פתרונות חדשניים שישנו את חייכם

שימוש במודלי תמחור מסורתיים כמו הצעת מחיר דיגיטלית וחוזים שונים מנייר, כיום אינו נחשב כשיטה יעילה להפקת רווחים. כיום קיימים מבחר פתרונות חדשניים המבוססים על טכנולוגיה דיגיטלית ואחסון בענן. טפסים דיגיטליים שמאוחסנים ברשת הם הפתרון האידיאלי לבעלי עסקים שמעוניינים לייעל את ההתנהלות הארגונית שלהם, לשמור על ארגון ולחסוך מקום פיזי של אחסון. כיום חברת iForms מעניקה פתרונות תוכנה מובנים המשתמשים בטפסים מובנים ובהתאמה אישית על מנת להגביר את הפרודוקטיביות והסדר בכל עסק או ארגון.

 

הצעת מחיר דיגיטלית - מה זה ולמה זה טוב?

הצעת מחיר דיגיטלית היא אפשרות שהופכת לפופולרית יותר ויותר בשנים אחרונות, שמובילה בסופו של דבר גם להוזלת עלויות תפעוליות עבורכם וכן עבור הלקוחות שלכם. הצעת מחיר דיגיטלית מאפשר תמחור דינמי הקשור לביקוש, ולטכניקות האלה קיים פוטנציאל לייצר רווחים בני קיימא עבור מגוון רחב של עסקים. תהליך הדיגיטציה הוא תהליך משמעותי בעל כמה וכמה יתרונות. אין צורך להתחשב יותר במיקום גיאוגרפי ולנסוע כמה שעות על מנת לחתום על הסכם עבודה וללכת, ניתן לשלוח ולקבל הצעת מחיר דיגיטלית בכל זמן ובכל מקום בעולם.

 

טפסים דיגיטליים באמצעות iForms

גם חברות ללא מוצרים למכירה אונליין יכולות להרוויח במידה ניכרת משירות הצעות המחיר הדיגיטליות והטפסים המקוונים של חברת iForms. בעזרת המערכת הדיגיטלית של iForms תוכלו לייעל תהליכים אדמיניסטרטיביים רבים של העסק. מחתימות דיגיטליות לשליחים, טכנאים, ספקים ונותני שירות אחרים, טפסי 101 מקוונים לחתימה על מסמך PDF לכל העובדים בחברה על מנת לסדר את ערמות הטפסים והדפים שיש במשרד בכל בית עסק, טפסים בהתאמה אישית שיכולים להישלח כטפסים פנים אירגוניים לחתימות מרובות של המנהלים הבכירים, וכן גם לשליחה לעובדים וללקוחות. בנוסף, המעבר לדיגיטל תורם לא רק לסדר ולארגון של העסק, הוא גם תורם רבות לסביבה- ביקוש רב לדפים גורם לנזק סביבתי עצום, שכן דפים עשויים מעצים ועל מנת לייצרם כורתים עצים רבים ופוגעים במרקם האקולוגי העולמי.בעקבות כל הסיבות והיתרונות,  אנו ממליצים לכם לעבור לשירותי הטפסים הדיגיטליים של חברת  iForms שתקרב אתכם ואת העסק שלכם לכיוון עתיד מודרני, אקולוגי, נוח וחכם.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות