מילוי PDF בשלושה צעדים פשוטים

חיפוש מהיר באינטרנט יראה לכם מגוון רחב של אפשרויות עריכה ומילוי של מסמכי PDF. עם זאת, שירותי תוכנה רבים כגון Adobe Acrobat הם די יקרים ולא תמיד מותאמים לנוחות המשתמשים. אתרים אחרים מאפשרים לך למלא ולחתום על קובץ ה- PDF שלך בחינם, אך כשתרצה להוריד את הקובץ הערוך והחתום שלך, הם יבקשו ממך פתאום תשלום. אנו בחברת iForms מציעים לכם חלופה בעזרת התוכנה שלנו, שבעזרתה תוכלו למלא את טפסי ה- PDF שלכם ישירות באמצעות האינטרנט (הדפדפן). התוכנה שלנו מעוצבת במיוחד על מנת שמילוי טפסי ה- PDF עבורכם יפסיקו להיות כזה כאב ראש. מערכת מילוי טפסי ה- PDF שלנו כולל את היכולת למלא שדות טקסט, תיבות סימון ועוד. לצד תכונות אלה נמצאת תכונת הוספת החתימה הדיגיטלית שלנו. צייר בעזרת העכבר במחשב או באצבע בטלפון החכם שלכם, או לחילופין תעלו בקלות תמונה של החתימה שלכם והוסיפו אותה לטופס. אין צורך להדפיס ולסרוק מחדש את הקובץ שלכם, הוא מוכן.

 

מילוי טפסי PDF ניתנים לשימוש בקלות ונוחות מדהימה, ורק באמצעות שלושה שלבים פשוטים ומהירים שייקחו לכם פחות מדקה.

שלב 1: תעלו את טופס ה PDF למחולל- תגררו את הקובץ שלכם לאזור פתיחת המסמך או לחצו על "העלה" כדי לבחור קובץ מהמחשב שלך.

שלב 2: מלאו את טופס ה- PDF שלכם לאחר העלאת הקובץ, בצורה שתנותב מחדש לאפליקציית מילוי PDF המקוונת שלנו במחשב או בטלפון הנייד שלכם.

שלב 3: הורידו את הקובץ המוכן למחשב, לסמארטפון, לטבלט או לכל מכשיר אחר שברשותכם.

 

טפסי PDF נוחים להתנהלות ארגונית אופטימאלית

אנו ממליצים על שירות חתימה על מסמך pdf של חברת iForms באופן מקוון, מאובטח ונוח שיעזור לכם לנהל את הארגון, העסק או החברה שלכם באופן הטוב והמאורגן ביותר. עם המערכת שלנו, אתם יכולים לעקוב אחר הטפסים שלכם, שיתממשקו באופן אוטומטי עם מערכת הניהול הפנים ארגונית שלכם. אנו שמים דגש במיוחד על נוחיות ומהירות השימוש בממשק ואיכות המסמך שמופק או ממולא. בזכות השירות של iForms, מילוי טפסים בפורמט pdf מעולם לא היה פשוט יותר.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות