יצירת נוהל משופר, יעיל וידידותי בארגונים וחברות

כפי שלכל אחד מאיתנו יש טביעת אצבע ייחודית ומספר זהות ייחודי, כך יש לנו גם חתימה אישית שמייחדת אותנו. את אותה חתימה אנו משרבטים על מסמכים, ובאופן מסורתי היא נעשית כמובן בכתב יד. אבל, המהפכה הטכנולוגית הביאה לכך שכבר לא צריך לחתום על מסמכים בכתב יד בצורה הרגילה. בזכות יצירה של טפסים דיגיטליים, ניתן להטמיע בארגונים ובעסקים נוהל משופר, יעיל וידידותי במיוחד - חתימה על מסמכים אונליין. היתרונות כל כך רבים, שאפשר רק לשאול, איך לא חשבו על זה קודם. בחברת  iForms חשבו על זה קודם- הם חברה הנותנת פתרונות לחתימה אלקטרונית וטפסים מגוונים בחבילות שונות וכמובן במחירים משתלמים לכל כיס.

 

איזה מסמכים נכללים?

להלן רשימה חלקית של מסמכים שעליהם אפשר לחתום אונליין:

הצטרפות לשירות – אפשר להעביר ללקוחות חדשים מסמכים במייל. לאחר חתימה על מסמכים אונליין, הלקוח מצורף לשירות חדש כדת וכדין.

ייפוי כוח – יועץ או נותן שירות שזקוק לייפוי כוח מלקוח, יכול להעביר מסמך מסוג זה לחתימה אונליין. לאחר החתימה וקבלת המסמך ניתן לספק שירות כחוק וכנהוג.

עסקת רכישה – ברכישות מורכבות, אם צריך להחתים את הלקוח, ניתן להעביר אליו מסמך דיגיטלי לחתימה אונליין.

העסקת עובדים חדשים – מסמכי העסקה ואפילו על חוזי עבודה אפשר לחתום באופן דיגיטלי.

טפסים לביטוח לאומי ורשויות אחרות – אפילו רשויות ממשלתיות וגופים שידועים בבירוקרטיה שלהם כבר עוברים למסמכים דיגיטליים.

חתימות פנים ארגוניות – חתימה אונליין אפשרית גם בתכתובות בין גורמים בתוך העסק, בין מנהלים ומורשי חתימה.

 

הדרך לעשות עסקים ולחתום מרחוק

חתימה אונליין על מסמכים משתלבת בצורה טבעית עם הדרך שבה עושים כיום עסקים מרחוק. את המסמכים אפשר להעביר לחתימה במייל או בווטסאפ,  מפני שמדובר במסמכים שעברו המרה לצורה דיגיטלית, עם מקום ייעודי בעת  הצורך לחתימה על המסמכים. כמעט על כל מסמך שתוכלו להעלות על הדעת, ניתן כיום לצרף חתימה דיגיטלית. לעיתים, על מנת שהחתימה תהיה קבילה ללא סייג, ניתן להוסיף למסמך גם צילום של תעודת זהות או מסמכים אחרים. בחברת iForms שהיא אחת החברות המובילות בתחום הטפסים הדיגיטליים תוכלו למצוא שירות וייעוץ מצוין במציאת החבילה הנכונה בשבילכם, בהתאם לצרכים האישיים של העסק שלכם.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות