פותחים שנה חדשה בעסק בלי כאבי ראש

מכירים את הרגע הזה שבסוף השנה האזרחית כל עובדי החברה צריכים לחתום מחדש על טופס 101? מחלקת משאבי אנוש בחברה נכנסת לכוננות ומתחיל תהליך ארוך ומורכב של החתמת העובדים, איסוף הטפסים והזנת כל הפרטים למערכת. אולם לכל זה, יש פתרון פשוט – טופס 101 מקוון. באמצעות 101 מקוון התהליך הופך לקליל ומהיר ולכן, אם אתם בעלי חברה, ארגון או עסק בכל גודל, הגיע הזמן שלכם להתקדם לטפסים דיגיטליים עם חברת iForms שיקל עליכם, על העובדים שלכם וגם ישמור על הסביבה.

 

התהליך של יצירה, שליחה וקליטה של טופס 101 מקוון

חברה איכותית תציע לכם כמה חבילות של טפסי 101 אונליין. אם אתם חברה קטנה, יתכן ותסתפקו בחבילה הכוללת טפסים אחדים. אולם, יש גם חברות המעסיקות מאות ואפילו אלפי עובדים ובמקרה הזה תוכלו לרכוש חבילה התואמת את מספר העובדים שצריכים למלא את הטופס.

טופס 101 מקוון מותאם גם לטלפונים סלולריים והעובדים מקבלים אותו ישירות למכשירים החכמים שלהם. זה מקנה להם ולכם יתרון משמעותי, שכן אתם לא צריכים להמתין עד שתאספו בחזרה את כל הטפסים, אלא כל עובד יכול לחתום על 101 מקוון בזמן ובמקום שנוחים לו, מכל מקום בעולם.

יתרון נוסף של 101 מקוון, הוא מזעור הסיכוי לטעויות. בטופס רגיל, העובד עלול לשכוח לחתום בשדה מסוים או לדלג על סעיפים, מה שמצריך בדיקה מחודשת, חתימה, החזרה של הטופס וכדומה וכל התהליך נהיה מסורבל. טופס 101 מקוון לא מאפשר לדלג על סעיפים וניתן לוודא באמצעותו כי העובד מילא את כל השדות הדרושים.

ברגע שעובד חותם על 101 מקוון, הטופס נכנס ישירות למאגר המידע של החברה. הימים בהם חברות הקדישו זמן, כסף וכוח אדם להזנת הפרטים במערכת – הסתיימו. בעידן הדיגיטלי טופס 101 שמתממשק עם טבלאות אקסל ועם תוכנות CRM בארגונים, כך שכל התהליך נעשה אוטומטית ובצורה מסודרת.

 

זקוקים ל-101 דיגיטלי? הגעתם למקום הנכון

iForms מתמחה ביצירה של טפסים אונליין לחתימה אלקטרונית, כגון טופס 101 מקוון וטפסים נוספים מותאמים אישית. החברה פועלת כבר שנים רבות ובעלת ידע וניסיון בתחום הטפסים הדיגיטליים, ומציעה את שירותיה בכמה חבילות אטרקטיביות המתאימות לכל סוג של עסק, מוסד או ארגון.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות