טפסים מיוחדים שניתן למלא ולשלוח אותם באינטרנט

אנו יכולים להשתמש בכלים מקוונים עבור רבים מהדברים שאנו עושים באינטרנט מכיוון שקל למצוא אותם ולהשתמש בהם. ניתן לסמוך על טפסים מקוונים שיעזרו לנו לעשות דברים כמו להירשם או להיכנס לשירות, לתת את פרטי המשלוח שלנו או להירשם למגזין. ואם אתם יוצרים אתר לעסק שלכם, כנראה שתצטרכו לבנות טפסים שיענו על הצרכים של משתמשי האתר שלכם ועל הצרכים שלכם כבעלי עסק. כאשר יוצרים טסים דיגיטליים באופן טוב, הם הופכים לחלק מחוויית המשתמש ומקלים על ביצוע תהליכים. חברת iForms מספקת לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על טופס מקוון, החל מההגדרה של השירות ועד איך להוסיף אותו לאתר שלכם כשאתם בונים אותו או כשאתם עורכים בו שינויים.

 

מהו טופס מקוון באינטרנט?

 

טפסים מקוונים, הנקראים גם טפסי אינטרנט או טפסי HTML, הם דפי אינטרנט המאפשרים למשתמשים למלא מידע. לאחר מילוי הטופס, המידע נשלח אוטומטית למחשב בו הוא מעובד. טפסים מקוונים עוזרים לאסוף לידים על ידי לקיחת מידע ממשתמשים וקבלת פרטי הקשר שלהם. ישנם סוגים רבים ושונים של טפסים מקוונים, מטפסי יצירת קשר ועד טפסים המטפלים בהזמנות ותשלומים מקוונים בחנות מקוונת ועוד.

ניתן להשתמש בטפסים בכל מקום באתר האינטרנט שבו אתם רוצים לאסוף מידע ממשתמשי האתר, כמו כתובת האימייל שלהם, העדפות לקבלת שירות ועוד. ניתן גם להשתמש בטופס מקוון כדי להגביל חלק מהחומר של האתר שלך למשתמשים מסוימים בלבד על ידי כך שהם ירשמו לאזור החברים.

 

מה חשוב לדעת על טפסים מקוונים?

 

רוב הטפסים המקוונים מורכבים משאלה אחת או ממספר שאלות, בדיוק כמו טפסי נייר. שאלות אלו משולבות לאזורים שבהם המשתמשים יכולים להכניס את התשובה שלהם או לבחור את התשובה הטובה ביותר מתוך רשימה. טפסים מקוונים יכולים לכלול סוג אחד או יותר של שדות, שניתן לשנות ולהתאים בהתאם לצורך. בטפסים מקוונים, סוגי השדות העיקריים הם: תיבות טקסט, הנקראות גם "שדות קלט", הן חללים ריקים שבהם ניתן להקליד טקסט, מקומות לבחירת התשובה נכונה, ולחצני אישור.

ליצירת טפסים פשוטים, מהירים ואפקטיביים עבור קידום השירותים שלכם צרו קשר עם חברת iForms.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות