תחשבו ירוק - תחשבו iforms

אפליקציה לחתימה על מסמכים אונליין מספקת לצרכנים ולאנשי מקצוע דרך פשוטה לחתום ולהחזיר אלקטרונית מסמכים כמעט מכל מקום בעולם, באמצעות כמעט כל מכשיר. האפליקציה מאפשרת לאנשי מקצוע כמו מעצבים, אדריכלים, אנשי עסקים ועוד, לבצע את העבודה שלהם מהר יותר במיוחד אם זאת הכוללת ניהול מסמכים, ובעיקר חתימה על מסמכים מבלי להיות מחויבים להגיע למשרד. דרך האפליקציה קל להכין ולשלוח מסמכים לחתימה וגביית תשלומים, וכן, קבלה ושליחה מיידית של המסמך שלך ישירות מהסמארטפון או הטאבלט שלך. בנוסף המעבר לשימוש באפליקציה לחתימה על מסמכים מאפשרת למשרד, העסק או הארגון שלך התנהלות משרדית בר קיימא שעושה שימוש בטכנולוגיה על מנת לצמצם את הפגיעה הסביבתית. באמצעות iForms תוכלו לשלוח מסמכים בעזרת אפליקציה חדשנית ייעודית מכל מקום בכל זמן.

 

האפשרות הירוקה


גם השאיפה להתנהלות בת קיימא וידידותית לסביבה מחזקת את המעבר מנייר למסמכים דיגיטליים. הבחירה בניהול דיגיטלי של מסמכים, וחתימה על מסמכים מבטלת את ההתמודדות עם ערימות גבוהות של נייר שתופסים מקום במשרד.
קלות השימוש של אפליקציה לחתימה על מסמכים מוציאה את הטרחה מהדפסה, סריקה וחתימה על מסמכים חשובים ומעבירה אותה ישירות לסמארטפון שלך. זהו מהפך שלם של מסמכים באופן אוטומטי. ניירות סרוקים נחתכים, מתוקנים ומועברים כ- PDF שמוכן לחתימה. קיימת גישה מיידית קלה ונוחה לכל הקבצים והמסמכים המאוחסנים אוטומטית בענן, במכשיר שלך, בחשבון ה- Google Drive שלך או בכל פלטפורמה אחרת. מעבר לחתימה על מסמכים באמצעות אפליקציה תשנה את ההתנהלות של העסק שלך לכיוון עתיד נטול נייר.

 

אפליקציית חתימת מסמכים כלי לעסקים מתקדמים

אנו ממליצים לך לייעל את העסק שלך באמצעות אפליקציה פשוטה להתקנה, נוחה לשימוש ושניתן להפעיל מכל מכשיר בין אם מדובר במחשב האישי, הטלפון הנייד או הטאבלט שלך. עם אפליקציה לחתימה על מסמך PDF תוכלו להבטיח שהעובדים שלכם יכולים לשלוח, לחתום ולנהל באופן מאובטח כמעט כל הסכם וכמעט מכל מקום בעולם. באמצעות האפליקציה המתקדמת של חברת iForms  לטפסים וחתימות דיגיטליות הלקוחות שלך יוכלו להשלים עסקאות במהירות ובקלות.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות