מדוע להשתמש בחתימה דיגיטלית מיוחדת זו?

אם אתם בעלי עסקים, בטח לא פעם שאלתם את עצמכם מדוע להשתמש בחתימה דיגיטלית מאובטחת? חתימה דיגיטלית היא קוד מוצפן, המאפשר לאמת את מקוריות הטופס, כמו גם לאמת את זהותו של החותם. לאחר החתימה על טופס כבר לא ניתן לבצע שינויים בתוכן הטופס עצמו. לכן כדי לשמור עם מוניטין של חברה אמינה, גם המסמכים שלכם צריכים להיות מאובטחים ואמינים. כדי ליצור מסמכים עליהם ניתן לחתום על ידי חתימה דיגיטלית מאובטחת תוכלו להשתמש בשירות של חברת iForms.

 

מדוע להשתמש בחתימה דיגיטלית מאובטחת? ולמה זה חשוב?

 

כדי לענות על השאלה מדוע להשתמש בחתימה דיגיטלית מאובטחת? חשוב להבין את חשיבותה של החתימה:

חתימה על מסמך מראה מיהו החותם. לדוגמה, חתימה על חוזה מאפשרת לאמת את זהותו של החותם.

חתימה דיגיטלית מאמת את מקוריותו של המסמך, ומבטיחה כי המסמך לא שונה לאחר חתימתו.

חתימה דיגיטלית נעשית עם PKI, או Public Key Infrastructure, שהיא הצפנה עם מפתחות שונים. PKI מבוסס על הצפנה עם מפתחות אסימטריים, כלומר המפתח מפוצל לשני מפתחות שעדיין יש להם קישור מתמטי אחד עם השני. מפתח אחד נקרא "מפתח ציבורי", והמפתח השני נקרא "מפתח פרטי". מפתח ציבורי מסוים יכול ללכת עם מפתח פרטי אחד בלבד, אבל המפתח הציבורי לא יכול לגלות לכם מהו המפתח הפרטי. המחבר הוא היחיד שיכול להשתמש במפתח הסודי. המפתח הציבורי ניתן לשימוש הכלל, כמו בדיקת פרטי חתימתו של אדם על מסמך, לוודא שהמסמך תקף כדי שהפורמט שלו לא ישתנה והצפנה.

 

מהי הדרך הטובה ביותר לחתום על מסמך אלקטרוני?

 

האם חתימות מחשב יכולות להחליף חתימות על מסמכי נייר? בעולם שהופך ליותר ויותר דיגיטלי, המגיפה הנוכחית דרשה מהאדם למצוא דרכים להתמודד עם כמעט כל תרחיש מרחוק. נראה שזה נכון לגבי חתימות. חתימה דיגיטלית היא דרך חוקית לחתום על מסמכים דיגיטליים, טפסים, סקרים וכדומה. בעולם הדיגיטלי שלנו, זה יכול להחליף כל תהליך חתימה. להצטרפות לשירות החדשני של חתימה דיגיטלית לעסק, השאירו פרטי התקשרו באתר של iForms ויחזרו אליכם עם כל המידע.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות