להתייעל מכל מקום בעולם

אפשרות מיוחדת ונהדרת לחתום על מסמכים בצורה נכונה ואיכותית וכן לחתום עליהם בדרך מאובטחת במיוחד זה דרך חתימה דיגיטלית על מסמכים אשר דרך טכניקה זו תוכלו ליהנות ממגוון יתרונות מדהימים והם:

תפעול נוח-  הליך זה הינו הליך קל מאוד ונוח, שכן דרך טכניקה זו של חתימה דיגיטלית על מסמכים, תוכלו לחתום בצורה פשוטה וקלילה, וכן מכל מכשיר סלולארי מכל מקום בעולם.

אפקטיביות- מהירות היא שם המשחק, שכן במקום שהלקוח יצטרך להגיע עד המקום עצמו, או שישלחו לו את המסמך בפקס, כך נוכל פשוט להיכנס למסמך דרך המכשיר הנייד ולחתום במהירות ופשטות על המסמך ללא כל תקלות ועיכובים מיותרים.

אבטחה מרבית- היתרון של חתימה דיגיטלית על ממסכים זה האבטחה, שכן האבטחה כאן היא מרבית, אין אפשרות לעשות שינוי במסמך ללא ידיעת השולח, תקבלו אסמכתא לאחר החתימה על כך שחתמתם, החתימה הינה ייחודית. וכן אפשרות פתיחת המסמך יכולה לעשות על ידי שליחת סמס לחותם.

לשם כך תוכלו לפנות iForms ונספק עבורכם את השירותים הטובים ביותר שיש בכל הנוגע למסמכים מקוונים.

טפסים חשובים

סוג של טופס שהיו הכרחי במיוחד ואשר ייעל את הארגון שלכם בצורה מרבית זהו טופס 101 דיגיטלי אשר דרך טופס זה תוכלו למעשה ליהנות מיעילות מרבית בארגון. העובד יוכל למלא את הטופס בקלות דרך המכשיר הנייד, וכן הטופס יאפשר צמצום של טעויות אשר נובעות לרוב בכתב יד. כמו כן לאחר שימלא את הטופס, הטופס ישלח למעסיק ולמחלקת משאבי אנוש אשר תקבל התראה על כך שהמסמך נשלח בהצלחה. כמו כן הליך זה של טופס 101 מקוון מייעל משמעותית את ההליך וגורם לקיצור הליכים משמעותי.

לעבוד באופן חכם ונכון

בשביל לעבוד באופן איכותי, טכנולוגי ויעיל יותר אנו נצטרך לשנות את הארגון שלנו לאופן טכנולוגי וחכם יותר, אחת הדרכים הנהדרות לעשות כן זה באמצעות חברת iForms המצוינת אשר קיימת קרוב ל15 שנים והינה וותיקה ומנוסה בתחום המסמכים הדיגיטליים. חברתנו מספקת את שירותיה ברמה הגבוהה ביותר תוך הטמעת תוכנות קריטיות למסמכים מקוונים ותוכנות מאובטחות במיוחד. לפרטים נוספים צרו קשר במספר הטלפון שלנו: 03-6507282 ונשמח לעמוד לשירותכם בכל פנייה\שאלה בנושא.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות