גרסה אלקטרונית של מסמך – דרך קלה הרבה יותר

טופס דיגיטלי הוא גרסה אלקטרונית של מסמך, כמו הסכם סודיות, תשלום או חוזה, שניתן למלא ולשלוח באופן אלקטרוני. דוגמאות לטפסים דיגיטליים נפוצים הם:

  • חשבוניות
  • רישומים על שכר
  • ניירות מס
  • עסקאות מכירה
  • ויתורים
  • טפסים לסטודנטים
  • רשימות של עובדים

אפשרות יצירת טופס דיגיטלי זמינה בצורות שונות, כגון PDF, JPEG ו-IMG. כל אותם אזורים המצריכים מילוי נמצאים בטופס אלקטרוני כמו בטופס נייר. אנשים יכולים למלא טפסים דיגיטליים בקלות רבה יותר ובפחות כסף כי הם לא צריכים להדפיס אותם. חברת iForms מאפשרת לכל אחד להמיר טפסים רגילים לטופס דיגיטלי ולהשתמש בו בנוחות ובקלות.

 

מהם היתרונות של שימוש בטפסים דיגיטליים?

 

למשימות ניהול יש רשימה בלתי נגמרת של דברים לעשות. יש להכין מסמכים, לעיין בהם ולחתום עליהם. ולוודא שהאנשים שצריכים עותקים יקבלו אותם ויחתמו עליהם. אם יש דרך להיות יותר פרודוקטיביים כדי שתוכלו להשקיע יותר זמן בעבודות שמכניסות כסף, למה שלא תשתמשו בהן? אתם יכולים לפנות לשירות יצירת טופס דיגיטלי כדי להנות מהיתרונות הבאים:

זמני עבודה מהירים יותר: בעת יצירת טופס דיגיטלי אין צורך להעתיק ולתייק טפסי נייר, מה שחוסך זמן. אתם יכולים גם להפחית טעויות על ידי יצירת קבצי טפסים שכבר ממולאים.

פחות טעויות: וודאו שאין טעויות בטפסים על ידי יצירת תבניות שכבר ממולאות. לא עוד מספרים, שמות ושעות שגויים, או אזורים נשכחים.

קל יותר להגיע אליו: וודאו שהצוות או הלקוח שלכם יכולים לצפות במסמכים מכל מכשיר שיכול להתחבר לאינטרנט. הם יכולים אפילו למלא ולחתום על טפסים מקוונים.

דרוש פחות מקום לאחסון: אל תתפסו מקום עם טפסי נייר. כאשר אתם משתמשים בטפסים דיגיטליים, אתם לא צריכים ארונות אחסון, קופסאות או מדפים.

בטיחות: להשתמש בטפסי נייר לאחסון מידע פרטי? תמיד יש סיכוי שניירות חשובים ילכו לאיבוד או ייפגעו. כאשר אתם משתמשים בטפסים דיגיטליים, אתם יכולים להגן על הקבצים כך שרק אנשים שמותר להם יוכלו לראות אותם.

 

איך מתבצע תהליך יצירת טפס דיגיטלי?

 

כשיש לכם את הכלים הנכונים, יצירת טופס דיגיטלי ממסמכי נייר רגילים אינה קשה. בעזרת השירותים של חברת iForms תוכלו להקל על התהליך.  יצירת טופס דיגיטלי דרך iForms הוא קל לשימוש. תוכלו להשתמש בשירותי החברה כדי לשנות את הטפסים, כמו הוספת אזורים שניתנים למילוי וחתימות אלקטרוניות. והרשמה לשירות הכנסו לאתר של iForms.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות