הסכם, חוזים והצעות מחיר דיגיטליות

בעידן שאנו חיים בו כיום, שגרת העבודה של כולנו נמצאת בסמארטפון, במחשב הנייח, הנייד, בטאבלט וכד'. העבודה שלנו מול המכשירים הללו הפכה להיות כל כך אוטומטית, שבכל רחבי הארץ הוקמו כיתות מחשבים מתקדמות כך שבחלק מהמקצועות כבר מעבירים את השיעורים מול מחשבים ולא מול לוח מחיק, במכללות שונות ברחבי הארץ החלו להתקיים קורסים דיגיטליים בנוסף או במקום קורסים פיזיים. תהליך הדיגיטציה הפך למשמעותי עד כדי כך שניתן להשתמש גם בטפסים דיגיטליים כמו חוברות עבודה, חוזים, הסכמים, הצעות מחיר, טפסי קבלה של עובדים, טפסי תצהיר שונים ואינספור סוגים שונים של טפסים. הטפסים הללו פשוט הופכים את החיים שלנו לקלים, מאורגנים ונוחים יותר. תוסיפו את העובדה שזה חוסך הרבה נייר ומסייע גם לשמירה על הסביבה, ותקבלו מתכון מנצח שמסביר את הפופולריות של הטפסים הדיגיטליים כיום.

 

כיצד הצעות מחיר והסכמים דיגיטליים משפרים את תהליך המכירה מול הלקוח?

תחשבו לרגע כמה זמן, מאמץ ותשישות ניתן לחסוך עם טפסים דיגיטליים כמו הצעות מחיר והסכמים שונים מול לקוחות. הסכמים דיגיטליים כיום מוכרים על ידי רשויות המיסים ובתי המשפט כך שחתימה על מסמכים אונליין ומילוי הטופס דרך מסמך דיגיטלי תהיה כבילה כהסכם חתום לכל דבר ועניין מבחינה משפטית, בדיוק כמו הסכם פיזי שחתום על נייר. כדי להחתים לקוח על הצעת מחיר או הסכם עבודה בעבר היה צריך להדפיס את הטופס, להיפגש עם הלקוח, לבזבז זמן בנסיעות, פגישות, דלק, מאמץ, התארגנות והכול כדי להחתים פיזית את הלקוח על המסמך. לאחר מכן צריך לשמור על הניירת בקלסרים, לחפש אותה בעת הצורך וכן, להסתכן בכך שהיא תלך לאיבוד. באמצעות טפסים דיגיטליים ניתן למצוא את הסכם בקלות בלחיצת כפתור, ניתן לשלוח את הטופס במייל או בSMS בקלות ובמהירות, הלקוח יכול למלא ולחתום דיגיטלית על המסמך וזהו!

 

היכן נוכל ליצור טפסים מקוונים מקצועיים בקלות ומוכנים לשליחה ללקוחה בלחיצת כפתור?

מערכת iForms הינה המערכת המתקדמת ביותר בישראל ליצירת טפסים ומסמכים דיגיטליים מכל הסוגים. באמצעות המערכת תוכלו להשאיר מקום למילוי פרטים ולהוסיף שדה מיוחד לחתימה דיגיטלית, ואפילו אפשרות לסליקת לקוח. לאחר השלמת הכנת הקובץ, תוכלו לשלוח אותו בלחיצת כפתור אל הלקוח למילוי מתי שרק תרצו. לאחר מכן תוכלו לחזור אל הקובץ במערכת, לעקוב אחר המסמכים ולגבות את הכול באחסון ענן, כך שתוכלו לחזור אל המסמכים מתי שרק תרצו בקלות וללא כל מאמץ.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות