גרסאות מחשב של טפסי נייר

טפסים מקוונים הם גרסאות מחשב של טפסי נייר המשמשים לאיסוף מידע. על ידי יצירת טופס מקוון בעזרת iForms, טפסים מקוונים מקלים על העובדים להשיג מידע מהיר ונכון בכך שהם מאפשרים להם לעשות זאת בסמארטפונים או במחשבים שלהם. טפסים מקוונים הם דרך מהירה ובטוחה לאיסוף נתונים. הם נפטרים מבעיות ניירת בשטח וממקדים את איסוף המידע הרלוונטי. טפסים דיגיטליים הופכים סמארטפון לכלי אמין לאיסוף נתונים. זה מאפשר לכם לעשות דברים פשוטים כמו מילוי אזורי מידע וחתימה דיגיטלית. אם אתם רוצצים להפוך מסמכים רגילים לדיגיטליים בקלות, בדקו את השירותים של חברת iForms ותגלו כמה הם נוחים ופשוטים.

 

יצירת טופס מקוון והשינוי שלו- איך עושים את זה?

 

יצירת טופס מקוון בעזרת iForms ניתן ליצור טופס שמתאים לצרכים שלכם. אתם יכולים להשתמש בכלי כדי לבנות טופס, ובין היתר לקבל הערות מלקוחות. באמצעות הכלי הנוח והפשוט ליצירת הטופס, אתם יכולים לגרום לטופס להיראות בדיוק כמו שאתם רוצים שהוא יראה. ניתן להוסיף אזורי מילוי, לשנות ניסוחים, לבקש חתימה דיגיטלית ועוד.

 

שיתוף ושמירת הטופס המקוון

 

כשהטופס שלכם מוכן, תוכלו להוריד, לשמור ולשתף אותו באופן מקוון בעזרת SMS או דואר אלקטרוני. ניתן ליצור סוגים שונים של תבניות. אתם יכולים להוסיף את הטופס שלכם לאתר אינטרנט, למצגת או לפוסט במדיה חברתית. לאחר שביצעתם את השינויים האחרונים, אתם יכולים לשתף או לשלוח אותו לאן שצריך. אתה יכול לתת את הטופס או הסקר ליעד שלכם ישירות דרך האתר של iForms, או שאתם יכולים לשלוח אותו באופן מקוון. ניתן גם לשתף אותו דרך האתר באמצעות אפליקציות צ'אט שונות, דואר אלקטרוני או מדיה חברתית. כאשר אתם צריכים ליצור טופס לעבודה או לעסק, אתם צריכים לעתים קרובות לעבוד עם צוות מומחים. iForms מאפשרת לכל אחד בצוות לעבוד על העיצוב בו זמנית. פשוט צרו קישור שכולם יכולים להשתמש בו כדי לקרוא או לשנות את הצורה והסגנון של הטופס. רוצים להקל על התהליכים העסקיים שלכם, להפוך את חווית המשתמש לחיובית, השתמשו בשירותים המקצועיים של חברת iForms.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות