טפסים מקוונים לרישום

שימוש בטפסים מקוונים הוא חיוני מאוד לכל עסק כיום. ניתן לחסוך זמן יקר ולייעל את העבודה עם טפסים אלו, וגם למצוא אותם גם בקלות לאחר מכן. על הדרך גם חוסכים בנייר ותורמים לסביבה, וכמובן גם תורמים לשמירה על מקום במשרד כי אין יותר צורך לאחסן כמות גדולה של ניירת. טפסים מקוונים לרישום יכולים להתאים לאירועים, לימודים, מכוני ספורט, צימרים ועוד מגוון רחב של בתי עסק וארגונים שונים. כך תוכלו לחסוך זמן ומקום, לעבוד בצורה יעילה ומסודרת יותר וגם לשפר את החוויה ללקוח.

 

שליחת טופס לרישום לחיסכון והתייעלות:

כדי להפיק טפסים פיזיים ולתת ללקוחות למלא אותם נדרשים כמה דברים: מחשב, מדפסת, דיו ונייר שהם גם הוצאות בפני עצמם. תוסיפו לכך את העובדה שצריך להיפגש פיזית עם הלקוחות ולבזבז זמן באזור קבלת הפנים כדי לאפשר ללקוח למלא  את הטפסים לרישום, וכמובן שכל הניירת הזו צריכה להיכנס לאחר מכן לקלסרים בצורה מסודרת אך גם ככה קשה לשלוף ולמצוא מסמכים שאנו צריכים לאחר מכן.

 

אילו בתי עסק יכולים לעשות שימוש בטפסים מקוונים לרישום כדי לחסוך זמן ולייעל את העבודה?

אירועים – רוצים לשלוח הזמנה לאירוע בצורת קובץ מקוון ולאפשר ללקוח לסמן אם הוא מגיע או לא? צריכים לרשום את הפרטים של הלקוח לפני הגעה לאירוע מסוים כדי שפרטיו יהיו רשומים במעמד הכניסה למתחם האירוע? טופס רישום דיגיטלי היא הפתרון בשבילכם.

לימודים – סטודנטים חדשים המעוניינים להירשם ללימודים יוכלו לעשות זאת בצורה מקוונת באמצעות טופס רישום מקוון. על הדרך הם יוכלו למלא גם טפסים נוספים כמו טפסי תשלום, הצהרות והסכמים מול המוסד הלימודי שהסטודנט צריך לקרוא ולחתום עליהם ועוד.

מכוני כושר וספורט – מכוני כושר מנהלים טפסים רבים של הלקוחות שלהם: טפסי רישום, אישורים בריאותיים, תצהירים ועוד. כל אלו יכולים להיות מנוהלים באמצעות טפסים מקוונים ולחסוך זמן ומאמץ.

צימרים ובתי אירוח – בתי מלון, בתי אירוח, צימרים ועוד עסקי אירוח למיניהם נדרשים במילוי טפסים רבים ללקוח כמו טפסי הרשמה, טפסי תשלום ועוד. ניתן יהיה לשלוח לאורחים שלכם באופן מקוון את הטפסים טרם הגעתם לבית המלון/הצימר, שיעברו על התקנות, יאשרו אותם וימלאו את פרטיהם כולל פרטי התשלום.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות