הצעת מחיר דיגיטלית

 

גיוס לקוחות הוא אחד היעדים החשובים ביותר עבור כל ארגון גדול ועסק קטן, וזהו לב ליבה של הפעילות העסקית. אנחנו עמלים על פעולות שיווק, על איסוף לידים, על תהליכי מכירה נכונים וכמובן גם על קביעת תמחור המותאם לצרכיו של הלקוח. אלא שהיום גם השלב הזה בתהליך נעשה פשוט יותר מאי פעם. במקום הצעה המוגשת על גבי נייר מודפס שהלקוח צריך לסרוק ולפקסס (במקרה הטוב), תוכלו לייצר הצעת מחיר דיגיטלית שתקצר תהליכים ותשפר את הסיכויים שלכם לסגור עסקה הרבה יותר מהר. זהו אחד הכלים המשמעותיים שמציעה לכם חברת iForms, המספקת מערכות מתקדמות לעסקים ופתרונות דיגיטליים ברמה הגבוהה ביותר.

 

היתרונות של הצעת מחיר דיגיטלית

בהשוואה להצעות המחיר המסורתיות שהפכו את התהליך למסורבל למדי, הצעת מחיר דיגיטלית מספקת יתרונות רבים מבחינת העסק:

  • דרך פשוטה ואסתטית להציג בפני הלקוח את השירותים ואת המחיר המוצע
  • דרך מהירה להגיע אל הלקוח – ישירות באמצעות המייל או הטלפון הנייד
  • דרך יעילה לסגור עסקה בזמן קצר יותר, בזכות אישור ההצעה בלחיצת כפתור
  • דרך נהדרת לשמור את ההצעה החתומה במערכת באופן מאובטח וללא צורך בעבודה ידנית

מעל לכל, הצעת מחיר דיגיטלית מאפשרת לעסקים להעניק חוויית שירות מקצועית, מרשימה ומכובדת הרבה יותר. במקום טפסים מקומטים בחתימה ידנית, ההצעה הדיגיטלית מציגה את כל האינפורמציה על פי פורמט קבוע, בעיצוב מרשים ובאופן שמספק ללקוח את כל המידע שהוא צריך. זוהי הדרך הטובה ביותר לתקשר עם הלקוחות הפוטנציאליים, להעביר להם את האינפורמציה הדרושה ולקבל הצעת מחיר חתומה במהירות רגע לפני שיוצאים לדרך.

 

בשורה התחתונה

המערכת המתקדמת של iForms מותאמת היטב לצרכי העסקים הקטנים והגדולים, והיא מאפשרת ליצור הצעת מחיר דיגיטלית, טפסים מקוונים ומסמכים שונים למילוי באופן דיגיטלי. כל אחד מאלה מסייע רבות ליצירת תהליך עבודה פשוט ויעיל, לקיצור התהליכים ולשמירה על המידע הרגיש של הארגון באופן בטוח. כך תוכלו לשפר את חוויית הלקוח, לשלוח לו הצעת מחיר לחתימה מהירה כשהוא עדיין "חם" ולשפר את היעילות הארגונית כולה בקלות רבה ובלחיצת כפתור.

 

 

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות