ייעול ארגוני בצורה מדהימה

דרך נהדרת ומושלמת לייעל את הארגון שלכם מכל הבחינות זה באמצעות הליך חתימה דיגיטלית מאובטחת אשר באמצעות הליך זה תוכלו לייעל את הארגון שלכם על כלל צורותיו וזאת מפני שכלל ההליכים של חתימה על סחורה חדשה, הזמנת רכש, חתימה על מסמכים שונים יעשו בצורה ממוחשבת ואינטרנטית וכן ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן הליך החתימה הדיגיטלית ישדרג משמעותית את אבטחת הארגון שלכם עקב כך שהחותם הוא היחיד אשר יכול לגשת למסמך ולחתום עליו, כך שלא תצטרכו לדאוג בנוגע לכך שיעשה שינוי במסמך שכן אי אפשר לשנות את המסמך ללא ידיעה שלכם, המסמך נשאר במאגר שלכם, וכן הדבר יחסוך עבורכם כאבי ראש רבים והוצאות מרובות על הדפסת דברים, בנוסף לכך תוכלו לצרף מספר אנשים אשר אתם מעוניינים לחתום איתם על הסכם משותף ולעשות זאת בצורה מאובטחת ואיכותית. לשם כך תוכלו לפנות אלינו ל iForms ונדאג עבורכם לשירות הטוב ביותר בכל הנוגע למסמכים דיגיטליים מכל הסוגים. כמו כן אנו מאמינים באבטחה ברמה הגבוהה ביותר וזאת מפני שהמסמכים המועברים בתוכנה שלנו הינם מסווגים במיוחד ומסמכים חשאים ועל כן האבטחה כאן היא מעל הכל.

מסמך חשוב והכרחי לכל עובד

אחד מן המסמכים החשובים ביותר והכרחיים ביותר הינו טופס 101 לעובד, שכן זהו מסמך חשוב אשר דרכו מדווח העובד על מצבו המשפחתי, ההכנסות שלו, פטור ממס במידה והוא זכאי ועוד. כמו כן אחת האפשרויות הטובות ביותר והיעילות ביותר לעשות טופס זה בצורה טובה ואיכותית זה באמצעות טופס 101 אינטרנטי אשר באמצעות טופס זה יוכל העובד למלא את הטופס דרך הפלאפון הנייד שלו ולמעשה לייעל את תהליך החתימה של הטופס וכן באמצעות כך גם להימנע מטעויות אשר נעשות בכתיבה ידנית. כמו כן עשיית טופס 101 מקוון תשלח ישירות למחלקת משאבי אנוש כך שכל ההליך יעשה בצורה מהירה במיוחד.

יעילות ואיכות מעל הכל

דרך נהדרת ומושלמת לייעל תהליכים בארגון זה כמובן באמצעות עשיית מסמכים מקוונים שכן באמצעות דרך זו יוכלו הארגונים לייעל משמעותית את הארגון מכל הבחינות, ויאפשרו בעצם ללקוחות הארגון לחתום על מסמכים מרחוק, בין אם זה מחלקת רכש, הזמנות וכו'. לשם כך תוכלו לפנות אלינו לiForms ונדאג עבורכם למערכת החכמה ביותר והמתקדמת ביותר למסמכים מקוונים. אין זה משנה באילו מסמכים אתם משתמשים אנו נדאג עבורכם להפוך את ההליך למקוון ויעיל במיוחד. לפרטים נוספים צרו קשר

במספר הטלפון שלנו: 03-6507282 ונשמח לעמוד לשירותכם בכל פנייה\שאלה בנושא.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות