מסמכים שניתן לחתום באינטרנט באופן פשוט וקל

מסמכים שניתן לחתום באינטרנט הם הדבר הגדול הבא בעולם הדיגיטלי, וזה נושא משמעותי עבור עסקים קטנים וגדולים כאחד. הסיבה לכך היא שהטפסים הדיגיטליים הם כלי חשוב והכרחי עבור העסקים, והשימוש בהם יכול לשפר מאוד את אופן ביצוע עבודתם. כשאנשים משתמשים בטפסים דיגיטליים כדי לחתום, הם למעשה חותמים על ניירות מהמקום שבו הם יושבים, מבלי שהם צריכים להגיע למקום שבו מתבצעת העסקה. חתימה על טופס דיגיטלי היא מקבילה לחתימה ידנית, והכי חשוב, הטפסים מאובטחים ברמה גבוהה ומשפרים מאוד את התהליכים האדמיניסטרטיביים והבירוקרטיים של החברה. בחברת iForms אתם יכולים ליצור טפסים דיגיטליים מכל סוג שרק תצטרכו.

 

למה בעלי עסקים מעדיפים טופס דיגיטלי?

 

במקום לדרוש חתימה אמיתית, מה שהיה עד היום, טופס דיגיטלי הוא האפשרות הטובה ביותר לכל עסק וחברה. בדרך זו, היעילות של העסק מוצגת על ידי כמה הוא חוסך בתהליכים חשובים ובבזבוז משאבים כמו זמן, כסף ומשאבים אחרים. כיום, כל חברה המתבססת על בירוקרטיה, כמו בנק, משרד ממשלתי או משרדי עירייה, יכולה לתת לאנשים לחתום על טפסים דיגיטליים. לטפסים דיגיטליים יש גם הרבה יתרונות אחרים.  מערכת טפסים דיגיטליים מאפשרת לכם לעשות יותר מאשר רק לחתום על מסמכים מרחוק. לדוגמה, ניתן לשלוח מסמכים חתומים באופן מידי, לשמור טפסים אלו במסד נתונים וארכיון בענן ועוד.

 

כיצד נוצרים טפסים דיגיטליים ומה היתרונות שלהם

 

כפי שכבר נאמר, שימוש בטפסים דיגיטליים יכול לעשות הבדל גדול באופן שבו העסק מתנהל ואיך הוא מנוהל. יתרונות אלו באים לידי ביטוי הן עבור העסק והן עבור הלקוח. לדוגמה, שיתוף קישור מאובטח לטלפון או אימייל באמצעות SMS או WhatsApp היא אחת הדרכים לחתום על טופס מקוון. מכיוון שהלקוח לא צריך ללכת לבית העסק, זה יוצר חווית לקוח מעולה. בנוסף, העסק יכול לחסוך כסף רב בשירותים כמו ניהול ניירת, רכישת ציוד משרדי (נייר, מדפסות, פקסים וכו') ועוד. כדי ליצור טפסים דיגיטלים המתאימים לצרכי העסק שלכם, להעביר טפסים קיימים לפורמט הדיגיטלי ולנהל את הכל באופן קל, פשוט ומהיר, השאירו פרטים באתר של חברת iForms ונציגי החברה ישמחו לחזור אליכם עם פרטים נוספים.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות