מסמך פשוט שיכול לחסוך המון זמן ועבודה

לפני שנוכל להבין כיצד ליצור טופס דיגיטלי, כדאי שנדע מהו טופס מקוון. טופס דיגיטלי הוא כל מסמך שהפך לקובץ דיגיטלי וניתן לשלוח אותו ללקוח, עובד, שותף, בוס או אדם אחר למילוי וחתימה. ניתן להמיר כמעט כל קובץ Word או PDF לטופס דיגיטלי. אז, ניתן לשלוח את הטופס הדיגיטלי במהירות באמצעות SMS ,WhatsApp או דואר אלקטרוני. כך, מי שמקבל את הטופס יוכל למלא את פרטיו, לחתום עליו ולשלוח אותו אליכם מבלי להגיע למקום מסוים או לפגוש אתכם באופן אישי. כל עסק אשר מתנהל עם מסמכים וטפסים יכול לייעל את תהליכי העבודה בעזרת השירותים החדשניים של חברת iForms.

 

איך ניתן ליצור טופס מקוון?

 

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים משתמשים בטפסים דיגיטליים. יצירת טופס מקוון חוסכת זמן, ושימוש בטפסים דיגיטליים יכול לחסוך עבודה רבה. הסיבה לכך היא שהטפסים הדיגיטליים מקלים על התקשורת והעבודה עם הרבה אנשים, בנוסף יש להם יתרונות נוספים. ניתן ליצור או לשנות טפסים דיגיטליים במספר שיטות שונות. עם הכלים הפשוטים של iForms קל ליצור טפסים דיגיטליים חדשים או לשנות טפסים קיימים אם אתם צריכים. אתם יכולים להוסיף מקום לחתימה דיגיטלית, אזור חדש לטופס, לחצנים נוספים ועוד פרטים נוספים. טופס מקוון עושה את החיים קלים יותר למי שמקבל אותו וצריך למלא אותו. בזכות הטופס המקוון אין צורך להדפיס את הטופס כדי למלא אותו ולשלוח אותו שוב. ניתן למלא במהירות את הטופס הדיגיטלי מבלי לעשות טעויות, ואם כן, קל לתקן אותו.

 

אילו יתרונות טוס דיגיטלי מביא לעסק?

 

בעבודה עם טפסים דיגיטליים, גם המשתמשים וגם העובדים, מייעלים את התהליך. יש הרבה דברים טובים בטפסים הדיגיטליים, החשובים שבהם:

חיסכון בזמן: עבודה עם טופס מקוון יכולה לחסוך הרבה זמן בעבודה. ההתנהלות הופכת יעילה יותר כאשר נעשה שימוש בטפסים דיגיטליים. זה נכון גם לגבי לקוחות וגם לגבי עובדים.

אחסון: יתרון נוסף של טפסים דיגיטליים הוא שניתן להיפתר מקופסאות האחסון הרבות. לא תצטרכו לדאוג מניירות שלא מפסיקים להיערם. זה ייתן לכם הרבה יותר סדר. כמו כן, הטפסים הדיגיטליים מאפשרים לעקוב אחר הטפסים השונים ולקבל את המידע בצורה הרבה יותר מסודרת וברורה.

שמירה על איכות הסביבה: ככל שעובר הזמן, יותר ויותר אנשים הופכים מודעים לפסולת הסביבתית ולצורך בשמירה על איכות הסביבה. יותר ויותר אנשים מנסים לחשוב על דרכים להגן על כדור הארץ מבלי לשנות את הדרך שבה הם חיים. טפסים מקוונים היא דרך מצוינת לשמור על הסביבה. להפקת טפסים מקוונים עבור העסק שלכם צרו קשר עם חברת iForms.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות