לעבור לטכנולוגיה חדשנית

אחת מהדרכים לייעל את הארגון שלכם ולעבור לטכנולוגיה חדשנית יותר ומתקדמת יותר וכן לייעל את ההליכים בארגון זה באמצעות חתימה דיגיטלית מאובטחת אשר באמצעות טכניקה זו תוכלו למעשה לייעל את הליך החתימות בארגון שלכם ולעשות אותו יעיל יותר ומאובטח יותר. כמו כן בהליך זה ישנם מספר דגשים והם:

אבטחה- כמובן שאחד העקרונות של אבטחה דיגיטלית זה הביטחון הענקי בחתימה, שכן בניגוד למסמכים ידניים, בחתימה דיגיטלית לא ניתן להעתיק את החתימה ולא ניתן לשנות אותה, כמו כן תוכלו לבחור באופן ספציפי מי יהיה בעל ההרשאה לחתום ואיך, וכן תדעו בכל מצב בו נעשה שינוי במסמך.

יעילות- הליך החתימה יכול להיות הליך מורכב ומייגע, אך לא עוד, באמצעות החתימה הדיגיטלית תוכלו לחתום על כל מסמך מכל מקום בעולם וכן לעשות זאת בצורה טובה ואיכותית וכן גם מהירה ויעילה ועל ידי כך לחסוך המון משאבים לארגון שלכם.

לשם כך תוכלו לפנות אלינו לiForms ונדאג עבורכם עבור שירותי מסמכים מקוונים ברמה הגבוהה ביותר. iForms הינה בעלת שם ארצי בכל הנוגע למסמכים מקוונים תוך כך שאנו עובדים עם מיטב הארגונים והחברות במשחק כמו: רכבת ישראל, פזגז, שטראוס, כנסת ישראל ועוד.

 

מסמכים הכרחיים לתחילת עבודה

אחד מן המסמכים החשובים ביותר לתחילת עבודה במקום חדש זהו טופס 101 שכן טופס באמצעות טופס זה נכנס העובד למקום העבודה וכן בטופס זה הוא ממלא מגוון פרטים חשובים כמו מספר עבודות, דיווח מס, מצב משפחתי ועוד. כמו כן אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות טופס זה בצורה יעילה זה טופס 101 מקוון אשר הינו בעל יתרונות רבים, כמו למשל העובדה שהוא מקצר משמעותית את ההליך של כניסת העובד לעבודה, וכן גם באמצעות כך שהוא מקוון תוכלו לעשות תזכורת לעובד על כך שהוא צריך למלא את הטופס, כמו כן הטופס יועבר ישירות למחלקת משאבי אנוש ובכך יחסוך זמן רב ובירוקרטיה מורכבת.

 

התייעלות מדהימה ואיכותית

כל ארגון שואף לייעל את עצמו כמו שיותר, אחת הדרכים הנהדרות לעשות כן זה באמצעות חברת iForms הנהדרת אשר דרכו תוכלו להפוך את כלל המסמכים בארגון שלכם למקוונים ועל ידי כך ליהנות מיעילות מרבית, איכות, וכן לחסוך המון משאבים וכסף לארגון שלכם. חברתנו עובדת במסירות וחריצות תוך ניסיון של שנים בתחום המסמכים המקוונים. לפרטים נוספים צרו קשר במספר הטלפון שלנו: 03-6507282 ונשמח לעמוד לשירותכם בכל פנייה\שאלה בנושא.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות