יצירת מערכת טפסים שתתאים לצרכים שלכם

יצירת טפסים ומסמכים היא אחד הדברים החשובים ביותר לכל עסק, כחלק מהסכמים עם ספקים, לקוחות ועובדים בארגון או בעסק. על מנת ליצור טפסים מקוונים שמתאימים לדרישותינו וצרכינו הארגוניים, עלינו להשתמש בעזרת מחולל טפסים. מחולל טפסים הוא למעשה ממשק טכנולוגי שחברות כמו חברת iForms בונות ומתכנתות והוא מיועד ליצירת טפסים אונליין בצורה קלה ונוחה, בלי צורך בידע טכני או בידע בתכנות. מחולל הטפסים יסייע לנו לבנות טפסים מגוונים כמו הצעות מחיר, חוזי עבודה, חוזי העסקה, טפסים בירוקרטיים כמו טופס 101 אינטרנטי וכן גם הסכמי רכש עם ספקים. הטפסים המקוונים שאנו יוצרים אינם יכולים ללכת לאיבוד או להעלם עקב טעות בתיוק או חלילה להיהרס עקב הצפה או שריפה במקום בו הם מאוחסנים. הטפסים נשמרים בענן באבטחה מקסימלית ומסונכרנים עם מערכת ניהול הלקוחות של החברה.

 

ייעול העבודה המשרדית

מחולל טפסים יכול להיות אחד מהכלים המשמעותיים והחשובים ביותר של העבודה המשרדית בניהול הטפסים של חברות וארגונים. החיסכון העצום שמחולל טפסים מספק לחברה או הארגון שלכם, משתקף בשלל דרכים ועוזר לקדם את החזון הכלכלי שלכם לכיוון הנכון. על מנת לנהל את המסמכים שלכם על הצד הטוב ביותר, מומלץ לפנות לשירותי תוכנה לחתימה דיגיטלית שיספק לכם את המערכת הנוחה והיעילה לבניה וניהול הטפסים במשרד, בעבודה או בבית.

 

למחולל הטפסים של iForms שימושים רבים

אם אתם צריכים ליצור טפסים דיגיטליים בקלות ובמהירות, מחולל הטפסים של iForms, הוא הכלי הטוב ביותר לתפקיד. אתם יכולים פשוט לגרור ולשחרר שדות שונים ממגוון האפשרויות הקיימות במערכת, וליצור שדות חדשים למילוי בטופס. החלק הטוב ביותר במחולל הטפסים של חברת iForms הוא שאתם יכולים להשתמש בו בקלות וליצור טפסים מורכבים עם שדות רבים מבלי לכתוב אפילו שורת קוד אחת.
בין השימושים העיקריים של מחולל הטפסים:
- הפקת טפסים במהירות ופשטות.
- הגדרת חתימות נדרשות ושדות חובה.
- הפצת הטפסים במערכת הארגון. 
- מעקב אחר הטפסים שייצרנו.
- שליחת תזכורות והתראות לעובדים ולקוחות.
- קבלה ושליחת מידע בקלות.
- שמירת המידע באופן בטוח ונוח.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות