האפשרות הייחודית עבור כל פלטפורמה שצריכה חתימה מקוונת

עורכי דין, אנשים שעובדים במשרדי ממשלה וכל מי שצריך תוכנה לחתימה דיגיטלית יגידו שזו האפשרות הטובה ביותר עבור כל פלטפורמה שצריכה חתימה מקוונת. בעבר, הייתם צריכים לחתום על חוזה, טופס או כל קובץ אחר לפני שתוכלו לשלוח אותו דרך האינטרנט, אם זה בכלל אפשרי. היום, הדברים שונים לגמרי. העולם החדש ומערכת החתימות נעשו שניהם הרבה יותר טובים. כיום קיימת פלטפורמה נפלאה המאפשרת להעביר או לשלוח את המסמכים החתומים הללו ללא צורך בחתימה אישית. תוכנת חתימה דיגיטלית של חברת iForms משמשת להכנת החתימה הדיגיטלית, ומאפשרת לחברה שלכם לפרוץ קדימה.

 

מה היא תוכנה לחתימה דיגיטלית?

 

תוכנה לחתימה דיגיטלית היא תוכנה המותקנת על מערכות המחשב. תוכנת חתימה דיגיטלית מאפשרת ליותר אנשים להשתמש בחתימות אלקטרוניות, המקובלות על ידי מקבלי המסמך, כדי לחתום על ניירות מקוריים. תוכנת חתימה דיגיטלית מזרזת את תהליך שליחת המסמכים ומקלה על התהליך. זה גם משנה את הדרך הישנה של חתימה ידנית על מסמכים עם חותמת עסקית דיגיטלית נכונה ומשופרת. ניתן לחתום ולשלוח דיגיטלית מגוון רחב של מסמכים, כגון הצעות מחיר או הצעות לקנייה, הסכמים וחוזים, חשבונות, טפסי 101 לעובדים, טפסים לבנק, מסמכים סרוקים, קבלות, נספחים או כל מסמך אחר.

 

למה משמשת תוכנת חתימה דיגיטלית?

 

תוכנה לחתימה דיגיטלית מאפשרת לכם לחתום על מגוון רחב של סוגי קבצים, כגון PDF, Word, Excel ו-Tiff, עם חתימה דיגיטלית. בשלב זה, כל שעליכם לעשות הוא להכניס את הקובץ לתוכנת החתימה הדיגיטלית ולחתום עליו. חתימה על ספריות גדולות של קבצים ממקום אחד היא גם שירות חשוב מאוד. למעשה, אתם יכולים לחתום על תיקיות שלמות של קבצים בלחיצת כפתור. זה חוסך הרבה עבודה, הרבה ניירת והרבה בלגן. והחלק הכי טוב הוא שלאחר חתימת הקבצים שבחרתם, תוכנית החתימה הדיגיטלית מאפשרת לכם לשלוח את הקבצים החתומים באופן מידי בדואר אלקטרוני. אתם יכולים להשתמש בתוכנת חתימה דיגיטלית כדי לחתום כמעט על כל קובץ או מסמך. תוכנה זו אינה זקוקה לנייר או למדפסת. כמו כן מדובר על תוכנה מאובטחת ביותר. מעוניינים לשמוע פרטים נוספים? צרו קשר עם חברת iForms.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות