דיגיטציה של מסמכים

המצאת המדפסת אמנם הקלה על עסקים ובעלי מקצוע שונים להפיק מסמכים ולהדפיס כל מה שנחוץ להם אבל במקביל פותחו תוכנות מתקדמות שייתרו לגמרי את השימוש בנייר. כך אנחנו עדים היום למהפכה של דיגיטל בכל מה שקשור למסמכים הרבה אחרי שגם הבנקים וגופים פיננסיים שונים עברו לאונליין מוחלט ולא צריכים יותר אפילו כסף פיזי כדי לנהל את עולם הפיננסים. במקביל לכך שעוד ועוד פונקציות עברו לדיגיטל, מנוצר הצורך לחקות ולהמציא את המקבילות הדיגיטליות למאפיינים מסוימים שבלעדיהם אי אפשר לנהל את כל הניירת ההכרחית. מכל מה שחשוב שיהיה במסמך, כמו גרפיקה ועד חתימות ואפשרות להוסיף תוספות שונות, הכי חשוב היה למצוא דרך לחתום על מסמכים מבלי שיחשדו בזיוף חתימות אותנטיות. לכן, תוכנה חתימה דיגיטלית משלימה את כל מה שנחות בתחום זה והופכת את המחשבים והאינטרנט למקום שבו עושים את כל הפעולות הכי חשובות לניהול עסקים ומשרדים.

 

טפסים וחוזים לכל מטרה

כל מסמך שדורש חתימה ויכול להיות באינטרנט בפלטפורמה שמאפשרת עריכה וניסוח שלו ואחר כך חתימה הוא מסמך שנחשב קביל גם על ידי הרשויות. לצורך זה, אפשר לקחת לבית המשפט כל מסמך כזה כמו חוזים שנחתמו כך אם הם נערכו ונחתמו בתוכנה שהיא מאושרת על ידי משרד המשפטים ואכן קיבלה את הפיקוח וההכשר המתאימים. חייבים להבטיח חתימה כזאת משום שרבים מעדיפים למלא ולהגיש היום טפסים חתומים וזה נכון למעסיקים כמו גם לעובדים, כמו הטופס החיוני להגשה למס הכנסה שהוא היום 101 מקוון ולא צריך יותר לרדוף אחר עובדים ואחר הניכוי הנכון.

 

אמצעי אבטחה מתוחכמים

היום אנחנו נתקלים בדיגיטציה של כל דבר ולכן גם מוסיפים אמצעי אבטחה כדי למנוע פריצות וזיופים. כשיש פלטפורמה לעריכת מסמכים שהיא בעלת אימות דו שלבי, שולחת קוד מיוחד לבעלי הרשאת החתימה ומזהה אותם באופן בלעדי וגם שולחת אסמכתאות למייל, אפשר להיות בטוחים שכל מסמך כזה הוא אותנטי. זה האתר שמציעה גם חברת iforms לכל מי שרוצה לעבור לנהל את הניירת שלו במחשב במקום להיסחב עם קלסרים לכל מקום ולמלא מחסנים בהעתקים שלהם.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות