להעביר מסמכים בצורה נכונה

אופציה נהדרת להעביר מסמכים בצורה נכונה ואיכותית וכן לחתום עליהם באופן בטוח זה באמצעות חתימה דיגיטלית מאובטחת אשר באמצעות דרך זו תוכלו ליהנות ממגוון יתרונות מדהימים והם:

פשטות- ההליך הינו הליך פשוט במיוחד שכן, אתם תעזרו בשירותיה של חברה אשר מתמחה לכך ואשר יודעת לעשות כן בצורה מאובטחת ומוגנת וללא סיבוכים מיותרים.

יעילות- כמו כן הליך החתימה הדיגיטלית הינו הליך אשר צובר תאוצה בשנים האחרונות וזאת מפני שהליך זה חוסך מהחותם להגיע עד בית הלקוח ובכך לחסוך זמן רב בחתימה.

בלעדיות- רק בעל החתימה רשאי להיכנס למסמך, וכן ידווח לו במידה ובוצעו שינויים במסמך, כך שרמת האבטחה במסמך זה הינה ברמה הגבוהה ביותר ובנוסף לכך תשלח גם אסמכתא לאחר ביצוע החתימה וכן החתימה הינה אישית ומקורית של החותם כך שלא ניתן להעתיק אותה בשום צורה. האיכות כן היא מעל הכל.

לשם כך תוכלו לפנות iForms ונדאג עבורכם לחתימה מסמכים מקוונים ברמה הגבוהה ביותר שיש, אנחנו מתמחים בכל הנוגע לייעול ארגונים בכל הקשור לטפסים מכל הסוגים ואנו עובדים עם מיטב החברות בישראל כמו למשל: שטראוס, עיריית תל אביב, פזגז, כנסת ישראל, רכבת ישראל ועוד.

לחתום על מסמכי עובדים בצורה טובה

אחד מן הטפסים החשובים ביותר שכל מעסיק ומועסק חייבים בו זהו טופס 101 שכן זהו טופס העסקה חשוב במיוחד. כמו כן אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות טופס זה בצורה יעילה וטובה זה כמובן באמצעות טופס 101 מקוון אשר דרכו יוכלו העובדים שלכם למלא טופס זה מכל מקום וכן למלא אותו במינימום טעויות. כמו כן היתרון של טופס זה, זה עצם כך שהעובד יוכל למלא טופס זה מהטלפון האישי שלו, תוך כך שהטופס הינו מאובטח במיוחד, ניתן להעברה לטבלת אקסל, ומיודע ישר למחלקת משאבי אנוש שהטופס התמלא בהצלחה.

לחסוך ולייעל תהליכים

אחת הדרכים הנהדרות לחסוך המון כסף בארגון ולייעל תהליכים זה באמצעות הפיכת מסמכים רגילים למסמכים מקוונים, שכן באמצעות מסמכים מקוונים תוכלו לשמור את כל המסמכים תחת ענן באינטרנט וכך לדעת שהמסמכים שלכם מוגנים מכל דבר. לשם כך תוכלו לפנות iForms ונדאג עבורכם למסמכים המקוונים האיכותיים ביותר ובייעול הרב ביותר. iForms קיימת כבר יותר מ15 שנה תוך כך שאנו עובדים עם מיטב החברות והארגונים במשק הישראלי ותוך עבודה מסודרת ומאובטחת במיוחד. לפרטים נוספים צרו קשר במספר הטלפון שלנו: 03-6507282 ונשמח לעמוד לשירותכם בכל פנייה\שאלה בנושא.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות