הדרך הנכונה לעשות עסקים

בלי הסכמים וחתימות על חוזים אי אפשר לעשות עסקים. עד לזמן האחרון, חתימה על הסכם חייבה נוכחות פיזית של כל הצדדים, שניים או יותר. כיום, בזכות כלים של העידן הדיגיטלי, הושלמה מהפכה חשובה. בזכות חתימה דיגיטלית PDF על הסכם, אפשר לא רק לנהל תכתובת מרחוק, אלא גם להשלים את החתימות מרחוק. אם פעם היה אפשר לשלוח הזמנה לישיבה או לפגישה עסקית במייל, כיום אפשר לשלוח במייל טופס דיגיטלי ייעודי. את הטופס הזה אפשר לקרוא ולאחר מכן אפשר לאשר את ההסכמה על ידי חתימה. חברת iForms מייצרת תבניות טפסים דיגיטליים בחבילות משתלמות, הכוללות התממשקות API, תבניות מובנות של טפסים אוניברסליים וטפסים מאובטחים ע"פ חוק.

 

חתימה אחת או יותר?

כמעט כל הסכם או חוזה שאפשר להעלות על הדעת ניתן לייצר באופן שמתאים לחתימה מרחוק. חתימה דיגיטלית על הסכם יכולה להתבצע אפילו כאשר נדרשת יותר מהסכמה של מורשה חתימה אחד. זה מאוד מקובל בחברות עסקיות, למשל, כאשר הסכם שנחתם מול לקוח צריך לעבור ליותר מאשר מורשה חתימה אחד. אותו טופס עובר למנהל, נחתם ואז עובר בצורה מקוונת למורשה חתימה בכיר יותר או לחתם שבעצם סוגר הרמטית את ההסכם.

 

כל הסכם נחתם דיגיטלית

מימוש החתימה הדיגיטלית לא מצריך מיומנות מיוחדת, כישורים יוצאים מן הכלל או הבנה בשפת מחשב כזאת או אחרת. כל מי שמשתמש במחשב באופן יום יומי יוכל לבצע חתימה דיגיטלית מאובטחת על הסכם, בקלות שאין שניה לה. את החתימה ניתן לבצע למשל בעזרת העכבר (למי שמשתמש במחשב ללא מסך מגע) או בעזרת אצבע, כאשר משתמשים במכשיר בעל מסך מגע. כל הסכם שממירים לגרסה דיגיטלית אפשר להחתים בצורה כזאת. שליחת ההסכם יכולה להתבצע כפי ששולחים מייל או מסרון. כמו כן, ניתן לצרף ולהצמיד להסכם מסמכים נלווים, ממש כפי שנהוג לבצע עם הסכמים שחתומים על גבי נייר. חברת iForms מציעה מערכות משוכללות לשליחת טפסים מקוונים לחתימות דיגיטליות, עם אפשרות לאין ספור קבצים מצורפים, התממשקות למערכות התוך אירגוניות של כל עסק ובלי הגבלה לכמות הטפסים הנשלחים.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות