חוויה אישית יותר מאשר טופס בסיסי

האם אתם רוצים שהטפסים באתר שלכם יעניקו למשתמשים שלכם חוויה אישית יותר מאשר טופס בסיסי? טופס חכם הוא סוג טופס שלובש צורה פשוטה ומוסיפים לו היגיון מותנה. טופס זה לרוב משפר את חווית המשתמש ויכול להגדיל את מספר האנשים שממלאים את הטפסים שלכם. אם אתם להוטים לשלב טפסים חכמים באתר החברה או העסק שלכם, חברת iForms מספק בדיוק את השירותים הנחוצים לכם עבור יצירה והפעלה של טפסים חכמים.

 

טופס חכם: מה הוא ולמה כדאי להשתמש בו?

 

משתמש יכול למלא טופס ולשלוח אותו כאשר יש לו חלקים סטנדרטיים הניתנים להחלפה. מדובר בחילופי דברים חד-כיווניים שהרגישו בעבר כמו שיחה כשהטכנולוגיה הזו הייתה חדשה יותר. אבל עכשיו יש תוכלו להשתמש בשירותי טופס חכם. בעזרת פסים אלו, אתם יכולים להשתמש בלוגיקה מותנית כדי להגדיר כללים לסגנון טופס מלא. אז אתם יכולים ליצור טופס שיתאים לצרכים של לקוח מסוים ולהפוך את החוויה שלו לייחודית. הרעיון הוא להשתמש בסגנון שיחה טבעי שמוביל את המשתמש במקום להפציץ אותו בשאלות ובטפסים. לטופס חכם יהיה גם שדות חכמים ששם ניתן לשאול את השאלות הנכונות ולקבל תוצאות מועילות ושימושיות.

 

כיצד להוסיף טפסים חכמים בעלי יתרונות רבים לאתר שלכם?

 

למעשה, לשימוש בטופס חכם במקום בטפסים מקוונים נפוצים ורגילים יש הרבה יתרונות:

טופס זה ניתן להתאמה אישית- ניתן לרשום שאלות שונות עבור סוגים שונים של משתמשים.

אתם יכולים לשאול רק את השאלות החשובות ביותר עבור המשתמשים שלכם במקום להפציץ אותם בשאלות שעלולות לגרום להם לעזוב את הטופס.

אם כבר מדברים על זה, סביר יותר שטופס חכם יתמלא ואולי אפילו יומר כי הוא מותאם אישית והשאלות רלוונטיות לסיטואציה.

כל שלושת הדברים האלה עוזרים למשתמשים לחוות חווית משתמש טובה יותר ולאסוף נתונים טוב יותר. הוספת טפסים מסוג זה לאתר שלכם גם לא חייבת להיות מטלה בלתי ניתן להשגה. בעזרת השירותים המתקדמים של חברת iForms תוכלו ליצור עבור האתר שלכם כל סוג של טופס חכם אשר יענה על הצרכים של העסק שלכם, יתאים את עצמו לקהל היעד שלכם, וגם יעזור לכם להגדיל הכנסות על ידי משיכת לקוחות פוטנציאליים.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות