הסוף לטופסולוגיה המבולגנת

אם מישהו חשב כי בעידן הדיגיטלי יבוא הסוף על טופסולוגיה ובירוקרטיה, באה המציאות וטפחה על פניו. ובכל זאת, אי אפשר לומר כי הטכנולוגיה לא מייצרת פטנטים שהופכים את תהליכי החתימה להרבה יותר פשוטים. כיום אין שום צורך להיפגש פנים אל פנים, כדי לקרוא מסמך או כדי לחתום עליו. כל זאת בזכות תוכנה חתימה דיגיטלית על טפסים. כבר לא צריך עט או עיפרון וגם לא צריך להדפיס, לסרוק ולשלוח ובוודאי שגם לא צריך יותר לפקסס, אלה חדשות האתמול. היום בעזרת חברות כמו iForms תוכלו למצוא טפסים דיגיטליים מאובטחים לחתימה בחבילות אטרקטיביות ומשתלמות.

 

מי צריך חתימה דיגיטלית על טפסים?

למעשה, כל עסק, ארגון, חברה או מפעל שעושה שימוש בטפסים, יוכל להיעזר בטכנולוגיה של החתימה הדיגיטלית. כל טופס באשר הוא ניתן להמרה בצורה קלה מאוד לגרסה זהה אך דיגיטלית. ברגע שהטופס הומר, אפשר להטביע בתוכו מקום לחתימה הדיגיטלית. עד כה, רשויות, מלכ"רים וכמובן עסקים שפועלים למטרות רווח כבר הצטרפו. חתימה דיגיטלית על טפסים משמשת חברות ביטוח וסוכנויות ביטוח, בנקים וחברות תקשורת, ספקי תוכנה ומפעלי יצור, חברות לוגיסטיקה ושילוח ועוד אין ספור ארגונים. כי זה לא משנה באילו טפסים אתם משתמשים, תמיד יהיה יעיל יותר להפוך אותם לדיגיטליים ולאפשר לצד השני לחתום בקלות, מרחוק.

 

לחתום דיגיטלית במחשב או בנייד

את הטפסים אפשר לקבל בכל פלטפורמה, מחשב נייד או מחשב נייח, טאבלט, סמרטפון של כל חברה שהיא. את החתימה מבצעים כפי שמבצעים כל פעולה שגרתית כיום – בעזרת העכבר או בעזרת תנועת אצבע, על גבי מסך מגע. לסיום, נציין כי אפשר להגדיר את השלמת המסמך על ידי צירוף מסמכים. כך לדוגמא, אם מועמד לביטוח צריך להעביר מסמך רפואי, הוא יכול להעלות את המסמך כך שיצורף לטופס שממלאים. ניתן לצרף כך גם צילום תעודת זיהוי או כל קובץ רצוי אחר. בחברת iForms תוכלו למצוא חבילות משתלמות לחתימות דיגיטליות לעסקים. ישנן חבילות בלי הגבלה כלל, ישנן חבילות עם תבניות מובנות מראש כמו טופס 101 מקוון, קבצים מצורפים ללא הגבלה ועוד.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות