מערכת מיוחדת לחתימה באופן פשוט וקל

חתימה דיגיטלית מאפשרת להכין מסמכים דיגיטליים ולחתום עליהם בחתימה בטוחה. זה משיג שתי מטרות: לוודא שהחתימה תקפה ומהימנה, ולוודא שלא ניתן לזייף את המסמך. כדאי לדעת שלאחר מכן, מערכת חתימה דיגיטלית מאפשרת לשלוח את המסמך בכל פלטפורמה דיגיטלית שתרצו, לאחר שהורדתם את הקובץ וגיביתם אותו במערכת בטוחה. כך שניתן לשלוח את הטופס לכל מקום בעולם, אפילו באמצעות טלפון סלולרי. מכיוון שהכל נשמר דיגיטלית, תמיד ניתן למצוא כל מסמך שנחתם דיגיטלית. לא צריך לחפור בקופסאות מלאות בניירות כדי למצוא מסמך שנחתם לפני שנה. עם כמה שלבים פשוטים, אתם יכולים בקלות לחתום על טפסים ולאמת אותם בעזרת השירות של חברת iForms.

 

מערכת חתימה דיגיטלית- העתיד כבר כאן

 

כפי שכבר נאמר, מערכת חתימה דיגיטלית, המאפשרת לחתום על מסמכים דיגיטליים, הפכה כבר מאוד פופולרית. בהתחלה חשבו שהיא תשמש רק חברות גדולות מאוד ששולחות אלפי ניירות מדי יום. האמת היא שזה לא תמיד כך. במקום זאת, עסק קטן יכול להשתמש בכלים דיגיטליים מודרניים כדי להשלים את התליכים שלו מהר יותר, מה שמאפשר לו להמשיך לצמוח. חשוב מכך, תוכנת חתימה דיגיטלית מאפשרת לחסוך כסף על הדפסה, נייר, כלים משרדיים, תיוק ומשלוח דואר, דבר שחשוב במיוחד עבור עסק קטן. לעסק קטן גם אין כסף להשקיע בפתרונות אבטחה מתקדמים, ותוכנת חתימה דיגיטלית היא הדרך היחידה שלו לוודא שהמסמכים החתומים בטוחים ככל האפשר.

 

על מה ניתן לחתום דיגיטלית?

 

בעזרת מערכת חתימה דיגיטלית, אתם יכולים למעשה לחתום על כל מסמך עסקי שצריך לחתום עליו. כשאנחנו קונים דברים ומקבלים חשבוניות וקבלות חתומות דיגיטלית, אלו הדוגמאות הידועות ביותר עבור מסמכים החתומה במערכת חתימה דיגיטלית, ואנחנו רואים אותן כל יום. לצידם חתימות על דברים כמו הזמנות רכש, תעודות משלוח, הצעות מחיר, הנחיות לשימוש במערכת הבנקאית וכדומה. יש גם חתימות על הסכמים, חוזים, טפסי ייפוי כוח, הסכמי עבודה, הצעות ועוד דברים פחות נפוצים. בעולם הנוכחי, כמעט כל סוג של טופס ניתן לחתימה דיגיטלית. אתה יכול גם ליצור מסמכים מקוונים עם כלי חתימה דיגיטלית. אם אתם רוצים להתחיל להשתמש בשירות כבר עכשיו, צרו קשר עם חברת iForms.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות