לחתום באופן מושלם ואיכותי

ארגונים רבים מבקשים מאנשים מסוימים להגיע לארגון על מנת לחתום על מסמכים, אך לא עוד, לשם כך תוכלו להשתמש בשירותי חתימה דיגיטלית ובאמצעות כך ליהנות מחתימה איכותית וייחודית מכל מקום בעולם. כמו כן היתרון של חתימה זו, זה האבטחה הגבוהה שכן אבטחת חתימה זו הינה הרבה יותר מאובטחת ממסמכים ידניים. לשם כך תוכלו לפנות ל iForms ונספק עבורכם את השירות הטוב ביותר בכל הנוגע למסמכים מקוונים, חברתנו מספקת את שירותיה לארגונים הגדולים ביותר במשק הישראלי כמו: שטראוס, רכבת ישראל, פזגז, כנסת ישראל ועוד. בנוסף לכך חברתנו מספקת שירותים איכותיים ויעילים אשר עוזרים לארגונים להתייעל ולהפוך לארגונים חכמים יותר. אנו יודעים שהפיכה של הארגון לאופן מקוון מייעלת את הליכי הארגון וגורמת לכך שתחסכו המון כסף וזמן במציאה והתנהלות עם מסמכים ידניים.

כניסתו של עובד לעבודה

סוג של מסמך שהינו קריטי במיוחד לכל עובד בישראל זהו טופס 101, שכן טופס זה הינו קריטי לכל עובד, ששם הוא מדווח על מצבו המשפחתי, תיאום המס השונה, ועוד דברים אשר הינם חשובים להליך קליטתו במקום העבודה. כמו כן ישנה אפשרות מדהימה לעשות טופס זה בצורה יעילה ואיכותית וזה דרך טופס 101 מקוון אשר הינו חוסך זמן יקר, משאבים רבים וכסף. לטופס 101 מקוון יתרונות רבים, שכן העיקרי שבהם זה הזמן והכסף, באמצעות כך שהעובד שלכם ימלא את הטופס דרך האינטרנט ואז הטופס ישלח ישירות למחלקת משאבי אנוש תוכלו להתייעל בצורה חכמה יותר ומדויקת יותר, וללא צורך של לשמור את המסמך, לזכור שצריך לקחת אותו וכו'. באמצעות מערכת חכמה, אשר תזכיר לעובד למלא את המסמך, וכן גם כך תקבלו התראה על כך שהמסמך ה

ליהנות מהתייעלות מרבית

אפשרות נהדרת להפוך את הארגון שלכם ליעיל יותר זה באמצעות שינוי אופן המסמכים בארגון לאופן טכנולוגי וחכם יותר.  לשם כך תוכלו לפנות ל iForms אשר מתמחה בכל הנוגע לטפסים מקוונים על כל צורותיהם השונות. אנו מתמחים בתחום זה עם ניסיון של למעלה מעשור ומוניטין מפואר, וכן אנו נדאג לכך שהארגון שלכם יהפוך ליעיל יותר וקל יותר לתפעול בכל הקשור למסמכים. לפרטים נוספים צרו קשר במספר הטלפון שלנו: 03-65072872 ונשמח לעמוד לשירותכם בכל פנייהשאלה בנושא.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות