שימוש במערכת טפסים דיגיטליים יקל לכם על החיים

שימוש נכון בפתרונות מקוונים יכול לחסוך טרחה, מאמץ, כסף וזמן. פתרון מעולה שעומד כיום לרשותם של עסקים וארגונים מכל הסוגים הוא מערכת משוכללת לעריכה, פיתוח והפצה של טפסים. תוכנה חתימה דיגיטלית יכולה לעזור לכם בסגירת קצוות וניהול חתימות, הן מול גורמים בתוך העסק או הארגון והן מול גורמים שמחוצה לו. מילת המפתח היא פשטות, בשילוב נוחות ויעילות. חברת iForms מציעה פלטפורמה מתקדמת לניהול מסמכים מקוונים וחתימות דיגיטליות, עם גיבוי מבונה בענן והתממשקות API לכל המערכות הפנים אירגוניות שלכם.

 

איך היא עובדת?

בשלב זה, תרצו בוודאי לדעת מהי בדיוק מערכת טפסים מקוונים. מבלי לעסוק יותר מדי בטכנולוגיה שמאחורי הדברים, מדובר בפתרון שהופך במהירות רבה כל טופס לטופס מקוון, אונליין. לדוגמא, נניח שעד עכשיו צירפתם לקוחות חדשים לעסק שלכם לאחר שהם חתמו על הסכם כתוב שמסרתם להם, או שהם חתמו על הסכם שהם הדפיסו אצלם וסרקו אותו מחדש על מנת לשלוח לכם חזרה. בעזרת המערכת המקוונת תוכלו לבנות טופס שניתן לשלוח אונליין, במייל או בווטצאפ, הלקוח יוכל לקרוא את הטופס ולחתום עליו כך שתראו מיד את הטופס המלא אצלכם במחשב. אפשר להפוך בצורה כזאת כל סוג של טופס למקוון. אלה יכולים להיות טפסים של ביטוח לאומי, טפסי העסקה, הסכמים מול ספקים, הרשאות מכל הסוגים, ייפויי כוח ועוד.

 

מערכת משוכללת עם יכולות מיוחדות

מערכת טפסים מקוונים זו מערכת משוכללת שיכולה לסייע בניהול חתימות, טיפול בהרשאות וקיצור בירוקרטיה מכל הסוגים. למערכת של חברת iForms יש יכולות מיוחדות, שהופכות אותה ליעילה במיוחד. למשל, ניתן להמיר טופס רגיל לטופס מקוון שמתאים למחשב, אך גם אפשר להעביר את הטופס עיבוד נוסף. כמו כן, הטפסים מתאימים גם לשימוש במכשירים ניידים (טופס רספונסיבי). בנוסף, במידה ועיבדתם טופס מקוון ואתם רוצים על סמך הטופס הקיים להפיק טופס דומה עם שינוי קטן, אפשר לשכפל את הטופס ולשנות אותו כמעט בין רגע, וזה עוד לא הכל. ניתן להגדיר שלטופס מסוים יצורפו מסמכים חשובים, לצד חתימה דיגיטלית PDF. כך למשל אפשר לקבל ביחד עם הטופס גם צילום של תעודת זהות, מסמכים סרוקים וכדומה. המערכת יכולה לאפשר שליחה של טפסים מרובים, ברשימת תפוצה וכן קליטה ותיעוד על פי הצורך.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות