טפסים מקוונים עם חתימה

בחברות רבות ישנה פעילות שוטפת ויומית של טכנאים החל מחברות תקשורת, ספקיות האינטרנט, חברות הכבלים ועד לאנשי מקצוע חופשיים המספקים שירותים בבתי מגורים כמו אינסטלטורים, חשמלאים, טכנאי מחשב, שיפוצניקים ועוד. כל אלו מגיעים, מבצעים את פעולות התיקון שלהם, מסבירים ללקוח מה עשו, לעתים מוכרים ציוד ללקוח או מתקינים לו ציוד שהוא ביקש (לדוגמה במקרה של חברת תקשורת, הלקוח ביקש להוסיף לו טלפון ביתי חדש או מכשיר לשיפור קליטת האינטרנט בבית) אז את הצורך להחתים את הלקוח שהוא אכן קיבל את הציוד המדובר. בדרך כלל העבודה עם טפסים מנייר תהיה מסורבלת יותר עבור הטכנאים, שגם ככה צריכים להתעסק בעבודתם ומעדיפים שלא לשמור ניירת מיותרת, להיות אחראים עליה שמה תאבד להם בדרך. על כן, ניתן לעשות שימוש בטפסים מקוונים עם חתימה אלקטרונית.

 

שירות לקוחות עם טפסים מקוונים בביקור טכנאי:

כדי לחסוך בזמן ומאמץ גם של הטכנאים וגם לשפר את השירות עבור הלקוחות, ניתן לעשות שימוש בטפסים מקוונים. טפסים אלו יכולים להיפתח דרך המערכת בסמארטפון של הטכנאי. הוא יפתח את הקובץ וימלא בו את שם הלקוח ופרטיו, מה הציוד שהוא קיבל, איזו עבודה נעשתה וכמה זמן היא ארכה, וכמובן יחתים את הלקוח על המסמך והציוד.

 

חיסכון בזמן ובמאמץ:

כל חיסכון בזמן ובמאמץ שניתן להפיק במהלך העבודה גם עבור הטכנאים המספקים שירות בבית הלקוח, יכול לתרום לעסק, לטכנאים וללקוח עצמו. מבחינת העסק מדובר באפשר לייעל את העבודה ולחסוך בזמן, לעבוד בצורה מסודרת ולהימנע ממסמכים שאבדו בדרך או מהמתנה למסמכים שיגיעו פיזית מהטכנאי אל משרדי החברה, מה גם שמיד לאחר שמהמסמך הוחתםף הוא הועלה ותועד במערכת ובענן כך שגם עובדים ממשרדי החברה יכולים לגשת אל המסמך בקלות ולצפות בו. חיסכון בזמן יאפשר לטכנאים להספיק לטפל ביותר לקוחות מדי יום, ונוחות הטכנאים תשפיע על שביעות רצונם מהעבודה והפחתת האחראיות שלהם בטיפול בניירת.

 

מערכת מסודרת וניהול כל הקבצים במקום אחד:

מערכת iForms הנה המערכת המובילה בישראל לניהול ויצירה של טפסים מקוונים עם חתימה. חברות תקשורת, כבלים וחברות רבות אחרות עושות שימוש במערכת, בין היתר כדי להחתים לקוחות על ציוד ועבודה במקום על ידי הטכנאים בקלות ופשטות.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות