הדרך המעודכנת והחדשנית ביותר למילוי טפסים

עטים? זה כל כך שנות ה- 90. היום הדרך המעודכנת, החדשנית והיעילה ביותר למילוי טפסים היא באמצעות חתימה דיגיטלית, שמחליפה בקלות את האמצעים המיושנים ואת הטפסים מנייר, שמהווים מפגע אקולוגי וגוררים תהליכים מסורבלים של חתימות ואיסוף המידע. באמצעות חתימה דיגיטלית, ניתן לאבטח טפסים מקוונים ברמה גבוהה מאוד ובנוסף, להפוך את תהליך איסוף והזנת המידע ליעיל ונוח. בחברת iForms תוכלו למצוא חבילות שונות של שירותי חתימה דיגיטלית וטפסים מקוונים הכוללים התממשקות למערכת הפנים ארגונית שלכם, במחירים אטרקטיביים ושירות מצוין.

 

מהי חתימה דיגיטלית?

החתימה הדיגיטלית מחליפה את החתימה הידנית על טפסים מנייר, באמצעות שימוש בטפסים מקוונים. חתימה דיגיטלית אינה דבר של מה שבכך – היא חלק מחקיקה מוסדרת בנושא, המעוגנת תחת חוק חתימה אלקטרונית, התשס"א  - 2001. מטרתו של החוק היא להסדיר את דיני התקשורת המקוונת, ברוח העידן הדיגיטלי ולהגביר את הוודאות והאבטחה סביב פעולות המתבצעות אופן אלקטרוני. על פי החוק, יש שני סוגים של חתימות: "חתימה אלקטרונית מאובטחת" ו "חתימה אלקטרונית מאושרת" והחקיקה מגדירה מה הן דרישות הסף להכרה בכל אחד מסוגי החתימות. בנוסף, החוק מגדיר את חלוקת האחריות בין החותם לבין הגורם המאשר, שהנפיק את הטופס, לפי התייחסות למקרים ומצבים שונים.

 

הייחודיות של החתימה הדיגיטלית

כאמור, העידן הדיגיטלי הביא איתו בשורות חדשות, כמו גם אתגרים חדשים. כשמדובר בנושא של חתימה דיגיטלית, כדאי להכיר את היתרונות הרבים שיש לה:

החתימה ייחודית לבעל אמצעי החתימה ומאפשרת זיהוי שלו, הוספת ח.פ ועוד.

היא מאפשרות לזהות שינויים בטופס המקוון, שנעשו לאחר מועד החתימה – חשוב במיוחד בהיבט של אבטחת מידע ומניעת זיופים.

היתרונות של החתימה הדיגיטלית וטפסים מקוונים

בחתימה בדיגיטלית באה בסופם של טפסים מקוונים, שלהם יתרונות רבים עבור כל ארגון המשתמש בהם. טופס מקוון יכול להישלח בו זמנית למספר גדול של אנשים, ולכן משמש בארגונים רבים וחברות מגוונות: מוסדות אקדמיים, מרכזים רפואיים, חברות כוח אדם, חברות המעסיקות מספר גדול של עובדים ואף עסקים הקטנים הזקוקים לשירות של חתימה דיגיטלית על חוזים מול ספקים ולקוחות. חתימה דיגיטלית על טופס מקוון, מזינה את הפרטים ישירות למערכות פנים-ארגוניות וכך מייעלת תהליכים. בחברת iForms תוכלו למצוא מערכת מתקדמת שמתממשקת בקלות למערכת התוך אירגונית שלכם, מגוון תבניות, טפסים אוניברסליים מובנים מראש ועוד.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות