הטופס שמקל על העסקים לאסוף ולאחסן מידע

טופס דיגיטלי מקל על העסקים לאסוף ולאחסן מידע על הלקוחות, הספקים והעובדים שלהם. מכיוון שהם מאוחסנים באינטרנט, טפסים אלו בעלי מגוון יתרונות העולים על למילוי טפסים בכתב יד. חברת iForms מאפשר לכל חברה או אדם פרטי להשתמש בשירותיה המתקדמים כי ליצור לאתר שלהם טופס דיגיטלי למילוי פרטים.

 

באילו נסיבות ניתן להשתמש עם טופס דיגיטלי למילוי פרטים?

 

אנשים משתמשים בטפסים דיגיטליים כדי לבצע את הפעולות הבאות:

כחלק מתהליך המכירה והשיווק, אסוף מידע על הלקוחות.

במיוחד עבור חנויות מקוונות, תהליך התשלום הוא הזמן לעבד מידע דיגיטלי מאובטח.

מענה להסכמי שירות לקוחות.

חתימה על חוזים.

כאשר אתם מעבירים את העסק שלכם לטפסים מקוונים, אתם יכולים לחסוך הרבה זמן וכסף.

 

מהו טופס דיגיטלי למילוי פרטים באינטרנט?

 

טפסים מקוונים דומים לטפסי נייר בכך שהם אוספים מידע באותו אופן, אבל הם מאוחסנים באינטרנט. טפסים מקוונים הם דפים מקוונים עם מקומות להזנת מידע. דוגמה רגילה אחת היא טופס תשלום שאתם ממלאים בעת ביצוע הזמנת משלוח באינטרנט. לרוב, טופס דיגיטלי למילוי פרטים מבקש את השם, המיקום ומספר כרטיס האשראי של הקונה. כאשר מישהו ממלא טופס, המידע נשלח בדרך כלל למחשבי החברה שם ניתן לאחסן אותו בבטחה ולאחזר אותו בעת הצורך. יתרונות נוספים עבור מילוי טפסים דיגיטליים הם:

1. קבלת מידע מלקוחות פוטנציאליים ולקוחות חדשים- ארגונים מסוימים, במיוחד מוסדות אקדמיים וממשלתיים, מבקשים מלקוחות ומועמדים חדשים למסור להם מידע אישי רב. במקרים רבים, ייתכן שתזדקקו גם למסמכים תומכים. כמו כן, ייתכן שיהיה צורך לקבל אישור שכל המידע הניתן נכון, לרוב בצורת חתימה אלקטרונית.

2. לבקש מאנשים מידע על אמצעי התשלום- כחלק מתהליך הקנייה, אתרים שמוכרים סחורות ושירותים מבקשים מהקונים את המידע הפיננסי שלהם. אם אי פעם קניתם משהו מחנות מקוונת, סביר להניח שאתם יודעים איך זה עובד.

3. טיפול בקריאות לשירות לקוחות- רוב השיחות לתמיכת לקוחות מתבצעות באופן מקוון בדרך זו או אחרת.

כפי שניתן לראות, טפסים מקוונים ממלאים תפקידים חשובים רבים באינטראקציה של העסק עם הלקוחות. פרטים נוספים על התהליך תוכלו למצוא באתר של חברת iForms.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות