לחתום באופן אלקטרוני על מסמכים באופן פשוט

טופס מקוון חתום הוא מסמך דיגיטלי בעל השפעה משפטית זהה לטופס נייר חתום על ידי אדם. בחתימה דיגיטלית תוכלו להוכיח שאתם יצרתם את המסמך ולא מישהו אחר. זה גם אומר שאתם מסכימים עם מה שכתוב. יצירת טופס מקוון עם חתימה מאפשרת לאדם שממלא אותו לחתם עליו באופן אלקטרוני. ניתן לחתום על המסמך במחשב, בטאבלט או במכשיר חכם אחר. ניתן להחליף את טופס הנייר הסטנדרטי בטופס המקוון עם החתימה. חברת iForms מאפשרת לכם להנות מכל היתרונות של טפסים מקוונים לעסק שלכם בקלות ובמחירים נוחים במיוחד.

 

יצירת טופס מקוון עם חתימה מסוגים שונים

 

ישנם סוגים רבים של טפסים מקוונים שצריך לחתום עליהם. אלה יכולים להיות כל דבר, החל טופס הרשמה לאירוע ועד טופס 101 לאחר קבלה לעבודה. לא משנה איזה סוג של טופס זה, צריך לחתום עליו בסוף. בעת יצירת טופס מקוון עם חתימה חשוב לדעת כי ישנן דרכים רבות לחתום על הטופס באופן דיגיטלי. אפשר לחתום על ידי העכבר או האצבע על המסך, על ידי גרירת חתימה שצילמת ושיתופה בקובץ, או שניתן לחתום עם מערכת חתימה דיגיטלית של iForms. החתימה הדיגיטלית מספקת למסמך אימות כל החותם וגם מאשרת כי המסמך מקורי ולא בוצע בו שום שינוי לאחר החתימה.

 

טופס מקוון עם מקום לחתום

 

כולם רוצים לדעת איך מתבצע תהליך יצירת טופס מקוון עם חתימה. כדי ליצור טופס מקוון עם חתימה, אתם צריכים שירות שיכול לספק את החתימה. לאחר מכן, תוכל להשתמש ב-API עבור שירות זה כדי להוסיף אותו לטופס האינטרנט שלכם. בעולם המסחר האלקטרוני, אינכם יכולים לקבל תשלומים בכרטיס אשראי, לטפל במכירות או לקבל מידע על הלקוחות שלכם בלי טפסים מקוונים. באמצעות iForms ניתן ליצור טופס מקוון שניתן לחתום עליו. iForms הוא כלי שבו ניתן להשתמש באינטרנט כדי ליצור ולטפל בטפסים מקוונים. אתם יכולים להשתמש בו כדי לאסוף מידע ליצירת קשר, תשובות לסקר או כל סוג אחר של הזנת נתונים. פרטים נוספים על שירות יצירת טופס מקוון עם חתימה תוכלו לקבל באתר של חברת iForms.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות