איך אפשר לחתום על קובץ PDF?

רבים יכולים להשתמש היום בתוכנות ובאפליקציות שונות לא רק כדי לנהל את העניינים הפיננסיים שלהם ואת שאר המגעים עם הרשויות, אלא לוותר לגמרי על נייר והדפסות על מנת לנהל ניירת, לחתום על חוזים, להגיש טפסים למטרות שונות כמו חוזים ובקשות, הוכחות שונות לפעילות שנדרשות לרשויות ועוד. תקצר היריעה לתאר את כל ההיבטים שבהם אפשר להשתמש במסמכים דיגיטליים על מנת להקל על החיים ולאפשר הגשת טפסים מכל מקום בעולם גם כשיש לכם רק טלפון סלולרי או מחשב נייד. חשוב לדעת גם שלכל זה נוספת חתימה דיגיטלית pdf למסמכים כאלה והופכת אותם לקבילים בכל מקום, כולל בתי משפט.

 

מסמכי PDF נוחים לשימוש

רוב המסמכים שאנחנו מקבלים היום לטיפול ולעבודה אתם הם מסמכי וורד או PDF, כאשר גם את קובצי הוורד אפשר להפוך ל-PDF בקלות רבה. הפורמט הזה מועדף על רבים משום שהוא מתאים אחר כך הרבה יותר לתצוגה אסתטית וייצוגית רשמית ואפילו להדפסה נוחה, במקרים שבהם צריך להציג אותם פיזית. המסמכים שאתם יכולים להדפיס יכולים לקבל את החתימה שלכם עוד לפני ההדפסה כך שתוכלו גם להוסיף להם גושפנקא דיגיטלית שמאשרת שהם נוצרו על ידכם משום שבתוכנה כזאת יש מספרים וקודים של זיהוי ודאי ומוחלט של כל שינוי ושל כל מי שערך בהם שינוי או חתם עליהם. בגלל זה הם גם זכו לאישור של משרד המשפטים, מרגע שהובהר מעל לכל ספק שאי אפשר לזייף אותם לאחר החתימה שלהם.

 

נוחות העבודה בתוכנה על חתימה דיגיטלית

חתימה על קובץ PDF אפשרית בתוכנה כזאת משום שאפשר לזהות את כתובת ה-IP שממנו עורכים את המסמך, מקבלים קוד זיהוי ואישור לטלפון שזה נחתם וגם אסמכתא לאימייל על עריכת המסמך שלכם. תוכנה כזאת מבטיחה שליטה מוחלטת של בעל אמצעי החתימה, קרי אתם, ורק אתם יכולים להחליט מה עושים עם המסמך ומתי חותמים עליו. לכן, אתם יכולים להשתמש בחתימה שתוסיפו למסמך בתוכנה הייעודית על מנת להגיש אותו לכל מטרה שתצטרכו אחר כך. חברת iforms מציעה פלטפורמה חוקית ומאושרת וקלה להבנה וליישום על ידי כל מי שזקוק למסמך חתום אותנטי ומפוקח.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות