איך ליצור חתימה דיגיטלית?

החשיבות הגדולה של אותנטיות המסמכים הרשמיים שצריך להגיש במקומות עבודה או למשרדים ממשלתיים וכדומה ברורה לכל מי שחושש שיזייפו את החתימה שלו. חשוב לדעת שגם בגרסה האלקטרונית של מסמכים כאלה ופלטפורמות שמאפשרות למלא טפסים ולערוך מסמכים יש אפשרות להוסיף חתימה דיגיטלית חוקית ומאושרת על ידי משרד המשפטים. בפלטפורמות השונות שמציעות לכם אפשרות כזאת ודאו שהם אכן מאפשרים זאת. כך, בכל פעם שתצטרכו למלא טופס כלשהו אם למקום העבודה או להגשה למשרד כלשהו כמו טופס 101 אונליין או טפסים שמדווחים על הכנסות ושאר הפרטים שהמדינה דורשת, אתם ממלאים אותם באתר מורשה ובטוח לכך.

 

אבטחת החתימה שלכם

בכל פלטפורמה להגשת מסמכים כאלה שקיבלה אישור ממשרד המשפטים החתימה היא אותנטית. באתר כזה תוכלו להוסיף חתימה דיגיטלית מאובטחת שמופקת רק על ידי מי שערך את המסמך ולא על ידי זייפנים משום שהם אינם יכולים לחדור למסמכים שלכם ולשנות אותם לצרכיהם. החל משנת 2001 יש חוק שמתיר לאתרים כאלה שמאבטחים את המסמכים לאפשר חתימה דיגיטלית והיא קבילה גם על ידי משרדי ממשלה. אי אפשר לשנות מסמכים כאלה משום שמזדהים מראש על מנת לעקוב אחר מי שהכניס שינויים כלשהם. החתימה היא שלכם והיא מזוהה אתכם באמצעים הדיגיטליים שאותם הכניסו לתוכנה על מנת לעקוב אחריה.

 

אסמכתאות ומעקב

אחר כל חתימת מסמך יש אפשרות לעקוב אחריו ויש גם אסמכתאות לכל מסמך כזה. אם ינסו לשנות חתימה דיגיטלית אפשר יהיה לזהות את השינוי וזיהוי של מי שחתם. נוסף על כך, התוכנה מאפשרת גם אימות דו שלבי ועדכון בטלפון של בעל המסמך על מנת לזהות את האותנטיות של החתימה. הקוד שתקבלו יאפשר לכם לערוך מסמכים ולחתום עליהם בצורה מזוהה ותקבלו גם מייל אסמכתא על כל מסמך כזה. באתר iforms התוכנה מאפשרת לכם לערוך טפסים ומסמכים רבים בקבצים שנוח לכם לעבוד אתם ולחתום עליהם חתימה דיגיטלית מאושרת וחוקית. כמו כן, הנוחות של העבודה עם התוכנה מתאפשרת על ידי התאמתה לכל מכשיר שנוח לכם לעבוד אתו ולעקוב במספרים מזהים אחר כל מסמך.

 

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות