כל מסמך בכל פורמט יכול להפוך לטופס בקלות ובמהירות – כמה זה פשוט ומשתלם

הכירו את מערכת iForms – מערכת דיגיטלית חכמה ליצירה ובנייה של טפסים מקוונים. טפסים אלו יכולים להיות מומרים מכל סוג קובץ לקובץ דיגיטלי (WORD, PFD ועוד). הקובץ הדיגיטלי יכול להיות קובץ רגיל או חכם, ולכלול גם שדה לחתימה דיגיטלית בעלת תוקף משפטי, וכמו כן ניתן גם לייצר טפסים מורכבים המצריכים סבבי חתימות ואישורים. למערכת יתרונות רבים ושימושיים כאשר היתרון העיקרי הוא הנוחות שלה והחיסכון בזמן שהיא גורמת.

היתרונות של עבודה עם טפסים דיגיטליים:

חוסך זמן יקר – במקום ליצור מסמך, להדפיס, ולהיפגש פיזית עם בנאדם שיחתום עליו, תוכלו לשלוח לו בSMS או בוואטסאפ או אפילו במייל את הקישור לקובץ המקוון שלכם, והוא יוכל לחתום עליו במהירות ובקלות.

ניתן לייצר טפסים מורכבים המיועדים לתהליך עבודה בשלבים או כזה המצריך חתימה של כמה אנשים מורשים או כמה אנשי מקצוע לאורך תהליך.

הטפסים של iForms עומדים בתקנות הגנת פרטיות של משרד המשפטים.

ניתן להתממשק עם המערכת למערכות ארגוניות שונות וליהנות מאינטגרציה מלאה בין כל המערכות.

ניתן להמיר כל פורמט קובץ לקובץ דיגיטלי.

ניתן להוסיף שדות חכמים ושדות מילוי ללא הגבלה.

חוסך מקום – כל ניירת שאנו מייצרים צריכה להיות מתויקת בקלסרים, מה שתופס מקום פיזי במשרד. הטפסים הדיגיטליים מגובים בענן ולכן אין צורך בעוד מקום פיזי לאחסון שלהם.

עזרה לסביבה – פחות שימוש בנייר = פחות עצים כרותים.

הטפסים רספונסיביים ומותאמים למכשירים בגדלים שונים.

האם אנו צריכים לבנות את הפורמט מאפס בכל פעם?

באמצעות המערכת תוכלו לשכפל מסמכים קיימים, לערוך אותם כרצונכם ולשלוח אותם לחתימה אלקטרונית למי שתצטרכו בלחיצת כפתור. כך למשל תוכלו להכין פעם אחת טופס הסכם עבודה, ובכל פעם שתרצו לשלוח אותו ללקוח חדש שלכם פשוט תשכפלו בלחיצת כפתור את הטופס הראשוני שיצרתם, ואת הטופס המשוכפל תוכלו לערוך עם הפרטים של הלקוח החדש, כמו גם לתת גם שם חדש לקובץ כדי שלא תתבלבלו. תוכלו לשלוח את הקובץ החדש ללקוח עם הפרטים שלו בפנים, ואף לבצע שינויים בתוכן ובשדות של הקובץ עצמו במידת הצורך טרם השליחה לחתימה.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות