טפסים אלקטרונים מותאמים אישית

הדרך להוסיף שדות לחתימה אלקטרונית לטפסיי הרשמה וחוזים מקוונים, בקשות לעבודה, עצומות, כרטיסי עובדים ועוד, הופכת לקלה יותר ויותר. בנוסף יצירת טופס מקוון עם חתימה דיגיטלית מאפשרת לנו לשמור טפסים חתומים כמסמכי PDF. הדרך המסורתית לחתום על טופס מנייר עם עט מחייבת אותנו לכמה פעולות- להדפיס את הטופס, לחתום עליו בעט, להכניס אותו למעטפה ולשלוח אותו לנמען או לחילופין לסרוק אותו מחדש ולשלוח אותו במייל או בפקס. טפסים עם חתימות דיגיטליות מאפשרים לחסוך זמן רב ולהיפטר מניירת מיותרת. חברת iForms מתמחה במתן שירותי חתימות מקוונים ומחוללי טפסים דיגיטליים בחבילות משתלמות לכל כיס.

 

יצירת טופס מקוון עם חתימה אלקטרונית לשירות העסק

ניתן להשתמש בחתימות אלקטרוניות לסוגים רבים של שימושים משרדיים ואישיים. לדוגמה, אם אתם מתכננים כנס, וובינר או כל אירוע מסוג אחר, ניתן ליצור טופס מקוון על מנת שהאורחים והמוזמנים יוכלו לאשר את הגעתם. אתם מעוניינים לגייס עובדים באמצעות טופס אונליין? הוסיפו חתימה אלקטרונית לטופס הבקשה המקוון והמועמדים שלכם יוכלו לתת את הסכמתם ולאשר את עיבוד הנתונים האישיים שלהם. יצירת טפסים מקוונים עם חתימות אלקטרוניות עשויה להישמע בהתחלה כמו משימה קשה, אך אל דאגה- יצירת טפסים מקוונים עם חתימה, אינה מצריכה הכשרה טכנית, אינכם צריכים לדעת לקודד או להשתלב עם יישומי צד שלישי. הטכנולוגיה מאפשרת לך להוסיף שדה חתימה אלקטרונית בקלות על ידי גרירה ושחרור של השדה עצמו אל הטופס שלך בלבד. החתימה נשמרת כתמונה, מה שהופך אותה לתקפה מבחינה חוקית לחתימת חוזים, הסכמים ובעצם כל מסמך שתרצו להוסיף לו את חתימתכם.

 

iForms - טפסים מקוונים באבטחה מלאה

מערכת יצירת טופס מקוון של iForms עם חתימה, הינה מערכת מאובטחת שדואגת לשמור על המידע הפרטי שלכם פרטי וזמין רק לעיניכם ולמשתמשים שקיבלו הראשה מכם לגשת למידע מסוים שהגדרתם לנגישותם. בנוסף לכך המערכת מאובטחת בצורה כזאת שמאפשרת שימוש בטכנולוגיה לכל צורך משרדי, בין הנמענים השונים אליהם נשלחים הטפסים המקוונים ותוך כדי שמירה על תקשורת פרטית. אנו ממליצים על מערכות יצירת טופס מקוון עם חתימה למשרדים, חברות וארגונים שמעוניינים להתקדם לעבר עתיד נטול נייר, תוך כדי שהמערכת שלנו מספקת מעטפת בטוחה, יעילה וחיונית לעבודת הניירת שלכם. המערכת של iForms תאפשר לכם לחתום, לשלוח ולאכסן טפסים חשובים באופן דיגיטלי ומאובטח.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות