המילה האחרונה בעולם העסקים

תוכנות וחידושים עסקיים ממשיכים לחולל מהפך בסביבה העסקית. בין היתר, התוכנות מיושמות לטובת שיפור תהליכים, קיצור לוחות זמנים, מניעת בירוקרטיה מיותרת ועוד. הפעם, אנו רוצים לספר על תוכנה בעלת יכולות מדהימות, אשר בזכות אלמנט בסיסי לכאורה, בסך הכל חתימה, מיעלת תהליכי עבודה בארגונים מכל הסוגים. מדובר על תוכנה חתימה דיגיטלית, והיא מסוגלת לבצע הרבה יותר מכפי שנדמה במבט ראשון. את התוכנה ברמה הגבוהה ביותר תוכלו למצוא בפלטפורמה של חברת iForms, חברה מובילה ומשגשגת בתחום עם אלפי לקוחות ממליצים, וחבילות איכותיות ומשתלמות במיוחד.

 

איך בונים מסמך?

התוכנה עליה אנו מדברים לא נועדה רק לטובת חתימה ותו לא. תוכנה חתימה דיגיטלית למעשה מהווה סוג של מחולל טפסים משוכלל, המיועד בעיקר לסביבה עסקית. ניתן בעזרתה לייצר כמעט כל סוג של טופס, חוזה או הסכם, בגרסה דיגיטלית ידידותית לשימוש. בעזרת המחולל או התוכנה, ניתן להוסיף לטופס מקום שבו לקוח, ספק, שותף או מנוי יכולים לחתום. התוכנה מאפשרת להשלים את החתימה בצורה מאובטחת ופרטית, תוך שימוש בכל מחשב שהוא או באמצעות מכשיר המצויד במסך מגע  (טאבלט או טלפון חכם, לא משנה מאיזה מותג). בניית תבנית הטפסים יכולה להתבצע אפילו בעזרת תוכנת וורד, בשילוב יכולת להוסיף אלמנטים חכמים. כך, מלבד "קוביית" חתימה ניתן להוסיף לטופס שדות למילוי טקסט, שדות להוספת מספרים (מספר זהות לדוגמא). כמו כן, ניתן להגדיר כי על הטופס או ההסכם יחתמו כמה מורשי חתימה כחלק מסבב אישורים נדרש.

 

המון יכולות בתוכנה אחת ידידותית

התוכנה של חברת iForms לחתימות דיגיטליות מתופעלת בצורה ידידותית, עם ממשק שכל אחד יכול להבין ללא קושי. למרות פשטות ההפעלה, למעשה לתוכנה יש מגוון יכולות, הרבה מעבר לביצוע החתימה (שהיא הצעד הסופי). כך למשל התוכנה של iForms כוללת:

אפשרות ליצירת טופס לחתימה, עם גישה על ידי סיסמא אישית.

יכולת לייצוא מידע שהוזן, למערכות חיצוניות נוספות כגון אקסל.

אפשרות לצירוף קבצים רצויים, לצד הטופס והחתימה.

הטמעת פתרונות תשלום וסליקה מגוונים.

יצירת טפסים דיגיטליים מותאמים לסביבה רספונסיבית.

שיפור טפסים קיימים, מבחינת וויזואלית.

הוספת לוגו לטפסים מותאמים לנייד.

ממשק שמאפשר קישור למערכת ארגונית אחת או יותר, שמשמשת את העסק שלכם.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות