כיצד ניתן לשיפר את אופן העבודה ואת האופן שבו מנצלים את הזמן?

המעבר לטפסים מקוונים הפך לנפוץ מאוד, וכעת כל עסק וחברה צריכים לעשות זאת. בין אם זה המגזר הפרטי או המגזר הממלכתי. כל העסקים והחברות מחפשים דרכים לחסוך זמן וכסף על ידי שיפור אופן העבודה והאופן שבו הם מנצלים את הזמן שלהם. ברור שזה חשוב יותר עבור עסקים גדולים או קבוצות המשתמשות בטפסים מדי יום. עוד יותר חשוב עבור החברות הללו הוא המעבר לטפסים מקוונים. אם טפסים דיגיטליים הם חלק קבוע בעסק שלכם, כמו אם אתם שולחים טפסים ללקוחות והם צריכים לחתום עליהם, עליכם לעבור לטפסים דיגיטליים כדי שתוכל לנצל את היתרונות של השירות. בכל התהליך של מעבר לטפסים מקוונים חברת iForms היא מהמובילות בתחום. החברה קיימת מאז שנת 2007 ומתמחה בטפסים מקוונים וחתימות דיגיטליות, מספקת שירותים חדשניים ומתקדמים.

 

טפסים דיגיטליים הם כלי לעבודה, לא לפרסומות

 

כל שירות אינטרנט שאנו משתמשים בו היום מחייב אותנו להזדהות, בין אם זה אומר להשתמש בשמות האמיתיים שלנו או רק בכתובת מייל. אתרי אינטרנט משתמשים בכלים דיגיטליים כדי לקבל את המידע שהם צריכים כדי להבין מיהו הלקוח. ובכל זאת, אתרים רבים לא מצליחים ליצור טופס דיגיטלי, מה שפוגע בפעילות המקוונת שלהם במידה רבה. לפני שמתחילים ליצור טפסים דיגיטליים, אחד הדברים החשובים ביותר שיש לזכור הוא שעליכם לעשות זאת; אין לך ברירה. אם היינו יכולים לקבל מהמשתמש את כל המידע שאנו צריכים מבלי שהוא יצטרך לעשות דבר, זה היה מעולה, והמשתמשים עצמם היו בוחרים בה. אך במציאות, כדי שהאתר יקבל מידע מהמשתמש, המשתמש צריך למלא מידע זה ולשלוח אותו לאתר.

 

מילוי פרטי לקוח בעזרת טופס דיגיטלי

 

אז נכון שהרבה יותר קל לקבל את פרטי הלקוח בעזרת טופס דיגיטלי, אבל התהליך עדיין נתפס כאיטי מאוד וקשה בהקשר של כל החוויה המקוונת. בעלי אתרים ובעלי עסקים רבים מתחילים בתהליך של יצירת טופס דיגיטלי בהתרגשות רבה כי הם יודעים שזה יעזור לקדם את העסק שלהם וייתן להם יותר הזדמנויות לדבר עם לקוחות פוטנציאליים. לכן כדי ליצור חווית משתמש חיובית, חשוב לקצר את הטופס, להפחית את הזמן שלוקח למילוי, להקל על מילויו ולעשות כל דבר אחר שיכול למנוע מהמשתמש לוותר על הטופס באמצע התהליך. אם אתם זקוקים לעזרה והכוונה בעת יצירת הטופס הדיגיטלי חברת iForms ישמחו לעזור לכם בכך.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות