היתרונות בטופס 101 מקוון

טופס 101 הוא אחד מהטפסים החשובים ביותר ביחסים בין עובד למעביד. את הטופס ממלא העובד בפעם הראשונה כשהוא מתחיל עבודה במקום מסוים ועליו להשיב אותו למעסיק לפני קבלת תלוש המשכורת הראשון. בנוסף, העובד צריך למלא טופס 101 בכל תחילת שנה לועזית. לכן, טופס 101 מקוון יכול לקצר ולזרז את התהליך ויש לו כמה יתרונות משמעותיים על פני טופס 101 מנייר. בחברת iForms תוכלו למצוא חבילות אטרקטיביות של טפסים לחתימה אלקטרונית הכוללות תבניות של טפסים אוניברסליים, כמו טופס 101 לחתימה אונליין.

 

היתרונות של טופס 101 מקוון הם רבים

  • מאפשר שליחה ואיסוף מידע בקלות, גם כשמדובר בכמות גדולה של עובדים. חברות גדולות בוחרות באפשרות של טופס 101 מקוון במקום לבצע את ההחתמות ואת המעקב אחריהן, באופן ידני.
  • טופס 101 אונליין מאפשר לעובד לחתום עליו מכל מקום, דרך הטלפון החכם. הוא אינו צריך לנכוח פיזית במקום העבודה או להגיע אליה כדי למסור את הטופס – חשוב במיוחד לאור התפתחות נושא העבודה מרחוק.
  • במקום לקבל את הטופס ולשכוח ממנו במעמקי תיק המסמכים, הוא נמצא על הטלפון החכם של העובד, שיכול להתייחס אליו באותו רגע ולסיים עם התהליך.
  • טופס 101 אונליין ממזער את האפשרות לביצוע טעויות, דילוג על סעיפים, חתימות חסרות וכו', משום שהוא מאפשר להתריע לעובד במידה ולא מילא שדה מסוים.
  • עוד יתרון של טופס 101 דיגיטלי הוא אבטחת מידע ברמה הגבוהה ביותר. ניתן להגדיר כי הכניסה והחתימה על הטופס היה רק באמצעות קוד אימות וסיסמה.
  • טופס 101 מקוון מתממשק אוטומטית עם המערכות הדיגיטליות בארגון ומייעל את תהליך איסוף המידע.

 

הקשר בין טופס 101 למס הכנסה

החשיבות הגדולה של מילוי טופס 101, קשורה בעיקר לנקודות המס שהעובד צריך לקבל. יש עובדים הזכאים לנקודות זיכוי במס הכנסה, המפחיתות משמעותית את המס השנתי שעל אותו עובד לשלם. לכן, מומלץ לעבור לחתימה על טופס 101 דיגיטלי, כדי לוודא שכל העובדים מקבלים את נקודות הזיכוי המגיעות להם, ללא פערים. בנוסף, טופס 101 מקוון מסייע גם במקרים בהם העובד נדרש לבצע תיאום מס ובאמצעותו ניתן לוודא כי הוא ממלא כראוי וחותם על כל הסעיפים המסדירים את עבודתו בכמה מקומות במקביל, מבחינת המיסוי. טופס 101 מקוון מובנה בנוסף לטפסים אוניברסליים נוספים תוכלו למצוא בחברת iForms, אחת החברות המובילות בשוק בתחום הטפסים הדיגיטליים והחתימות אונליין.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות