שומרים על סביבה ירוקה יותר

חתימות דיגיטליות הפכו לחלק מחיי היום יום של רובנו. אנחנו חותמים בסופר לאחר תשלום, חותמים לשליח לאחר מסירת פריט, חותמים בבנק ובדואר. מסמכים רבים עברו לממשק הדיגיטלי ומאפשרים לנו לבצע עסקאות שונות לאחר אישור קריאה טופס וביצוע חתימה מהירה. גם מסמכים  וחוזים בפורמטים שונים ניתנים לשימוש עם חתימה דיגיטלית PDF לדוגמה. בחברת iForms תוכלו למצוא חתימות דיגיטליות בכל הפורמטים השונים בנוסף לתבניות קבועות וטפסים מקוונים עם התממשקות API.

 

חתימה דיגיטלית על מסמך PDF

כיום ניתן לבצע חתימה דיגיטלית גם על קבצים המגיעים בפורמט PDF. חתימה דיגיטלית PDF  מאפשרת לאשר הסכמים במהירות, דרך המחשב או הטלפון הנייד. חשוב להדגיש כי חתימות דיגיטליות תקפות משפטית במרבית מדינות העולם. כך, שבאמצעות חתימה זו ניתן לכרות חוזים עם גורמים בינלאומיים, מרחוק. כאשר מקבלים מסמך  PDF שנפתח באמצעות תוכנת Acrobat  או   Acrobat reader, ניתן להבחין בפס הודעה כחול בחלקו העליון במידה והוא דורש חתימה. הפס מציין כי ניתן לחתום על המסמך וכי "כל החתימות תקפות". לאחר ביצוע החתימה ניתן לשמור עותק אישי ולשלוח את המסמך החתום למבקש, לצורך אישור כל עסקה או חוזה.

 

היתרון של חתימה דיגיטלית בפורמט PDF

בעבר כדי לבצע חתימה, היינו צריכים להדפיס את המסמך, לחתום עליו, לסרוק אותו למייל או לשלוח בפקס לנמען. כאשר מדובר באדם פרטי לא תמיד יש ברשותו מדפסת פקס או סורק והוא היה נדרש להגיע פיזית למשרד על מנת לחתום. עידן החתימות הדיגיטלית, מאפשר לכל אחד לחתום על טפסים מכל מקום, מהנייד מהמחשב בבית או מהעבודה. כך שבכמה שניות בודדות המסמך החתום מתקבל ומאושר. מעבר לקלות ולמהירות בה ניתן לבצע דברים, החתימה הדיגיטלית מאפשרת לשמור על סביבה ירוקה בכך שהיא מונעת שימוש בניירת מיותרת.

לקדם את העסק.

בעלי עסקים וארגונים קטנים וגדולים, נדרשים להחתים לקוחות על ויתור סודיות, חוזים, חשבוניות ועוד. חתימה דיגיטלית מאפשרת לעסק להתייעל, לחסוך בזמן, ניירת, כסף ולשפר את השירות. חברת iForms נותנת שירותי חתימה דיגיטלית ומסמכים מקוונים בחבילות במחירים אטרקטיביים. יש לחברה מאות לקוחות מרוצים וממליצים על השירותים והפתרונות שהיא מעניקה.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות