קצרו תהליכים וחסכו זמן וכסף

העידן הנוכחי מאופיין במעבר מהיר של כל השירותים אותם אנו צורכים לדיגיטל. תשלומים, קניות, שירותי בריאות ועוד. עסקאות רבות דורשות מילוי טפסים על מנת לאשרן, אך כל טופס שניתן למלא פיזית אפשר להעביר למילוי מקוון.- חוזים, פוליסות, הסכמים וכד'. הטפסים המקוונים מסייעים לקצר תהליכים לחסוך זמן וכסף ולייעל את תהליכי העבודה, בנוסף לכך שהם מאפשרים לארגון לנהל את כל המידע והטפסים בו בצורה מסודרת. המידע מאוכסן בענן ובאמצעות ממשק לניהול המידע ניתן לשלוף בקלות נתונים במידת הצורך. מערכות הניהול של הטפסים מאפשרות יצירת טופס מקוון בהתאמה אישית בקלות ובכך להפוך כל הליך עסקי למקוון ונוח, כך שגם העובדים בשטח וגם העובדים במשרד יכולים להתחבר ולשלוח טפסים, לשלוף נתונים ולבצע חתימות דיגיטליות. חברת iForms מציעה פתרונות טפסים דיגיטליים בחבילות מיוחדות ובמחירים משתלמים. החבילות השונות מציעות טפסים בהתאמה אישית בכמות ובמחיר שמתאימים לך ולעסק שלך.

 

מה היתרונות בטופסים כאלו?

טפסים דיגיטליים מייעלים משמעותית את התהליכים העסקיים. עסקים יכולים לבצע עסקאות מרחוק ללא צורך בהגעה פיזית ובכך לייעל את מערך השירות, להגדיל את המכירות וליצור יתרון תחרותי משמעותי. יצירת טופס מקוון מייעל ומקל את ההתארגנות וההתמודדות עם ניירת, חוזים וטפסים בחברות כדוגמת שליחויות, ביטוח, בנקים, ליסינג, מסעדות ועוד, שעוברות לנהל כך את התהליכים הפנים ארגוניים כדוגמת רכש ולוגיסטיקה, והחוץ ארגוניים כדוגמת מכירות ושירות בצורה יעילה.

 

חווית המשתמש

בניית טופס מקוון דורש מחשבה ותכנון כדי להפוך את כל  התהליך המסורב לפשוט, נעים ונוח. בטפסים ניתן להתאים אישית שדות שונים, כך שישנם שדות שהלקוח לא חייב למלא בעצמו אלא לבחור מתוך תיבת גלילה, ישנם שדות שאפשר לסמן וי או לאשר תיבת טקסט מובנית, והכל מסודר, ברור ומופשט. חשוב להתאים את הטופס לשימוש בנייד כדי שלקוחות וספקים יוכלו לאשר אותם מכל מקום בו הם נמצאים. במידת הצורך ניתן לאפשר ללקוח להוסיף קבצים מצורפים, כדוגמת תמונה, צילום ת.ז. הצהרה וכדומה, כך שכל החומר הנדרש מועבר בצורה מסודרת וללא חוסרים. חברת iForms מציעה פלטפורמה חדשנית ונוחה במיוחד לתהליכים התוך והחוץ אירגוניים של העסק שלך, מציגה אפשרויות שונות לטפסים מורכבים מותאמים אישית, והכל בקלות, במהירות, עם ממשק משתמש נוח וקל.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות