פתרונות חתימה דיגיטלית

כשמייעלים את עבודת המשרדים והעסקים צריכים להודות בתרומה הגדולה של המחשוב לעבודת המשרד ולניהול החשבונות של כל עסק. כל הטפסים והמסמכים שצריך למלא ולהגיש לרשויות או כדי לנהל את העסק אפשר לעשות בצורה דיגיטלית. זה כולל טפסים רשמיים למשרדי הממשלה שזקוקים לכך וזה כולל גם הצהרות שונות כמו הצהרת הנתונים של כל עובד למעסיק מדי שנה כדי להגיש למס הכנסה. היום אפשר למלא בקלות טופס 101 דיגיטלי ולהקל בכך על מעסיקים לקבל את הנתונים ועל עובדים לדווח על מצבם כדי שינכו מהם את המסים בצורה מדויקת ומבלי לגרוע משכרם. כל ההטבות והזכויות מפורטות במסמכים כאלה ולכן זה חיוני להגיש אותם בזמן ובצורה מדויקת עם חתימה שמאמתת את נכונותם.

 

אתרים שמתאימים למילוי מסמכים

היום אפשר למצוא אתרים ואפליקציות שונות שבהם אפשר למלא את הטפסים ולחתום עליהם בעזרת תוכנה לחתימה דיגיטלית שמאמתת את האותנטיות של החותם. באתרים כאלה אפשר להוסיף את האפשרות לחתימה לאחר שמשרד המשפטים מאשר את האבטחה שלה ומאשר להשתמש בה כדי למלא טפסים ולהגיש אותם חתומים לכל מטרה. מי שמנהל את רישום ומילוי הטפסים הוא גם זה שזהותו מאומתת על ידי קודים ואסמכתאות שונות שנשלחים אליו ולכן הם בטוחים לשימוש ואינם ניתנים לזיוף ולהתערבות מניפולטיבית כלשהי. למעשה, הפורמטים המאושרים לשימוש מחילים אמצעי הגנה ושליטה בלעדית של בעלי אמצעי החתימה על מנת להבטיח את האותנטיות שלהם.

 

למי זה מתאים?

תוכנה שמספקת פתרונות חתימה דיגיטלית מתאימה לכל מי שיש לו עסק וחייב למלא טפסים ודוחות ולהגיש אותם עם חתימות מקוריות ומאומתות שלו ושל העובדים שלו, לכל מי שרוצה למלא טפסים גם כעצמאי, לכל בעל מקצוע כמו עורך דין או רואה חשבון שצריכים לקבל טפסים ומסמכים חתומים בחתימה דיגיטלית מקורית ומאומתת ולהגיש אותם למוסדות שונים כמו רשויות המס ובתי המשפט. חברת iforms מציעה לכם את הפלטפורמה הידידותית למשתמש שלה כדי להפיק מסמכים חתומים בחתימה מקורית. כך תוכלו להיות בטוחים שאתם מגישים מסמך קביל וחוקי לכל המטרות שלכם כבעלי עסק וכספקי שירותים ללקוחות שלכם.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות