פתרון יצירתי לצורך נפוץ במיוחד

עד לא מזמן במציאות העסקית הוותיקה, חתימות על חוזים והסכמים התבצעו על נייר, באמצעות עט רגיל. במציאות העסקית המודרנית, כאשר נהוג להעביר מסמכים בצורה מקוונת ללא שימוש בנייר, נדרש פתרון יצירתי וטכנולוגי. הפתרון המתאים לימינו, שמייתר את החתימה הפיזית, מגיע בצורה של מערכת חתימה דיגיטלית. זוהי מערכת שמאפשרת לייצר מסמך דיגיטלי ולשמור אותו, ולאחר מכן אפשר להעביר אותו הלאה וכן לחתום עליו תוך שימוש בעכבר או במסך מגע. לאחר החתימה, אפשר להחזיר את הטופס הרצוי, כשהוא חתום ומוכן לתיוק או לפעולה נוספת (כגון העברה לאישור נוסף של מורשה חתימה). חברת iForms היא חברה אמינה ומקצועית שנותנת פתרונות מתקדמים למסמכים וחתימה אלקטרונית.

 

מדוע מומלץ להשתמש במערכת חתימה דיגיטלית?

מערכת חתימה דיגיטלית חוסכת זמן, מונעת תקלות, מקלה על מורשי חתימה וגם במידה רבה מסייעת לעובדים וללקוחות. לדוגמא, אם מבצעים עסקה מול לקוח מבלי להיפגש בצורה פיזית, ניתן להעביר אליו חוזה או מסמך לחתימה, בו במקום ובזמן. לא צריך לטרטר את הלקוח להגיע לפגישה פרונטלית, וניתן לקשור את כל הקצוות בין רגע- הלקוח מקבל מסמך במייל, מיד חותם והעסקה מוגמרת. צורת עבודה כזאת חוסכת טרחה, תיוקים ואחר כך גם סריקה של מסמכים, הכל כבר שמור וניתן להעברה הלאה כקובץ. אפילו חוזים או הסכמים מפורטים ניתן להעביר דרך מערכת חתימה דיגיטלית. לא מאבדים יותר חתימות, לא מעכבים עסקאות, הכל הופך לפשוט יותר, מהיר ואפילו מידי.

 

יוצרים עוד מסמכים בקלות

מה שיפה אפילו יותר, זה שאותה מערכת לא מגבילה אתכם למסמכים מסוימים. בעזרת מערכת חתימה דיגיטלית ניתן לייצר מסמכים נוספים, בצורה ידידותית ונוחה למשתמש. אפשר להיעזר לשם כך במסמכי וורד שכל אחד מכיר לשם עיצוב המסמכים ולאחר מכן שמירתם בקובץ PDF. לאחר מכן, ניתן להוסיף למסמך את המקום הרצוי שבו מוסיפים חתימה. בנוסף ניתן להכניס שדות מקוונים, שאותם ממלאים תוך שימוש במקלדת או בעכבר. ואם רוצים, ניתן להסב כל מסמך כך שיותאם גם לחתימה על מסמך PDF במכשיר נייד (כגון טאבלט או סמארטפון). ניתן גם להגדיר מסמכים שיותאמו לכמה סבבים של חתימות ואישורים. חברת iForms מציעה שירותי חתימה דיגיטלית ומסמכים מקוונים בהתאמה אישית, במחירים משתלמים ושירות מצוין.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות