כיצד ניתן להפיק את המרב מהעבודה השוטפת ולקצר תהליכים?

חברות ועסקים רבים מנסים להפיק את המרב מעבודתם השוטפת ולקצר תהליכים ככל שניתן מבלי לפגוע באיכות העבודה. מעבר לעבודה עם מערכת טפסים מקוונים היא אחת הדרכים שבהן הטכנולוגיה סייעה להאיץ תהליכים ולחסוך זמן וכסף. כך תוכלו לחסוך בנייר ובזמן יקר ולהגיב במהירות ובצורה מסודרת ללקוחות מתחומים רבים ושונים. כדי לקבל את היתרונות של השימוש בכלי זה, חשוב לבחור חברה שתעניק לכם את השירות ותענה לצרכים שלכם. חברת iForms מספקת בדיוק את השירותים הללו באופן המקצועי ביותר, תוך דגש על מתן שירות מתקדם ומלא עבור כל הצרכים של העסק.

 

מה הוא טופס מקוון?

 

טופס מקוון הוא מסמך שהפך לקובץ דיגיטלי וניתן לשלוח אותו לעובדים, לשותפים וכמובן ללקוחות לחתום ולמלא. בעזרת מערכת טפסים מקוונים פשוטה לתפעול תוכלו להפוך כל מסמך WORD או PDF לטופס מקוון ודיגיטלי אותו תוכלו לשלוח בקלות במייל או ב-SMS. לאחר מכן, האדם שמקבל את הטופס יוכל לחתום עליו, והטופס ייכנס אוטומטית לתיעוד המערכת שלכם. לאחר מכן תוכל להשתמש בו כמתוכנן, כגון עבור מס הכנסה, מסירת הטופס לעורך דין או רואה חשבון, חישוב השכר של העובד וכו'.

 

מה נותנת מערכת טפסים מקוונים לעסק?

 

לחברות וארגונים רבים יש מערכת טפסים מקוונים או אפילו יותר מאחת, ויש לכך סיבות טובות. הנה החשובות ביותר:

המערכת מאפשרת להעסיק עובדים ולעקוב אחר הקבצים שלהם באופן שחוסך הרבה זמן, קל יותר, ידידותי ופשוט. כבר לא צריך לצלם מסמכים, לסרוק אותם, להדפיס אותם, לתייק אותם ולאחסן אותם בארונות. זה גם חוסך זמן מהצורך ללכת לארונות שונים ולחפש את הקובץ הנכון בתקווה למצוא את הטופס המתאים. כעת, כל התהליך נעשה באופן מקוון ובמידה רבה באופן אוטומטי, וישנן דרכים רבות להתאים את הטפסים והשיטות לצרכים שלכם. כך צוות משאבי האנוש של הארגון חוסך שעות עבודה חשובות רבות והחיסכון עולה ככל שמספר העובדים במקום עולה. מחקרים שנעשו בתחום מראים כי צמצום מספר השעות המושקעות בעבודה טכנית הופך את צוותי משאבי האנוש ליותר פרודוקטיביים ומאושרים יותר.

ייעול תהליכים: מערכת הטפסים המקוונים מפחיתה בהרבה את הסבירות שאנשים יעשו טעויות, יחמיצו או יגרמו לבעיות אחרות שהופכות את התהליך לקשה יותר ולאורך זמן. זו מערכת שמכניסה טפסים ומסמכים בצורה מאוד מסודרת על סמך הגדרות שכבר נקבעו. היא גם יודעת לעזור לעובדים למלא טפסים כמו שצריך. כמו כן, כל שינוי בניירות מתעדכן וכולם יכולים לראות אותם. זה מקל בהרבה על כולם לעבוד ביחד, בין אם זה רואה החשבון, הצוות הפיננסי, משאבי אנוש וכו'.

לשימוש בשירות המתקדם של iForms הכנסו לאתר והשאירו פרטי התקשרות.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות