המוצר שעוזר לאנשים לעבוד טוב יותר ולהיות פרודוקטיביים יותר

טפסים דיגיטליים הם אחד הכלים החשובים ביותר שעסקים מודרניים משתמשים בהם כדי לתקשר, לעבוד יחד ולהקל על תהליך העבודה. מאז תחילת ההיסטוריה הכתובה, אנשים מצאו יותר ויותר דרכים מורכבות לדבר אחד עם השני. אפשר להסתכל ברישומי מערות פשוטים, במגילות פפירוס ששימשו את המצרים הקדמונים, ובשימוש ברשומות דיגיטליות בעידן הדיגיטלי. מה שהתחיל כדרך שאנשים יוכלו ללמוד יותר אחד על השני ולשתף סיפורים חשובים הפך לכלי שעוזר לאנשים לעבוד טוב יותר ולהיות פרודוקטיביים יותר. כיום כבר כמעט ולא ניתן לפגוש בעלי עסקים אשר לא מכירים ביתרונות של מסמכים דיגיטליים. גם חברת iForms מבינים כי העתיד טמון בטפסים מקוונים ובדיגיטליזציה של המסמכים. החברה מספקת מספר שירותים מתחום הטפסים המקוונים והחתימות הדיגיטליות, כך שבעלי עסקים יכולים לקבל את המענה הטוב ביותר עבור הצרכים שלהם.

 

מהו מסמך אלקטרוני?

 

מסמך דיגיטלי הוא קובץ אלקטרוני הכולל מידע שחשוב הן לכותב והן למשתמש אך אינו קיים בצורת נייר. מסמכים דיגיטליים אלה חיים רק באינטרנט, בין אם במחשב או במערכת תיעוד דיגיטלית מבוססת ענן. טופס דיגיטלי טוב לעסק שלכם במספר דרכים. זה הופך אותכם ליותר פרודוקטיביים מכיוון שיש לכם יותר שליטה על המסמך כאשר הוא עובר תהליכים רגילים ומחליף ידיים. טפסים דיגיטליים הרבה יותר מאובטחים ואמינים מעותקי נייר בכל הנוגע לאבטחת נתונים ומהימנות.

 

מה ההבדל בין מסמכים דיגיטליים למסמך אלקטרוני?

 

מסמכים דיגיטליים וטפסים אלקטרוניים משמשים לעתים קרובות לאותו דבר בשיחה עסקית. אבל הם שני דברים שונים לחלוטין. מסמך אלקטרוני מורכב רק מנתונים ונועד להיקרא לרוב על ידי מכונה, לא תמיד על ידי אדם. זו היא פיסת מידע שעוברת ממערכת מחשב אחת לאחרת ללא כל עזרה מאדם. מסמכים דיגיטליים נועדו לשמש אנשים ליצירת קטע דיבור או מידע ספציפי שעוזר להם להגיע למטרה מסוימת. טפסים דיגיטליים הם כלי שימושי מאוד במקום העבודה המודרני. ניתן להשתמש בהם בדרכים רבות ושונות. לניירת דיגיטלית יש הרבה יתרונות, בין אם אתם צריכים לעבוד יחד, לשתף מידע במהירות או לוודא שכל המידע בטופס תקין  לחלוטין. פרטים נוספים על המרת מסמכי נייר למסמכים דיגיטליים תוכלו לקבל באתר של חברת iForms.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות