אותו הטופס המוכר - בגרסה דיגיטלית

טופס 101 הוא טופס שכל העובדים חייבים למלא על מנת לבצע תיאום מס מול רשות המיסים. טופס 101 אינטרנטי הוא למעשה אותו טופס 101 המוכר והאהוב רק בגרסה דיגיטלית, המאפשר לעובדים ומעסיקים למלא את כרטיס העובד והבקשה שלהם להקלה ולתיאום מס באופן אלקטרוני ברשת האינטרנט. טופס 101 אינטרנטי מאפשר לעובדים לקבל הקלות, הטבות ושאר כספים ממס הכנסה אשר אליהן הם זכאים בצורה קלה ונוחה. על פי החוק  בישראל כל תושב ישראלי שהוא עובד שכיר חייב למלא ולהגיש למעסיק את טופס 101, אשר גם קרוי במס הכנסה כרטיס עובד. בשל כך, היכולת למלא ולהעביר את הטופס באמצעות האינטרנט מספקת מתנה גדולה למעסיקים ועובדים רבים שמעוניינים בנוחות והמהירות ששימוש בטופס 101 אינטרנטי יכול לספק להם. בחברת iForms תוכלו למצוא חבילות משתלמות במיוחד של טפסים דיגיטליים הכוללים את טופס 101 באופן מובנה.

 

ככה שומרים על הסביבה

מעבר ליעילות הניהולית, מעבר לניהול באמצעות טופס 101 אינטרנטי נחשב למהלך ידידותי לסביבה. השימוש בטופס 101 מקוון תקטין באופן ניכר את טביעת הרגל האקולוגית שלכם, או במילים אחרות תקטין את הפגיעה של הארגון בסביבה, אותה בסופו של דבר כולנו חולקים יחד. סביר להניח שגם עובדים רבים, במיוחד הצעירים מביניהם יעריכו את המעבר לשימוש בטפסים בצורה שמתחשבת ושומרת על הסביבה.

 

היתרונות של iForms להפקת טופס מקוון

שירות ניהול טופס 101 מקוון של ,iForms קיים על מנת להקל על העבודה המשרדית היומיומית והשימוש בו כולל מספר יתרונות: ראשית, טופס 101 דיגיטלי מאפשר לכם להחתים את העובדים שלכם בחתימה אלקטרונית מבלי להשתמש במכשירים יקרים אך מיותרים כגון מדפסת או סורק, והכל מתנהל באופן דיגיטלי באמצעות רשת האינטרנט. כך, המערכת של iForms מאפשרת לכם לחסוך בהוצאות של נייר, חשמל, דיו וזמן יקר של תיוק ועבודה משרדית.
שנית, יתרון נוסף מגיע מתחום האבטחה- קל מאוד לאבד טפסים מנייר והמעבר לשימוש בטופס 101 אונליין תאפשר לכם לאחסן את המידע האישי ואת כל כרטיסי העובד שלכם בשלל פלטפורמות ומכשירים בשילוב של הגנה ואבטחה על המידע שלכם. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו כבר היום ולראות בעצמכם כיצד השירות של iForms יכול לשפר את הפעילות של העסק שלכם.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות