית
  • ניתן לשלוח את המסמכים דרך המערכת ולעקוב אחר קצב התקדמותם
  • ניתן לנהל גם תהליכים מורכבים המחייבים מספר חתימות מבעלי עניין שונים בחברה
  • הטפסים מותאמים למסכים שונים, ובפרט למסכי הטלפון הנייד ולמחשבי הלוח (טאבלטים)
  • החתימה מתבצעת באופן מקוון, פשוט ויעיל – ואת הלינק ניתן להעביר במייל או בהודעת טקסט
  • ניתן לשלוח התרעות ותזכורות, וכן לקבל התרעה על כל חתימה חדשה שהתקבלה

  בנוסף, ולא פחות חשוב, חתימה מקוונת מבטיחה לכם ראש שקט הרבה יותר, בזכות המערכת המאובטחת. כך ניתן לשמור בקלות כל הסכם חתום, כל מסמך וכל טופס שהוחזר אליכם. אתם לא צריכים להקליד, לסרוק ולחפש את התיקייה המתאימה לשמירת המסמך. הוא נשאר במערכת, חתום ומוכן בכל רגע שתזדקקו לו.

   

  חתימה על מסמכים אונליין - העידן החדש

  הגיע הזמן להביא גם את העסק שלכם לעידן הדיגיטלי ולייעל את תהליכי העבודה באופן משמעותי. חתימה על מסמכים אונליין תחסוך לכם זמן ותאפשר לכם לקבל את כל הניירת שאתם צריכים מהעובדים שלכם – בלי עיכובים ובלי להתמודד עם מסמכים שנשלחים דרך שליח ומחכים להגיע אל היעד. המערכת של iForms מותאמת לצרכי הארגון באופן מושלם, והיא פועלת באופן פשוט ובטוח כדי להעניק לכם את השליטה המלאה על ניהול העסק כולו.

 • חתימה דיגיטלית מאובטחת

  באופן כללי, חתימה דיגיטלית מאובטחת היא למעשה קוד שניתן לבעל זכות החתימה כאשר הוא חותם על קובץ ייחודי – ומוצפן. זהו הקוד שמצורף למעשה למסמכים מקוריים בעת החתימה עליהם, במטרה לספק הגנה מרבית על המסמכים השונים, להבטיח את מקוריותם ולזהות את החותם באופן ברור. השימוש בחתימה מהסוג הזה נדרש על פי החוק, ואין ספק שיש לחקיקה הזו חשיבות רבה מאוד. זאת, בייחוד במציאות של ימינו, שבה עסקים רבים מתנהלים באופן דיגיטלי באמצעות טפסים מקוונים, לחתימה האלקטרונית נדרשת אבטחה ברמה הגבוהה ביותר. כדי לספק את המענה המושלם עבורכם, חברת iForm מציעה לכם שלל כלים ופתרונות דיגיטליים מותאמים, וכמובן חתימה דיגיטלית מאובטחת על פי דרישות החוק.

   

  מה מאפיין חתימה דיגיטלית מאובטחת?

  חתימה דיגיטלית מאובטחת, לפי הדרישות, היא חתימה שאמורה לעמוד במספר דרישות עיקריות:

  • זוהי חתימה ייחודית לבעל זכות החתימה בלבד
  • החתימה מסייעת בזיהוי של בעל החתימה
  • החתימה הופקה באמצעי חתימה שבו יכול לשלוט רק אדם אחד – והוא בעל החתימה עצמו
  • החתימה מאפשרת לזהות שינויים שעשויים להתבצע במסמך המקוון לאחר מועד החתימה

  היום, כשאנחנו משתמשים הרבה יותר באינטרנט, ובטכנולוגיה בכלל, אין ספק שגם החוק בישראל יודע להתאים עצמו למציאות החדשה. אחת הדרישות הבסיסיות והחשובות היא הדרישה לשילובה של חתימה אלקטרונית מאובטחת, וחוק זה נכנס לתוקף לפני כשני עשורים, במטרה להבטיח הגנה טובה יותר על המסמכים השונים, ובפרט כדי להגביר את מידת הוודאות שלנו באשר לתוקפם של מסמכים ואישורים המתבצעים באופן מקוון.

   

  חתימה דיגיטלית מאובטחת מעניקה ביטחון 

  מערכת הטפסים המתקדמת של iForms כוללת חתימה דיגיטלית מאובטחת, אותה ניתן לשלב בשדה אחד או במספר שדות בטופס המקוון. חתימה זו עונה על כל דרישות החוק ועל ההנחיות של משרד המשפטים, ומכאן שהיא ייחודית לבעל החתימה, מאפשרת זיהוי שלו, הופקה באמצעי שנמצא תחת שליטתו המלאה והבלעדית, שניתן לזהות באמצעות שינויים שיבוצעו במסמך לאחר שנחתם. אז לפני שאתם מפיקים מסמכים כאלה ואחרים, ודאו שאתם נעזרים בכלים הטובים, המתקדמים והמאובטחים ביותר. כך תעבדו בראש שקט יותר, ותוכלו להתמקד בניהול העסק – ובהשגת היעדים שלכם.

 • חתימה אלקטרונית

  למרבה הצער, זיופים אינם תופעה נדירה כפי שהיינו רוצים להאמין, ובמקרים רבים עשוי להתעורר החשש מפני זיוף חתימה – בוודאי כאשר מדובר בחתימה על טפסים, מסמכים או הסכמים שהמחיר עליהם יקר למדי. מצד שני, גם למצבים אלה יש היום פתרונות מצוינים, וחברת iForms מציעה לכם את המענה המאובטח והנוח: חתימה אלקטרונית. כך תוכלו לחתום על מסמכים שונים מכל מקום ומכל מכשיר, וגם לוודא שהמסמך בטוח ומאושר רק על ידי הגורם המוסמך לאשרו. בישראל כבר מבינים היטב את היתרונות הרבים שיש לחתימה הדיגיטלית להציע, והיא אף זכתה להתייחסות בחוק ולהכרה של משרד המשפטים.

   

  חתימה אלקטרונית – איך זה עובד?

  באמצעות חתימה אלקטרונית ניתן לשפר את רמת אבטחת המידע, לצמצם טעויות ולייעל תהליכי עבודה:

  • חתימה דיגיטלית מתאימה למגוון טפסים ומסמכים, לרבות חשבוניות, הסכמים, טפסים והצעות מחיר
  • חתימה זו, כאשר היא אכן מאובטחת כחוק, משדרגת את רמת אבטחת המידע בארגון
  • החתימה ייחודית ומאפשרת שליטה מלאה על ידי בעל זכות החתימה – למניעת זיופים
  • לאחר החתימה לא ניתן לבצע שינויים במסמך – ואם יבוצעו הרי שתוקף החתימה יפוג

  על המסמך ניתן לחתום מכל מקום, בכל זמן ודרך כל אמצעי, כולל טלפונים ניידים, מחשבים וטאלבטים

  ארגונים רבים בארץ ובעולם מבינים היטב עד כמה השיטה הזו פשוטה ויעילה, ובעיקר עד כמה היא נוחה ובטוחה לשימוש. אם העסק שלכם עדיין מתנהל באמצעות ערימות ניירת וכלי כתיבה, זה הזמן לצמצם עלויות, למנוע טעויות יקרות ובעיקר לגלות שאפשר גם אחרת. בעידן הדיגיטלי, שבו הכול פשוט ונגיש במרחק של לחיצת כפתור, גם ניהול החתימות והטפסים שלכם יכול להיראות אחרת לחלוטין.

   

  יתרונות שימוש בחתימה אלקטרונית 

  עסקים שרוצים להמשיך ולייעל את העבודה יכולים לעשות את זה היום בקלות רבה. המערכת המתקדמת והנוחה של iForms מותאמת עבור ארגונים אלה, ומספקת להם את הכלים הטובים ביותר לניהול הניירת המשרדית – ובעיקר לניהול החתימות. באמצעות חתימה אלקטרונית מאובטחת תוכלו לסגור עסקאות בזמן קצר יותר, לקבל את כל המסמכים והאישורים הנדרשים לכם ללא עיכובים, ולקצץ באופן משמעותי את זמני ההמתנה שלכם.

 • תוכנה חתימה דיגיטלית

  פרילנסרים ועצמאיים, עסקים קטנים וארגונים גדולים, לכולם יש צורך בפתרונות הפשוטים, היעילים והמדויקים ביותר עבור הפעילות העסקית שלהם. הם רוצים לעבוד בראש שקט, לדעת שאיש לא יכול לעשות כל שימוש במידע שלהם וכן שהחתימה שלהם מוגנת היטב. היום זה אפשרי ואפילו די בקלות, עם המערכת הידידותית למשתמש של iForms. כך תוכלו לחתום על כל מסמך וקובץ, לרבות קבצי אופיס (כמו וורד ואקסל), קבצי PDF ומסמכים רבים אחרים. תוכנה חתימה דיגיטלית היא הפתרון המנצח להפקת מסמכים ולטיפול בניירת, ובזכות הפתרונות המתקדמים שמציעה לכם המערכת תדעו שאתם עובדים בדיוק לפי התקנות – ובאופן מאובטח.

   

  תוכנה חתימה דיגיטלית – מתי היא נחוצה?

  כל מסמך הקשור לעסק שלכם ובו נחוצה חתימה, הוא מסמך שעבורו נדרשת תוכנה חתימה דיגיטלית, והנה כמה דוגמאות בולטות:

  • חשבוניות וקבלות
  • הצעות מחיר
  • הזמנות רכש
  • הסכמי עבודה וחוזים
  • טופס 101
  • טפסי ייפוי כוח
  • הוראות תשלום למוסד הבנקאי שלכם
  • מכרזים להגשה

  כאמור, אלה רק כמה דוגמאות, ובעידן הדיגיטלי יש עוד שורה ארוכה של מסמכים וטפסים שעוברים באופן מקוון, בין אם ללקוחות, לעובדים, לספקים או לגופים ממשלתיים. עם התוכנה המתאימה, עם הפתרונות הפשוטים ביותר ועם הכלים המאובטחים שמגנים על המידע ועל החתימה שלכם מכל משמר, אתם יכולים לעשות הכול בקלות וביעילות. את החתימה הזו אי אפשר לזייף, מה שמבטיח לכם ראש שקט הרבה יותר, לכל אורך הדרך.

   

  איך תדעו אם כדאי לכם להשתמש בתוכנה חתימה דיגיטלית

  בין אם אתם רוצים לאשר הצעת מחיר, להזמין סחורה, לגייס עובד חדש או לגשת למכרז במשרד ממשלתי, תוכנה חתימה דיגיטלית היא הפתרון המנצח עבורכם. היא מסייעת לארגונים גדולים וגם לעסקים קטנים, היא מתאימה למגוון רחב של שימושים ולשלל צרכים ארגוניים. מעל לכל היא מאפשרת להשתמש בחתימה מאובטחת ובקוד ייחודי שאי אפשר לזייף. טפסי iForms מאפשרים לכם לשלב בתוכם גם שדות חתימה (אחד או יותר לפי הצורך), כאשר החתימה הדיגיטלית בטפסים אלה עונה על כל הדרישות שנקבעו בחוק כדי שגם אתם תוכלו לישון טוב יותר בלילה, בידיעה שהחתימה שלכם שמורה היטב, ובהתאם גם המסמכים עליהם אתם חותמים.

 • מערכת חתימה דיגיטלית

  איסוף חתימות ממורשי החתימה של החברה עשוי להיות מהלך די מורכב. הוא תלוי בלוחות הזמנים שלהם, במעבר הבטוח של המסמך מגורם אחד לאחר, וביכולת שלנו לוודא שהחתימה שמתקבלת אותנטית ומקורית. היום יש לאתגרים הללו פתרון אחד פשוט במיוחד, ועם מערכת חתימה דיגיטלית אפשר לקבל את הטפסים, את המסמכים ואת ההסכמים השונים תוך זמן קצר וללא עיכובים. זוהי מערכת שמאפשרת למורשי החתימה לחתום באופן מאובטח, על פי כללי המשחק שנקבעו על ידי משרד המשפטים, ומבחינת הארגון זהו הפתרון האידאלי. חברת iForms מעניקה לכם את הכלים הטובים ביותר כדי שגם אתם תוכלו לעשות זאת בקלות וביעילות, ולחסוך הרבה זמן ומשאבים.

   

  למה אתם צריכים מערכת חתימה דיגיטלית?

  באמצעות מערכת חתימה דיגיטלית ניתן לשלב שדה בודד או מספר שדות בהם נדרשת חתימה, והצעד הזה חיוני ממספר סיבות:

  • המערכת מאפשרת לשלב חתימה דיגיטלית מאובטחת – בכפוף להנחיות משרד המשפטים
  • המערכת מעניקה את השליטה על החתימה לבעל הזכות בלבד
  • המערכת מעניקה חתימה ייחודית לכל אחד מבעלי זכות החתימה
  • המערכת מאפשרת לזהות שינויים, אם בוצעו, בפרט לאחר החתימה
  • המערכת מסייעת בזיהוי כל אחד מבעלי זכות החתימה על המסמך

  המשמעות פשוטה: אתם כבר לא צריכים להדפיס את ערימות הניירות, להעביר את המעטפה בין המנהלים בארגון, להזכיר להם לחתום ולקוות שתקבלו את המסמך החתום בתוך זמן קצר, או לכל הפחות בזמן סביר. המערכת המתקדמת מייעלת את התהליך הזה מראשיתו, חוסכת את עלויות ההדפסה ומצמצמת את זמני ההמתנה. המנהלים יוכלו לחתום גם דרך המכשיר הנייד שלהם, מכל מקום ובכל זמן, בלי להמתין אלה לאלה.

   

  מהות השימוש במערכת חתימה דיגיטלית

  היום כבר ברור לחלוטין שהזמן שלכם יקר מאוד, ועם מערכת חתימה דיגיטלית אתם יכולים לנצל אותו בחוכמה. עכשיו אתם יכולים להמשיך בשגרת היומיום שלכם גם בזמן שאתם ממתינים לחתימות, לדעת איפה נמצא המסמך שלכם ולתזכר את הגורמים הרלוונטיים כדי להבטיח עמידה בלוחות הזמנים שלכם. זאת בעזרת המערכת הפשוטה והידידותית של iForms, שמתאימה לכל ארגון באשר הוא – מהקטן ועד הגדול, וגם לכל מטרה ולכל צורך.

 • אפשרות נהדרת לחסוך במשאבים ולחסוך בזמן זה כמובן באמצעות חתימה דיגיטלית אשר באמצעות דרך חדשנית זו תוכלו לחתום על מסמכים בצורה מדהימה וייחודית. כמו כן בשביל לעשות הליך של חתימה דיגיטלית יש צורך בשכירת שירותיה של חברה אשר מתמחה בנושא ואשר תספק עבורכם מערכת מאובטחת ומוגנת, שכן ישנם לא מעט האקרים בתחום והאנשים אשר יכולים לפרוץ ולגנוב בקלות את הפרטים האישיים שלכם. כמו כן לחתימה דיגיטלית יתרונות רבים, שכן הקובץ שנשלח אל החותם ניתן לפתיחה ולשינוי רק על ידי החותם, כמו כן בכל שינוי תדעו מכך ואין אפשרות של פריצת המסמך ושינוי ללא ידיעה. בנוסף ישנה אפשרות של פתיחת המסמך על ידי שליחת קוד למכשיר הנייד ובכך להגביר את רמת האבטחה של המסמך. לשם כך תוכלו לפנות אלינו לiForms ונספק עבורכם את המסמכים הדיגיטליים ברמה הגבוהה ביותר. אנו דוגלים בעבודה ללא פשרות וכן עבודה איכותית ונקייה תוך כך שאנו מקפידים על מסמכים ברמה הגבוהה ביותר, מסמכים מאובטחים, וכן תוך ניסיון עתיר שנים בתחום. בנוסף אנו דוגלים ביחס אישי ואיכותי מול הלקוחות שלנו, וכן בתודעת שירות יוצאת דופן.

  לייעל תהליכים

  דרך מושלמת ואיכותית לייעל את תהליכי החתימה השונים זה כמובן באמצעות חתימה דיגיטלית אשר הליך זה הינו הליך אשר מייעל זמנים בצורה בלתי רגילה בארגונים. כמו כן בהליך החתימה הדיגיטלית תוכלו להיות בטוחים בכך שהחתימה לא הועברה ושינויים שכן בכל מקרה של שינוי אתם תדעו מכך. בנוסף היתרון של חתימה דיגיטלית זה עצם כך שרק האדם\הארגון שנשלח אליו הקובץ יוכל לפתוח את המסמך שכן תוכלו אף להגביר את האבטחה על ידי כך שיהיה ניתן לפתוח את המסמך על ידי הודעת סמס למכשיר הנייד. בנוסף לכך ההליך של חתימה דיגיטלית יחסוך לכם זמן רב הן בהדפסת מסמכים, שליחתם וכו', וכן יעניק לכם חיי ארגון פשוטים יותר ונוחים יותר.

  שמירה של המסמכים

  אחד היתרונות של חתימה דיגיטלית זה עצם כך שלא תצטרכו לדאוג בנוגע לאיפה המסמך נמצא, שכן המסמך ישמר בענן שלכם, והמסמך יהיה נגיש בכל מצב שבו תרצו אותו, בנוסף לכך תוכלו לקבל תזכורות והודעות על כך שהתקבל מסמך חדש, חתימה חדשה וכו'. לשם כך תוכלו לפנות ל iForms ונספק עבורכם את השירות הטוב ביותר והאיכותי ביותר בכל הנוגע למסמכים מקוונים וברמה הגבוהה ביותר תוך עבודה ללא פשרות ואיכותית. לפרטים נוספים צרו קשר במספר הטלפון שלנו: 03-6507282 ונשמח לעמוד לשירותכם בכל פנייה\שאלה בנושא.

 • אחת מן האפשרויות המדהימות לייעול בחברות, ארגונים וכו' זה באמצעות תוכנה חתימה דיגיטלית אשר באמצעותה תוכלו למעשה לחתום מכל מקום בעולם ובצורה הטובה ביותר שיש. כמו כן לאפשרות זו של תוכנה חתימה דיגיטלית מספר יתרונות חשובים והם:

  זמן- כמובן אחד הגורמים הקריטיים והחשובים ביותר בכל ארגון\חברה זה הזמן, שכן במקומות אלו שואפים כמו שיותר לייעל זמנים ולעשות הליכים בצורה הקצרה ביותר והמדויקת ביותר, וכן אחד מן הדברים אשר ייעל לכם דברים בצורה טובה ואיכותית זה תוכנת חתימת דיגיטלית אשר דרכה תוכלו לחתום על מסמכים באופן מקוון ומושלם וכן תוך כך שתיהנו גם מאבטחה ברמה הגבוהה ביותר שיש.

  פשטות- היתרון של התוכנה שלנו זה עצם כך שהתוכנה היא מאוד נגישה ומאוד פשוטה לתפעול שכן זוהי תוכנה שארגונים רבים משתמשים בה בקלות, יעילות וללא דאגות מיותרות.

  לשם כך תוכלו לפנות אלינו לiForms ונדאג עבורכם לשירות הטוב ביותר שיש בכל הנוגע למסמכים מקוונים. חברתנו מתמחה בתחום זה עם ניסיון של יותר מ12 שנים בתחום ותוך כך שאנו עובדים עם מיטב החברות במשק כמו למשל: רכבת ישראל, כנסת ישראל, עיריית תל-אביב, פזגז, שטראוס ועוד.

  התייעלות בצורה פשוט מקצועית

  מכירים את זה שאתם מחפשים מסמך מסוים ואתם לא מוצאים אותו? ועל כך מבזבזים יום שלם?, לא עוד באמצעות תוכנה חתימה דיגיטלית תוכלו למצוא את כל המסמכים שלכם בקלות, פשטות ויעילות, אין זה משנה אם זה טפסי 101, חתימות על רכישות, וכן כל סוג חתימה אפשרי או מסמך, תוכלו כעת לשמור את כלל המסמכים במקום אחד וכן לשמור על שולחן נקי ממסמכים רבים, ובכך לייעל את העבודה שלכם בצורה הטובה ביותר. כמו כן שימוש בתוכנה חתימה תאפשר לכם לאחסן את כלל מסמכי הארגון בתוך ענן כך שבמידה ותחפשו מסמך תמצאו אותו בלחיצת כפתור.

  להימנע מטעויות

  אחד הדברים שתוכנה חתימה דיגיטלית באה למנוע זה טעויות הקלדה, שכן במסמכים בכתב ישנם לא מעט טעויות הקלדה ועל כן תוכנה חתימה דיגיטלית עונה בצורה מושלמת. לשם כך תוכלו לפנות אלינו ל iForms ונספק עבורכם את הכלים המתקדמים ביותר בכל הנוגע למסמכים דיגיטליים. אנו מתמחים בנושא זה עם ניסיון רב שנים ומוניטין מפואר ונספק את שירותינו תוך דאגה, ורצון לשפר את הארגון\העסק שלכם. לפרטים נוספים צרו קשר במספר הטלפון שלנו: 03-6507282 ונשמח לעמוד לשירותכם בכל פנייה\שאלה בנושא.

 • אחת הדרכים הנהדרות והמומלצות ביותר להתייעל מבחינה ארגונית זה באמצעות תוכנה לחתימה דיגיטלית אשר דרכה תוכלו להתייעל בצורה הטובה ביותר שיש וללא דאגות. כמו כן לשימוש בתוכנה לחתימה דיגיטלית מספר יתרונות והם:

  קלות- היתרון בתוכנה שלנו זה עצם כך שהתוכנה שלנו הינה ברמה הגבוהה ביותר שיש, תוכנה מאובטחת במיוחד, וכן אופן השימוש בתוכנה פשוט למדיי כך שלא תצטרכו להיות איזה גאוני מחשבים על מנת להתעסק עם התוכנה וללמוד אותה, היא פשוטה וקלה להבנה.

  לרכז הכל במקום אחד- כמו כן יתרון נוסף של התוכנה זה עצם כך שתוכלו לרכז את כלל המסמכים שלכם במקום אחד, שכן תוכלו לרכז את כל המסמכים שלכם באותו מקום וכן גם למצוא את הממסכים שאתם רוצים בקלות וביעילות וללא בעיות, של מציאת מסמכים של לקוחות.

  לשם התקנת התוכנה תוכלו לפנות אלינו לiForms ונדאג עבורכם להתייעלות ארגונית ברמה הגבוהה ביותר. אנו בחברתנו מתמחים בכל הנוגע למסמכים מקוונים לארגונים, בין אם זה מסמכים שכל ארגון חייב בהם או בין אם זה מסמכים ספציפיים שארגון משתמש בהם אנו נדאג בשבילכם לכלל המסמכים תוך שימוש בתוכנה המתקדמת ביותר לכך ותוך כך שתחסכו זמן רב ומשאבים רבים בשמירה על המסמכים הקיימים שלכם.

  יתרונות רבים שיחסכו לכם המון

  בשביל להפוך לארגון יעיל יותר ואיכותי יותר זה כמובן באמצעות תוכנה לחתימה דיגיטלית אשר באמצעותה תוכלו למעשה להפוך את הארגון שלכם לטכנולוגי יותר, יעיל וכן לחסוך הרבה כסף לארגון. כמו כן בנוגע לחתימה על המסמך אין לכם מה לדאוג, שכן תוכלו לבחור באופן ספציפי את האנשים אשר יהיו רשאים לחתום על המסמכים השונים, להיות בטוחים בכך שאין אפשרות לזייף את החתימה וכן, תוכלו להגביר את האבטחה ולדאוג לכך שהלקוח יוכל להיכנס למסמך רק באמצעות סיסמא למכשיר הפלאפון. כמו כן תוכלו לבחור כיצד הטפסים יראו הן מבחינה עיצובית והן מבחינת מלל וכן לדאוג לכל דבר שאתם חושבים עליו.

  אפשרויות רבות בעולם הטכנולוגיה

  עולם הטכנולוגיה מלא באפשרויות רבות להתייעלות עסקית אחת הטובות שבהן היא ללא ספק תוכנה לחתימה דיגיטלית אשר הינה תקל עליכם בכל תחום החתימה על מסמכים. כמו כן בשביל לעשות הליך זה בצורה טובה ואיכותית פנו לחברת iForms  אשר הינה החברה החזקה ביותר בארץ בתחום המסמכים המקוונים ותספק לכם שירותים אלו ברמה הגבוהה ביותר שיש. לפרטים נוספים צרו קשר במספר הטלפון שלנו: 03-6507282 ונשמח לעמוד לישרותכם בכל פנייה\שאלה בנושא.

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות