חתימה דיגיטלית pdf

היום, בעידן הדיגיטלי, החתימה המסורתית עם העט הנובע והניירת עליה צריך לשמור מכל משמר, היא כבר היסטוריה רחוקה. למעשה, על כל הזמנת עבודה, הסכם חשוב, טופס שגרתי או חשבונית, אנחנו יכולים לחתום בקלות ובמהירות באמצעות חתימה דיגיטלית pdf. במילים אחרות, במקום חתימה ידנית אנחנו מבטיחים את הייחודיות והמקוריות של המסמך הסרוק או של קובץ ההזמנה הממוחשב, והחתימה אף מאשרת את האותנטיות של המסמך – ללא שינויים וללא כל יכולת לזייפו גם בהמשך. חברת iForms מזמינה אתכם להצטרף לעולם הדיגיטלי ולשנות את פני העסק שלכם כדי לחסוך זמן יקר וטעויות רבות, עם חתימה דיגיטלית וטפסים מקוונים שתוכלו להפיק בזמן הקצר ביותר.

 

המאפיינים הייחודיים של חתימה דיגיטלית pdf

טפסים מקוונים מאפשרים לשלב חתימה דיגיטלית pdf, שהיא חתימה מאובטחת ויש לה מספר מאפיינים עיקריים:

  • הפקת החתימה מאפשרת לבעליה שליטה מלאה ובלעדית
  • החתימה מאפשרת איתור שינויים שבוצעו לאחר החתימה
  • החתימה ייחודית לבעליה בלבד
  • החתימה מאפשרת לזהות את בעליה בקלות רבה

 

למעשה, חתימה דיגיטלית היא חתימה שמחליפה את החתימה הידנית המוכרת, וכך היא מסייעת לנו להבטיח את מקוריותו של המסמך ולמנוע ביצוע שינויים גם לאחר שנוצר, אושר ונחתם. בזכות היותה של החתימה האלקטרונית יחידה וייחודיות, היא מאפשרת לנו למנוע זיופים, וכן היא מאושרת על פי החוק. באמצעות תכנון נכון ומערכת מקצועית ומתקדמת, ניתן להבטיח את איכותם של המסמכים

 

 

חתימה על מסמך pdf

בזמן שעסקים רבים עברו מזמן לחשבוניות דיגיטליות, הן בשל הנוחות הרבה והן בשל החיסכון בניירת (וגם בשל התרומה לאיכות הסביבה), היום ניתן להעביר את הפעילות כולה למערכות ממוחשבות ופשוטות. מערכת הטפסים של iForms מאפשרת לכם לבנות טפסים בקלות, לשמור אותם בצורה בטוחה ומסודרת ולהפוך כל מסמך לטופס מקוון. בנוסף, ניתן לשלב חתימה על מסמך pdf כדי להבטיח את מהימנות המסמך ומקוריותו, וכן כדי למנוע זיופים – האפשריים יותר כאשר החתימה הנדרשת ידנית. זוהי ללא ספק דרך יעילה ובטוחה יותר לנהל את מערך הטפסים המורכב של הארגון, ולשמור על המידע החשוב כל כך.

 

חתימה על מסמך  pdf- יתרונות

האפשרות לשלב חתימה על מסמך pdf בטפסים המקוונים שלכם היא אפשרות מצוינת, ויש לה כמה וכמה יתרונות מרכזיים:

היא ייחודית וניתנת לשימוש רק על ידי בעל החתימה

החתימה אינה ניתנת לזיוף – בניגוד לחתימה ידנית כמובן

החתימה מאפשרת לזהות שינויים שבוצעו במסמך לאחר שנחתם

החתימה הדיגיטלית מייעלת את תהליך העבודה וחוסכת גם זמן וגם עלויות

החתימה מאפשרת לבצע מעקב אחר המסמך באופן מקוון כדי לצמצם לאפס את הטעויות האפשריות

במילים אחרות, כשאתם בוחרים להעביר את הטפסים שלכם לפורמט הדיגיטלי ולשלב גם חתימות על גבי מסמכי ה- pdf והטפסים שלכם, אתם מייעלים את שיטת העבודה כולה וחוסכים לעצמכם הרבה זמן יקר. כך ניתן להעביר טפסים ומסמכים לגורמים הרלוונטיים, לקבל את הטפסים החתומים באופן מאובטח ואף להתריע במידת הצורך על עיכובים אפשריים. יתרונות אלה הופכים את המערכת לאטרקטיבית לכל ארגון שרוצה לפעול בצורה מסודרת ויעילה מאוד, להימנע מטעויות וזיופים ולחסוך לעצמו זמן על בירוקרטיה מורכבת.

 

חשיבות של חתימה על מסמך pdf

ארגונים שמשלבים במערכת שלהם טפסים מקוונים לצד חתימה על מסמך pdf באופן מאובטח, הם ארגונים שמכירים בחשיבותו של ניהול המידע ובכלים המתקדמים והטובים ביותר שעומדים לרשותם. חברת iForms מזמינה גם אתכם להתקדם אל העידן הדיגיטלי, לייעל תהליכים ולקבל את כל הטפסים והמסמכים כשהם מלאים וחתומים. כל זאת, בלי לעבוד קשה כל כך ובלי לחשוש מאובדן המידע בדרך, ובכדי להבטיח עבודה תקינה ורציפה, פשוטה ויעילה.

 

מילוי טפסי pdf

רוב המידע זורם היום דרך הרשת, באמצעות הדואר האלקטרוני או בעזרתן של אפליקציות מסרים מידיים כמו Whatsapp. באופן טבעי, אלה גם הכלים האידאליים מבחינתנו לקבל ולהעביר מידע, ובפרט טפסים שונים, לרבות טופס 101 עליו חותם העובד בכניסה לתפקיד, טופס הזמנת עבודה או רכש, ואף הסכמים שונים. מילוי טפסי pdf הוא פתרון פשוט ופרקטי, ואנחנו רואים אותו בשימוש תדיר יותר בעידן שבו אנחנו שואפים לייעל תהליכים ואם אפשר, גם לשמור על המידע מכל משמר. המערכת של iForms עונה על כל הצרכים הללו, עם פתרונות דיגיטליים מתקדמים, טפסים מקוונים שתוכלו לייצר בקלות, וכן שילוב של חתימה דיגיטלית מאובטחת.

 

מילוי טפסי pdf – דגשים שונים

יצירת טופס אינטראקטיבי היא דרך נהדרת לזרז תהליכים ולהפוך את הבירוקרטיה המורכבת לפשוטה הרבה יותר על ידי מילוי טפסי pdf באופן מקוון. איך זה עובד?

  • דרך המערכת ניתן לבנות טפסים באמצעות כלים גרפיים פרקטיים, נוחים ומתקדמים
  • ניתן לקבוע את השדות השונים, לרבות שדות מידע שניתן לערוך באופן חופשי
  • ניתן לשלב שדות לחתימה דיגיטלית
  • ניתן לקבוע גם אילו בדיקות יתבצעו לשדות שונים בטופס, לרבות שדות החתימה
  • ניתן להתאים את הטופס למסכים שונים, כולל מסכי טלפון נייד או טאבלטים
  • ניתן להנגיש את המסמכים באופן מלא ולקבל אותם בחזרה בקלות ובמהירות

כך, מילוי טפסי pdf הוא צעד אפקטיבי שמשדרג את חוויית העבודה כולה, חוסך לארגון זמן יקר ומאפשר התנהלות רציפה וטובה גם מול הלקוחות. כך גם ניתן לתכנן טפסים בעיצוב האידאלי, להגדיר מה באמת חשוב עבורכם ולשמור את המידע שמתקבל בענן, באופן מאובטח להפליא. זהו פתרון שלם שכולל מענה לכל צרכי העסק, ובפרט הוא מאפשר לנו לאסוף מידע חיוני – ולשמור עליו מכל משמר.

 

בשורה התחתונה

המערכת של iForms מספקת לעסקים את כל הפתרונות המנצחים, ובאמצעות ממשק ידידותי למשתמש ניתן ליצור טפסים בקלות, להפיצם, לקבלם בחזרה במהירות ולאחסן אותם באופן מאובטח. מילוי טפסי pdf מעולם לא היה פשוט כל כך, ועם המערכת המתקדמת הזו תגלו שהבירוקרטיה היא כבר ממש לא אתגר, אלא עוד משימה שיש לה פתרון אפקטיבי להפליא.

 

 

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות