חתימה על מסמכים באופן פשוט בצורה מקוונת באינטרנט

על ידי חתימה על מסמכים דיגיטליים, תוכלו לחסוך בזמן ובנייר גם בבית וגם במשרד. עם זאת, עם שפע פתרונות החתימה האלקטרונית, בחירת האפליקציה הנכונה אינה תמיד קלה. מעוניינים ללמוד כיצד לבחור את הפתרון הטוב ביותר לחתימה דיגיטלית? תוכלו לבחון את היתרונות הבולטים של עבור אפליקציה לחתימה על מסמכים של חברת iForms אשר הוקמה בשנת 2007 ומתמחה בניהול ופיתוח מגוון פתרונות מתקדמים בנושאי טפסים מקוונים עם חתימות דיגיטליות.

 

אפליקציה לחתימה על מסמכים- שימו לב למהירות וליעילות

 

הסיבה העיקרית לשימוש בחתימות אלקטרוניות היא מהירות ונוחות. זה לא אמור לקחת יותר זמן מאשר חתימה על מסמך פיזי ביד. בעת בחירת אפליקציה לחתימה על מסמכים וודאו שהיא מאפשרת לכם לעשות הכל במהירות וללא טרחה. כמו כן, שקלו את הצרכים שלכם. האם אתם הולכים לחתום על חוזי מכירה? האם אתם עורכי דין הזקוקים לכלי חתימה זמין נוסף? אולי אתם פשוט צריכים לחתום במהירות על חוזה עבור שירותי אינטרנט? חשוב שהאפליקציה תספק לכם את השירותים הנחוצים, כולל כל מערכות ההגנה הדרושות לביצוע התהליך.

 

חשוב שהאפליקציה תתמוך בתכונות אימות ואבטחה

 

כדאי לבחור בפתרון שעובד גם במחשב וגם בפלטפורמות ניידות. כך שתוכלו לחתום על מסמכים דחופים גם בדרכים. כל שילוב עם יישומי אופיס הוא גם יתרון. אולי לא תשתמשו באימות דיגיטלי כל יום, אבל זה אף פעם לא יזיק. אתם כמובן לא רוצים להגיע למצב שאתם תצטרכו תכונות אבטחה מסוימות, אבל הם לא יהיו משולבות באפליקציה. תכונות אבטחה והסמכה טובות מעידות לעתים קרובות על אמינותו של מפתח יישומים. כאן לא צריך לפעול בפזיזות. רק האפליקציה של iForms תספק לכם את כל השירותים להם אתם זקוקים בעת חתימת מסמכים דיגיטלית, כולל הגנה מקיפה על הפרטים האישיים שלכם. אפליקציה לחתימה על מסמכים של iForms היא פתרון נוח לחתימה על מסמכים דיגיטליים. האפליקציה תומכת הן בחתימות דיגיטליות מאושרות והן בחתימות אלקטרוניות קונבנציונליות, פועלת במכשירים ניידים, מאפשרת לבקש ולעקוב אחר חתימות ועוד. את האפליקציה ניתן להוריד ולהתקין בקלות במכשירים שלכם, וגם התפעול שלה הוא נוח וקל.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות